Domov » Fórum » Kritika » Čo je zlé na mojich výrobkoch

Čo je zlé na mojich výrobkoch

Kritika

Sestriamky | 2021-02-02 15:20:252x

Predávam náramky a dekorácie. Som na sashe už 4 mesiace a predala som iba 2 veci. Čo je zlé na mojich výrobkoch?

TandF-art | 2021-02-02 17:27:142x

@Adriamky na výrobkoch nie je zlé nič :) len konkurencia je veľká. Aj my sme na sashe 5 mesiacov a máme 2 predané kusy. Ale nám by sa zišlo prefotiť ponuku. Vaše fotky sú krajšie určite :) treba vytrvať a netrápiť sa tým (teda pokiaľ Vás to nemá uživiť)

Sestriamky | 2021-02-02 17:31:212x

Ďakujem za povzbudenie.

AdharaDecor | 2021-02-06 17:28:486x

@Adriamky Je to úplne normálne. Ja som svoju prvú vec predala zhruba na ten štvrtý mesiac od registrácie. Kým sa mi to lepšie rozbehlo, trvalo to dva roky. Nemôžte čakať, že keď prídete na server, kde sú tisíce predajcov, všetci sa vrhnú práve na to vaše. To nie je o kvalite, ale o stratení sa v obrovskom dave. Treba tomu dať čas, ale potichu čakať nestačí. Komentujte, lajkujte, píšte žurnály, skrátka zväčšujte množstvo odkazov, ktoré vedú na vašu galériu.

Kreatvory | 2021-02-11 11:21:332x

ako bolo napísané vyššie, treba sa "ukázať" :) robiť kolekcie a keď už budú koláče (tu na Sashe, nie v bruchu :))), tak aj nominácie ... napíšte o sebe žurnál ... skúste popremýšľať ako vaše náramky spraviť originálnymi ... výrobkov na Sashe je naozaj už veeeeľmi veľa a treba sa teda zviditeľniť ako sa dá :) držíme palce!

Ouch.Douch | 2021-02-12 08:31:551x

Prezrela som si vašu tvorbu a nejdem tu hovoriť niečo kritické, no niekedy danej veci pomôže prefotiť, pripadne k náramku /náramky ktoré ponúkate vytvoriť im podklad/ príbeh. Niekedy aj ja mám pocit že produkt na bilej ploche nezaujme a je nezaujimavý. Ono v podstate treba skúšať a mať trpezlivosť. Ja som na sashe ak netáram 6 rokov. Poviem na rovinu viac predávam na FB, instagrame sashe je fajn. Ale je nás tu strašne veľa a veľa šikovných ľudí. Treba skúšať, písať žurnáli dávať veciam príbeh. Zviditeľňovať sa a podobne. Chce to čas :) Ani ja som nepredala hneď veci stáva sa mi že obraz mi stál doma 3 roky a po troch rokov si našiel kupcu to isté mám aj z produktami. Dám teraz ponuku ozve sa mi niekto na ňu o mesiac o pol roka. :)

Vigan | 2021-03-24 22:08:554x

ahoj, ja som tu uz 7 rokov a predaje su mizerne. je tu obrovska konkurencia. napriek profi fotkam od fotografov som nikdy nebola na prednej strane. ale k tvojej tvorbe, taketo naramky sa tu predavali uz od zaciatku sashe. nie je to nic nove a uz ani nic zaujimave. ak chces predavat musis vymysliet nieco nove a jedinecne, co tu nikto iny nerobi. je to strasne tazke. ja viem. uz som tu dlho. potrebujes sa odlisit od ostatnych a vyniknut. nechcem ta demotivovat len dat trisku taku malu radu. pozri si co sa tu predava, co je najpredavanejsie zo sperkov co najoblubenejsie. nikoho samozrejme nekopiruj. ale ak sa tym chces zivit musis mat viziu ako viniknut a super napady. drzim palce.

Sestriamky | 2021-06-07 13:41:501x

vigan čo tu píšeš??? však máš korunku a veľa vecí predaných, toľko ti musí stačiť!

PohladnicePreRadost | 2021-06-07 17:23:155x

@Sestriamky ... Adri, pozrela som si Tvoju ponuku, prečítala profil a len Tvoj mladučký vek ( 12-13 ) Ťa ospravedlňuje za posledný komentárik, ktorý si pod Vigan napísala a to Ťa v žiadnom prípade nechcem uraziť, len upozorniť, zjavne sa na veci okolo seba pozeráš ešte "detskými" očami, čo je s ohľadom na Tvoj vek dobré, ale ... @Vigan tu na Sashe - podľa dostupných informácií - predáva 7 rokov a za ten celý čas tu na Sashe predala 70 ks vecičiek, je zaevidovaná ako U - umelec, zo svojej práce a tvorby žije, to znamená, že platí mesačné odvody do zdravotnej, sociálnej poisťovne, platí dane, platí mesačné náklady na bývanie, na energie, na stravovanie, na bežné potreby pre život ... je zárobok za 70 ks predaných vecí dostatočný na zaplatenie nielen 7 rokov "života", ale aj materiálu na dané veci ? ... po týchto informáciách asi prehodnotíš svoje slová, ktoré si napísala ... a tak ako Vigan, takých predajcov je tu veľa, prevažná väčšina tvorcov tu na Sashe sú živnostníci, drobní podnikatelia, ktorí si svojou prácou a hobby zarábajú na všetky bežné životné potreby, odvody, energie, materiál ... sú riadne zaregistrovaní a z príjmu platia dane ... potom je tu samozrejme skupina ľudí, ktorí sa svojej tvorbe a predaju venujú popri inej hlavnej práci, ale rovnako podávajú daňové priznania a platia dane ... od dane sú oslobodené len príjmy z príležitostnej činnosti, ktoré nepresiahnu za rok určitú sumu danú v zákone o dani z príjmov ... a ešte som si prečítala Tvoj príspevok k "deti na Sashe", neviem, prečo si myslíš, že väčšina tu zaregistrovaných je "do 18 rokov" ? ... tak, ako som tu už napísala, väčšina registrovaných tu sú živnostníci, slobodní umelci, mamičky na materskej, študentky na vysokej škole, a mnohí takí, čo pracujú ešte v iných zamestnaniach, ja si myslím, že prevažná väčšina tvorcov tu na Sashe sú dospelí ľudia ...

Sestriamky | 2021-06-08 07:53:48

@PohladnicePreRadost Odkiaľ vieš, že tá Vigan z tvorby žije? Píšeš si s ňou? A ešte by ma zaujímalo, ako si dospelá k názoru, že väčšina ľudí sú tu dospelí... Btw toto je fórum ČO JE ZLÉ NA MOJICH VÝROBKOCH

Vigan | 2021-06-14 22:50:23

@PohladnicePreRadost pekne ste to napisali

Sestriamky | 2021-06-15 13:44:47

Vigan, ako pekne? Neviem totiž, že ako to myslíte

Pripísať komentár

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.