Domov » Fórum » Kritika » Poriadok v galerii

Poriadok v galerii

Kritika

campanula | 2018-02-06 11:49:33

Ak sa Vám bude chcieť, prezrite si moju galériu pripadne aj preklikajte kategórie. Ak Vás pri prezeraní napadne nejaká progresívna myšlienka, napíšte mi ju do komentára. Chcela by som zistiť ako vnímate môj obchodík, pretože ja nemám možnosť si ju prezrieť vašimi očami.

Môže byť chaoticka, prefarbickovana, preplnená.... Neviem

Samozrejme, vopred Vám dakujem:)

tvojobal | 2018-02-06 14:02:08

V mojich očiach je úplne v poriadku, krásna, farebná, s kvalitnými fotkami, ktoré vedia upútať.

Kreatvory | 2018-02-06 15:28:321x

Mne sa tiež galéria páči :) je farebná, keďže výrobky sú farebné :) len som si všimla, že medzi rukavice sa zapatrošili aj dvoje papuče :) (na poslednej strane) ... ja sa niekedy u nás v galérii snažím (ale nie vždy sa mi to darí) - zoradiť vecičky vo vlastnom poradí, aby aspoň v riadkoch boli veci z jednej kategórie, nech to nie je až tak pomiešané, ale neviem, či to spĺňa svoj účel a nie vždy sa to darí :) ale možno to pôsobí trošku upratanejšie :)

campanula | 2018-02-06 15:32:57

Ja som si tiež všimla, že tie papuče sú najviac odveci:), asi pre fotiť ich budem musieť. Ďakujem za názor!

Barsi | 2018-02-06 16:32:221x

Galeria je pekna, farebna a rozmanita, nevadi mi ze veci nie su uplne zoradene podla kategorie, skor mi to pride ako plus. Co mi uplne nesedi su fotky na tom drevenom podklade, tie vyrazne ciary ma rusia, ale to je moj individualny pohlad :)

TOYSbyJANE | 2018-02-07 20:30:54

Mne sa tiež Vaša galéria páči, mám rada farebné vecičky :)

Pripísať komentár

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.