Domov » Fórum » Kritika » Čo zlepšiť?

Čo zlepšiť?

Kritika

kuceravaeva | 2017-11-05 12:42:22

Ahojte,

chcela by som sa spýtať na váš názor - čo zlepšiť alebo zmeniť na mojej galérii, či sa vám páčia moje výrobky, či pre mňa máte nejaké rady atď.

Vopred ďakujem za každý komentár :)

Momino | 2017-11-05 13:57:03

AHoj, mne sa Vasa galeria velmi paci, najma farebne. Mozno by som to cele trosku zosvetlila, ale nemusi to byt. Prajem vela stastia:))

San-Tia | 2017-11-05 16:14:32

Máte zatiaľ málo výrobkov :), takže v prvom rade pridať viac. Ale osobne odporúčam nepridávať tiene okolo fotky. Odfotiť možno na nejakom človiečiku Vaše vecičky (zamerať sa na vecičky, nie na krásny výraz človiečika potom), skôr uprednostniť svetlý podklad pri fotení. Aby to pôsobilo jemne, ako pre cieľovú skupinu.

Ako to, čo máte určite nie je zlé, ale tým tieňom by som sa zaručene vyvarovala...

heder | 2017-11-05 17:16:501x

Výrobky sú pekne a príjemne farebné. Doporučila by som jednofarebný - neutrálny podklad, určite nie lesklý. Dobrá farba je šedá, resp.jej odtiene. Treba vyskúšať, experimentovať, pohrať sa s tým. Za mňa určite nefotiť na človiečiku, odpútava to pozornosť od samotného výrobku. Ak už bude foto na človiečiku, nedávať ho ako titulnú fotku. Tiene, zaostrenie na detail, rozmazané pozadie by som riešila neskoršie. A nejaký pekný podpis. Nech sa darí!!!

kuceravaeva | 2017-11-05 19:43:26

Ďakujem za rady - podklad určite zmením, to som si vôbec neuvedomila. Čo sa tieňov týka je to horšie, nepridávam to tam ja, je to zapríčinené nesprávnym objektívom. Ďakujem ešte raz veľmi pekne :)

martArt | 2017-11-05 20:14:571x

Výrobky máte pekné, farebné, odporúčam pridať viac a tiež v rôznych cenových hladinách, resp. iné typy výrobkov (prikrývky, svetríky,atď), aby si zákazníci mali z čoho vyberať. Tiež môžete pridať žurnál o sebe, svojej tvorbe, ako vznikajú Vaše výrobky, nejaké video, pre mňa osobne je to vždy veľmi inšpiratívne. Pomaly prichádzajú Vianoce, skúsila by som zaradiť "vianočný sortiment", možno nejaké ozdôbky, obliečky na vankúše, niečo, čo by ste Vy sama darovala.. Nech sa darí, držím palce!

Pripísať komentár

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.