Domov » Fórum » Predaj/Platba/Doručenie » Doobjednanie vecí ku objednávke, ako na to bez toho aby zakaznik platil poštovne

Doobjednanie vecí ku objednávke, ako na to bez toho aby zakaznik platil poštovne

Predaj/Platba/Doručenie

Lesiavelin | 2022-06-19 21:54:01

Dobrý deň, je tu nejaká možnosť už ku objednanej zakazke keď si zákazník rozmyslí že chce ešte doobjednať vecičky (dajme tomu po 2 hodinách) aby neplatil 2x poštovné pri platbe kartou? Prípadne pripojiť už k existujucej objednávke tú novú? Prípadne ak máte ostatní predajcovia nejaký tip ako to riešite napíšte mi odporučania, ja teraz idem posielať v balíku spolu s vecičkami jedno poštovné nazad zakazničke čo mi príde trochu divné, ale lepšie ako by som mala zobrať 2x poštovne a odoslať jeden balík

Zároveň by som sa chcela opýtať na možnosť vecí ktoré sú skladom a na objednávku - keď mám v ponuke napr. naušnice 2ks skladom nedá sa objednať viac, a zakaznik by chcel 10 ks. tak tých 8 ks by som potrebovala aby sa dalo nastaviť na objednávku. Nechcem to moc komplikovať tak zjednodušene 10 ks na objednávku 2 ks skladom a zakaznik aby mal možnosť objednať si tých 10 ks, prípadne ako to máte poriešene vy ostatní? nič skladom a všetko na objednavku aby sa dal nastaviť vyšší počet? Ďakujem ♥♥

Barsi | 2022-06-21 12:14:43

K prvej otazke, riesim to proste tak, ze mi zakaznicka napise ake veci by chcela doobjednat a ja jej pri nich zrusim postovne a ona az potom novu objednavku vytvori a zaplati. O inej moznosti neviem. Pripadne ak nemate nastvena automaticke potvrdzovanie balikov, tak sa sa zakazka upravit a tam uz je moznost znizit cenu u postovne. K druhej otazke neviem, myslim, ze nie je mozne nastavit dve dostupnosto na jeden produkt. Ak kupuje ten isty kupujuci aj tak Vam napise spravu ci je moznost viac kusov a informujete ho o dostupnosti v sprave, takze dve dostupnosti su asi zbytocne.

Lesiavelin | 2022-06-21 15:03:15

S tým automatickým potvrdzovaním mi to nenapadlo, to je dobrý nápad nastaviť si to dočasne na manualne a teda tam by sa to dalo potom nastaviť, ďakujem za tip ... ano najlepšie riešenie je všetko prebrať dopredu so zakaznikom, suhlasím s tým, len niekedy objednaju skôr a až potom riešia či by sa dalo doobjednať ... s tou dostupnosťou by to bolo asi dosť neprehladné že rozdelenie na 2 ks skladom a 8 na objednávku, ja si to asi nastavím všetko na objednavku keď si budem dávať vyššie počty, to mi príde ako najlepšie riešenie...každopadne ďakujem za reakciu a za tip s tým potvrdzovaním objednávok ♥

Barsi | 2022-06-21 17:49:04

@Lesiavelin rado sa stalo :) Akurat pozeram, ze som pisala narychlo z mobilu a je tam plno chyb, ale asi ste pochopila :)

Nikili | 2022-06-29 21:06:23

Toto by som aj ja prijala ze mam napr.skladom 3 ks ale viem na objednavku vyrobit 5 ks dajme tomu do 2 tyzdnov.

Pripísať komentár

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.