Domov » Fórum » Predaj/Platba/Doručenie » sťažnosť na doručovateľku

sťažnosť na doručovateľku

Predaj/Platba/Doručenie

nikkita | 2013-09-30 11:42:293x

ahojt, skúšali ste už niekto podať na pošte sťaznosť na doručovateľa? to, že nenosí zásielky so sebou aj keď som doma, beriem už ako fakt. ale že posledný mesiac mi nedáva ani žlté lístky o zásielke do schránky a musím si každú jednu zásielku sledovať a pýtať od predajcu podacie čísla, je už aj na mňa priveľa. takže zvažujem podať sťažnosť.

Ria-art | 2013-09-30 11:58:52

ja nie, ale sused z vedlajšieho bloku áno, potom ju dočasne preradili z nášho rajónu na iný, asi po pol roku sa vrátila na ten náš...potom už sekala dobrotu

neviem, však povedať či aj písomne sa sťažoval, viem naisto, že bol za vedúcou pobočky. Medzitým sa odsťahoval, takže sa už nemám koho pýtať, ale na pošte by ti postup povedali, myslím... niečo sa mi však marí, že na ňu bolo viac sťažností, neviem, či nezačali konať až potom, čo sa už nejaké nazbierali...

majulienka | 2013-09-30 12:51:05

ja som sa raz sťažovala, ale iba ústne u vedúcej a tá mi na to povedala ... "nooo ja viem, nie ste prvá" viac už som ju nevidela, asi ju dali inam ....

nikkita | 2013-09-30 14:11:41

no nič, napísala som jej list a vycapila ku schránkam, snáď sa spamätá.

rasinn | 2013-09-30 14:12:54

nikkita, presne na toto som sa sťažovala ja, u nás to bolo úplne bežné, darmo som na to niekoľkokrát upozorňovala na pošte. Musela som napísať sťažnosť na Riaditeľstvo pôšt, kde som presne uviedla, od ktorých zásielok sme nemali žltý papierik a až potom sa to vyriešilo. Odvtedy máme zrazu vždy oznámenie v schránke.... Držím palce!

rasinn | 2013-09-30 14:13:44

sťažnosť môžeš napísať aj mailom, toto veľmi rýchlo vyriešili....

nikkita | 2013-09-30 14:24:54

super, ďakujem za info, ja tomu nerozumiem ako je možné, že sa to stráca. a to nevravím o tom, že som stále doma, teda by mi tie zásielky mala nosiť do bytu. a všetci sme si na to zvykli, tak čo, len mávneme rukou že : pošta.

BooBak | 2013-09-30 15:40:32

wishfish podobné rieši, dokonca jej zásielky zrejme doručovateľ kradne. skús sa spojiť s ňou

uKvetinky | 2013-09-30 15:42:155x

..ja som sa bola stazovat aj ked mi balicky nenosila, bola som doma na materskej a vdaka nej som si musela robit povinne vylety na postu, ktora nema pristup s kocikom. Hned sa to napravilo, a ani raz sa potom nestalo, ze by mi zasielku nedorucila....(myslim, ze to je prave ta chyba, ze vela ludi ten fakt, ze nenosia balicky so sebou prijme ako fakt, a pritom to je tak, ze mi nedodaju sluzbu, ktoru som si zaplatila:((((()

DRACO | 2013-09-30 16:38:273x

naša pani poštárka je zlatá, priam ukážková, všetko poctivo nosí a zvoní aj trikrát kým nepríde niekto ku dverám, Pán Boh jej daj dlhý život! :-)

Pere | 2013-09-30 17:14:023x

Presne tak, ako píše UKvetinky, my, Slováci sme už takí, zanadávame si doma, v krčme, či na nete, ale aby sme spravili jediné, čo má nejaký význam - podali sťažnosť či reklamáciu - to nie. A preto to tu vyzerá tak, ako to vyzerá.

Fllora | 2013-09-30 18:21:23

ja som sa bola sťažovať pred pár dňami a vyslovene sa vyhovárali, že oni doručovateľov nemajú, že tí sú z vedľajšej pošty! (v BA!!!) a mám rovnaký problém ako nikita - prestali dávať aj oznámenia a celý čas som bola doma! Zvažujem takisto sťažnosť na riaditeľstve, tak sa to vyrieši najskôr...

NajVecicky | 2013-09-30 18:23:14

Moja doručovateľka je aj moja zákazníčka, donesie mi vzorne aj veľké obálky, no keď ju niekto zastupuje, tak si vždy nájdem žltý lístok a na ňom hotové piskôrky :-) buď adresát nezastihnutý alebo zásielka mimo rozsah doručovacej služby :-) môžem si vyberať :-)

molly | 2013-09-30 23:19:21

mne sa to stalo akurát dnes, objednala som si vlnu odtiaľ, bolo to kilo, a ona s úsmevom, že sa jej to nechce nosiť, darmo to bola 1. trieda. Ja s ňou dobre vychádzam,ináč je milá, ale dosť ma to štve, pretože k iným by si to možno nedovolila, bála by sa, že sa budú sťažovať.

NatiArti | 2013-10-01 04:54:414x

Ja mám zase veľmi dobrú skúsenosť, vždy mi to prinesú , pokiaľ nie som doma , nechajú lístok , na druhý deň však tiež buď zavolajú , či budem doma alebo znova donesú, čo sa týka veľkých zásielok už aj na pošte fungujú kuriéri a tí sú dokonca motivovaní finančne aby zásielku doručili,takže naháňajú aj cez telefon.A doručovateľky máme ozaj super.

Dokonca sa mi stalo , že mi ponúkla doručovateľka , že mi zásielku MOJU / čo chcem poslať / vezme so sebou a podá na pošte. Takže je to len o ľuďoch.Je to síce dedinská pošta , ake baby tam robia veľmi šikovné, ochotné a milé, zrejme si cenia svoju robotu aj klientov:D

ADANA | 2013-10-01 07:24:137x

Nati, a to v ktorej krajine žiješ?

Na_stracej_nozke | 2013-10-01 07:30:071x

U mňa pomohlo, že som išla na poštu, nechala som si zavolať vedúcu a našu doručovateľku, urobila som bordel, slušne, ale bordel a odvtedy nosí všetko :)

Alala | 2013-10-01 08:10:26

do kelu tieto naše služby. Ja tiež furt doma a žlté lístky, zmenila sa poštárka tak mi niečo donesie a raz mi povedala, že sa jej už zvyšok nepodaril zobrať, tak som šla zaniesť nejakú zákazku a pýtam si tú vec a pani sedí na zadku a hovorí, no ale to je isto ešte v teréne. A ja, že nie pani poštárka povedala, že je to u vás! tak sa zdvihla a šla pre to, ale žiadne sory, alebo tak. Aha našla som to, ich absolútne nezaujíma, či človek prejde 20 minút peši pokiaľ po to dojde. Takže som to nahlásila vedúcej pošty a bol pokoj.

RIKI | 2013-10-01 08:36:223x

To všetko nie je o "dobrovoľnom" roznose pošty, tie služby sú platené a nie sú vôbec lacné. Ak sa nesťažujete na takýchto doručovateľov, vlastne sa okrádate sami o peniaze a svoj vzácny čas, ktorý môžte využiť aj inak!

nikkita | 2013-10-01 09:17:00

neviem či nie je nejaká kvóta odkedy sa zásielky majú nosiť a kedy nie, ako zas chápem že ak tetuška má nosiť trojkilové balíky, tak to skrátka nejde. Ale v poslednej dobe mám pocit že doručovatelia všeobecne zneužívajú to, že ľudia si skrátka na to zvykli.

len čo s tým, babo raď.

nikkita | 2013-10-01 09:17:49

aha a zabudla som, odpoveď na moju nespokojnosť s doručovateľkou : to my neriešime, ony patria pod inú pobočku pošty, tam sa sťažujte. tak sa teda budem sťažovať tam.

uKvetinky | 2013-10-01 11:30:224x

...to, ze teda musi nosit 3 kilove baliky je problem posty, maju jej dat vypomoc, alebo potom neskubit tu sluzbu. lebo oni ju v podstate slubia, ked od teba preberu doporuceny list a nechaju si to zaplatit, Nepovedeia, viete co pani, benudete za slizbu platit 1,45, ale len euro, lebo dorucovatelka hodi len zlty tlistok. Sluzby posty stale zdrazuju, takmer vsetko robim za nich uza ja, oni okresvaju kde mozu, predovsetkym na prac. sile, ale to nie je FER! Takze stazuje sa stazuj sa stazuj sa, kym ti balicky nezacne nosit!!!

uKvetinky | 2013-10-01 11:31:34

....ja som, este ked sa vratim k tomu staremu konfliktu, potom avizovala postarke, ze sice cakam balicek , ale nebudem doma, ze sa s nim nemusi vlacit:)))

Fllora | 2013-10-01 16:19:01

Nikita aj ja som dostala rovnakú odpoveď... Rozmýšľam, či to nerobia schválne, že roznášajú poštu z iných obvodov, aby človeka odradili od sťažnosti ... :/

zuzkaaaaa | 2013-10-02 15:59:27

Fuuu ja mám skor problém ked uz balícek odoslem, v poslednej dobe mám veľkú smolu na zapatrošenie balíkov, ale doručovatelku mám chvalabohu super, dokonca ked som jej navrhla ze mi nemusí nosiť balíčky (kazdý druhý den som na poste), povedala ze dakuje ale ze musí.

milushka | 2013-10-02 16:35:18

za posledných desať rokov sa u nás vystriedali 2 poštárky, nemôžem povedať krivé slovíčko ani na jednu, majú široký rajón na okraji mesta, prejdú na bicykloch pekných pár kilometrov v daždi, pľúšti, snehu, horúčave, klobúk dole pred ich prácou, sem tam nejaké všimné im z radosťou dám

jahoda1979 | 2018-09-01 19:34:321x

Ja pracujem na pošte ako doručovateľka. Chýbajú nám 5 pracovníkov na obsadenie rajónov. Nie je to tasko pochopiť, keďže kazda ma nastarost 1,5 rajona. Za taky aky plat ponúka Slovenská pošta sa ani nikto nezamestna. Tak neviem ako sa bude dorucovat, ale aj mi sme ľudia. Malacky

BySong | 2018-09-02 10:50:19

Je to naozaj náročná práca. Ale dúfam že pridajú aj polku platu čo musíte za niekoho odpracovať. Bolo by to fér. Však ušetria na neobsadených miestach.

Ale to asi fantázia.

crew21 | 2018-09-06 10:42:51

V našej obci sme mali 3 doručovateľky .Dve odišli do dôchodku a tá jedna sa rozhodla , že to zvládne sama a taktiež tlačila na vedúcu (boli kamošky) ,aby nikoho neprijala .Medzitym -keďže je nenažratá, chamtivá ide 2x na tri týždne oberať jablká.Kedže obec je pomerne veľká , vidieť tú trúbu ešte aj večer o ôsmej sa ponevierať v obci a roznášať poštu.Potom mám v schránke listy iných ľudí a moje sa taktiež strácajú .Vedúca bola upozornená - nič sa nezmenilo.Momentálne mi stratila list z banky takže idem písať sťažnosť do BA.

Nika72 | 2019-05-02 10:59:21

Aj ja mam takuto skusenost pokial sme mali staru postarku nemali sme ziadny problem mali sme vsetku postu ale teraz vobec nic ani oznamenia nic uz sme sa boli stazovat na poste len to nepomohlo tak asi nic ine nepomoze len podanie ziadosti

Pripísať komentár

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.