Domov » Fórum » Úplne mimo misu » Tetovanie-vonk.strana chodidla:)

Tetovanie-vonk.strana chodidla:)

Úplne mimo misu

Shollie | 2012-03-19 15:47:04

Ahojte,mam otazku...dlho premyslam,ked poviem dlho cca 3 roky nad tetovanim.Mate niekto tetovanie na vonkajsej casti chodidla?Chcela by som pocut skusenosti a vsetko k tomu,aby som mala co najviac info.Vela som toho presla po nete-teoriu viem,videla videa ,ale kontakt s niekym realnym je iny:)

tak ak hocico,budem vdacna:)

Kika

nikkita | 2012-03-19 15:58:36

ja mám kúsok vyššie, priamo na kotníkovej kosti a kamoška si dávala robiť dole na priehlavku, čo konkrétne by si chcela vedieť? :)

Shollie | 2012-03-19 16:10:23

super Nikkita,tesim sa,ze si sa ozvala..citala som,ze tetovanie na chodidle a kotniku rychlo bledne,mas s tym skusenost?a povedz,mas aj ine tetovanie,vies,ze keby si porovnala tu chodidlovu cast-ci boli viac:)

a ze ci sa ti to hojilo rychlo?

LucyHudec | 2012-03-19 18:17:40

Shollie ja mám na predlaktí a môj názor je,že to bolí všade :)

Buď steš abo nie,potom zatisnúť zuby. Nie je to bolesť pri ktorej kričíš,ale mne to príjemné nebolo. Od tatéra sme dostali inštrukcie ako a koľko sa o to starať...no a ak našetrím cez leto pokračujem ďalej :o)

Na margo toho hojenia,je to rana,takže sa tam urobí chrasta,odpadne to a hotovo. Len to treba krémovať (názov toho si nepamätám,ale kupovali sme to v lekárni)

Mafes | 2012-03-19 18:30:07

Lucy, žeby lekárska vazelína? :-)

LucyHudec | 2012-03-19 19:00:26

mukiii,úprimne neviem :) ale mastili sme ostošesť :o)

rasinn | 2012-03-19 19:13:17

kalciova masticka to je :) ja mam malicke na ...ehm...zadocku a tu bolest vydrzis,proste to picha...ale asi zavisi aj na velkosti...

Lilien | 2012-03-19 19:26:12

Teším sa z témy,aj ja idem na to tento rok :)

leily | 2012-03-19 19:33:23

No ja prave hladam vhodne miesto na druhe :) Jedno mam na chrbte a bolelo to menej, nez som cakala

leily | 2012-03-19 19:34:36

Tetovanie mam 6 rokov a za ten cas zmenilo trochu farbu...teraz nie je cierne ale skor take sivo-modre. Preto uvazujem o pretetovani. Ale vraj nie kazdemu moze zmenit farbu, zavisi to vraj aj od koze

majulienka | 2012-03-19 20:41:24

vazelínou sa potiera hneď po vytetovaní ... potom doma natieraš už iba krémom najlepší je asi bepanten :) taký osvedčený ale aj kalcivá je fajn :) a umývať čistou vodou a vyhýbať sa slnku !!!! :) kým sa nezahojí úplne

ešte nejaké otázky ? :)

Shollie | 2012-03-19 22:29:48

jeeej,dakujem za info..baby este mi povedzte cca ceny ake su na Slovensku,aby som porovnala tu s NL a B..co som sa informovala tak cca 15cm je 150 eur...tak som chcela vediet ako je to so Slovenskom,diky:)

majulienka | 2012-03-20 08:00:26

cena sa líši individuálne podľa tattera ... niekto berie na centimetre, niekto na hodiny , niekto aj podľa vzoru/obrázku , podľa jeho obtiažnosti ... je to rôzne ... už som sa stretla aj s tým že sa cena líšila pri farebnom a čiernom tetovaní.

nikkita | 2012-03-20 08:10:26

moje bolelo ako fras, síce ma upozornila, že mám "chicken legs" tak to bude bolesť, ale nečakala som, že až tak. aj mi slzy vyhŕkli a niekoľkokrát som jej chcela zakričať že : kašli na to, nechaj tú nohu :) ale prežiť sa to dá. tam kde je mňkké tkanivo to nebolí vôbec, ale priamo na kosti hej. a chrasta - ja som napr nemala žiadnu, lebo vôbec netiekla krv, len som to mala prelepené. a je to už 8 rokov a trošku vybledlo, ale stále je čierne.

Dadyart | 2012-03-22 20:16:16

juj, tetovanie je pre mňa zaujímavá témička :-) Shollie, jamám na ramene a tam to bolelo len trošku, akoby ma štípala včela :-))) Ale v pohode, chystám sa to onedlho rozšíriť smerom na lopatku :-) a to neviem, či bude bolieť veľmô, nevie niekto? Ceny sú tu u nás/v enzé/ na hodiny a podľa "farebnosti". Čierne je na hodinu 50 eur. Ja mám čierne ale ide si ho dať dofarbiť a rozšíriť. A že mi dáte za pravdu, keď s tým začneš, tak ťa to chytí? :-)))

Strapi | 2012-03-23 23:00:21

bolí to kde je kost moja skusenost .o)) na brusku ma to vobec nebolelo ceny su rozne podla toho ci ti sam vymysli ci si vyberies uz zo vzoru atd atd a na kotniku mam cca 14 rokov kerku je uz bledsia ale nie nejako strasne

Strapi | 2012-03-23 23:01:15

a kremuje sa dermazulenom teda aspon tak som kremovala

Amalia | 2012-03-25 14:11:12

Mám štyri tetovania. Najmenej bolelo na ramene, najviac na palci na nohe. Najvhodnejšie je asi tetovať sa na jeseň, zimu, treba sa vyhnúť slnku, ale tiež bazénom a kúpaniu. Deň-dva pred tetovaním nepiť alkohol, ten spôsobuje nadmerné krvácanie. Mastila som si to kalciovou masťou. Tetovanie mám už 10 rokov, nevybledlo mi to nejako veľmi a to ma tetoval môj muž, amatér :)

Bastet | 2012-03-29 18:38:48

Po tetovani to treba poriadne natriet kalciovou mastou a prelepit vzduchotesne potravinovou foliou cca na 24 hod aby sa neurobila chrasta. Takto sa to lepsie a krajsie hoji. Potom este par dni natierat a natierat. A ozaj je to bolestivejsie na tensej kozi pod ktorou je hned kost. Cena vzdy zavisi od velkosti a narocnosti motivu a mnozstva pouziteho pigmentu.

ruzovy_plameniak | 2012-04-09 21:55:13

moja kamoška má vnútornú stranu chodidla a stále na to nadáva. okrem toho, že jej to najhoršie drží , už niekoľko krát bolo pretetované, povedala, že to aj najviac bolelo (dokopy má 6 tetovaní na rôznych miestach, ale toto bolo údajne najbolestivejšie a najhoršie držiace)

d-u-1485801003 | 2012-04-10 21:31:59

Nemám ešte vlastné tetovanie, ale myslím, že každého bolia isté miesta inak. priateľ má tetovanie na hrudi, ide mu cez prsník a dole k brušku, kde ho to bolelo najviac a to tam má tenkú čiaru asi 5 cm. Je svalnatý, takže na tom svale ho to bolelo najviac a najmenej na krku a chrbáte. A podobne je to aj s piercingami :). Mňa bolelo najviac na nose a obočie som necítila vôbec, ale to je už na inú tému :)..Fajný večer!

Tendora | 2021-04-30 10:58:30

Ono záleží jaký má člověk práh bolesti, a na jaké části se nechá člověk tetovat nejvíc to bolí přes kostí kde je tenká kůže jako páteř,žebra a třeba nárt na noze. Je to docela individuální každý to má trochu jinak. Já osobně mám 4 tetování ale měla jsem 5 už jsem byla i na odstranění jednoho tetování z mládí byla jsem na téhle klinice https://odstraneni-tetovani-laserem.cz/ no a bolest to byla trochu podobná jak při tetování. Jinak mám tetování na zádech 2 a na lůžku. A uvažuji o dalším někdy do budoucna.

Voliik | 2021-06-30 11:17:57

bolesť je skoro všade rovnaká, jedine brucho, rebrá, krk sú také kritické ale myslím si že chodidlá sú neni nejak extramne bolestivá časť, skôr by som povedal že sa ti to rýchlejšie rozpije alebo rozmaže, keďže aj stále tu kožu zohýbaš a tak :)

Pripísať komentár

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.