Žurnál+

Kolekcia Five2twelve - prevliekací remienok ONE PIECE

P
five2twelve1 predaný ks, 2 hodnotenia

Tibor Š. » Tvorba / 2024-05-29 13:00:02 /  Pridaj komentár / 8 lajkov

Milí zákazníci,

srdečne vás vítame v našej kožiarskej dielni. Dovoľte nám touto cestou oboznámiť vás s výrobkami ktoré s láskou vyrábame a možno aj tak trošku napomôcť s výberom remienku ktorý bude pre vás, alebo vašich blízkych ten správny. Začneme s úplnou klasikou a večnou stálicou medzi remienkami a to s prevliekacím remienkom "ONE PIECE".

 

  • Prevliekací remienok na hodinky ONE PIECE je skvelou voľbou pre majiteľov vojenských, pilotných, starožitných hodiniek, hodiniek v štýle vintage, alebo aj pre tých, ktorí hľadajú kvalitnú alternatívu k NATO, alebo ZULU štýlu remienka.

 

 

  • Prevliekací kožený remienok v spojení s klasickými hodinkami má veľmi všestranné využitie – môžete ho nosiť k obleku – či už business, alebo spoločenskému, do kancelárie, alebo na rôzne spoločenské akcie. Vynikne aj s ležérnym tzv. športovým typom outfitu.

 

 

  • Prevliekací remienok vo verzii s koženou podložkou pôsobí na zápästí mimoriadne mužne a atraktívne. Podložka podšitá brúsenou kožou zabraňuje priamemu dotyku pokožky s hodinkami a preto ich môžu smelo nosiť aj ľudia s alergiou na kov.

 

 

  • Remienok ONE PIECE sa veľmi ľahko vymieňa, takže zmena štýlu je naozaj otázkou pár minút. Malá zmena, akou je zmena farby remienka, vdýchne nový život Vašim krásnym hodinkám.

 

 

  • Remienok One Piece nájdete u nás v rôznych farebných variáciách ako aj v rôznych šírkach a dĺžkach. Budeme radi ak Vám niektorý padne do oka a bude vám robiť spoločníka vo všedný aj sviatočný deň.

  https://www.sashe.sk/five2twelve/moje/prevliekacie-kozene-remienky

 

 

  • Ďakujeme vám za priazeň a návštevu v našom Sashe obchodíku.

S úctou tím kožiarskej dielne Five2twelve 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »