Domov » Žurnál+ » Autor: Peter Filip

Žurnál+

Večný problém - darček pre pánov

Peter F. » Tvorba / 2024-04-09 13:00:02 /  3 komentáre / 14 lajkov

A je to tu zas. Váš priateľ, manžel, či milen... no veď to je vlastne jedno, má sviatok. A vy mu nechcete dať PSP (pozor, nie tú hernú konzolu, ale ponožky, slipy, pivo), ale niečo elegantné, trvanlivé a s odkazom na tradíciu? Ten pravý darček je tu. 

Kožená peňaženka je nádherným darom, ktorý bude svojmu novému majiteľovi slúžiť aj v tých najťažších chvíľach. Koža je materiálom, ktorý zreje. Zreje do krásy zbieraním patiny, ktorá o majiteľovi vypovedá o všetkom, čo s ním prežila. Je potrebné sa o ňu starať, venovať jej čas i pozornosť, za čo sa odvďačí svojou krásou, ktorou vás bude sprevádzať dlhé dni.

Tento model peňaženky je praktickým vďaka 3 priehradkam na karty na pravej strane, a veľkým priestorom na doklady vľavo. Samozrejeme jej nechýba priehradka na bankovky, ktorá je vystužená tak, aby pekne držala tvar.

Ako všetky výrobky z mojej dielne bola aj táto peňaženka ušitá ručne, pomocou sedlárskeho stehu - teda techniky, kedy sa používa niť, na ktorej koncoch sa nachádzajú ihly a šije sa nimi proti sebe. Steh je tak pevný a odolný nie len vďaka PES ( polyester ) niti, ale aj samotnému stehu, ktorý výborne odoláva odieraniu, či veľmi - až extrémne - nepravdepodobnému predratiu stehu.

Musím povedať, že za mňa, je to tá najpodarenejšia pánska peňaženka doteraz, a že ak ste doteraz nemali koženú peňaženku, je ten správny čas urobiť si radosť, alebo urobiť radosť tomu, kto je vám najbližší. 

Rád vás uvidím v mojom obchode, kde nájdete aj nové dámske peňaženky.

Komentáre

PohladnicePreRadost ... krásna práca :)

2024-04-07 00:28:431x

IR_leather Parádna peňaženka a poctivá robota

2024-04-09 22:09:08

polinkuer12 Akú kvalitnú koženú peňaženku by som mal dať svojmu priateľovi https://quikdraw.io ?

2024-04-10 05:30:41

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
filipovadielna
filipovadielna
77 predaných ks, 59 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Výrobky, ktoré robím pre radosť. Všetko poctivo ručne šijem a to až do zodratia ;)

Takmer každý výrobok je možné personalizovať. Pre dodanie iniciálov, či konzultáciu o umiestnení vyrazenia odporúčam kontaktovať ma správou kde rád a ochotne poradím.

Filip.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Kožená peňaženka  - 16515806_Kožená peňaženka by filipovadielna
 Páči sa 16 ľudom
50 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »