Žurnál+

O kľúčoch, čo radi mojkali mobily

P
filipovadielna7 predaných ks, 14 hodnotení

Peter F. » Tvorba / 2022-05-27 17:00:01 /  6 komentárov / 19 lajkov

Bola raz jedna obyčajná domácosť. V nej bežní, takmer vždy uponáhľaní ľudia, ktorí žili svoj bežný uponáhľaný život. Keď odchádzali z bytu, ktorý bol úplne normálny, taký ako má väčšina z nás, vždy si hovorili: "Kľúče, mobil, peňaženka." Aby im nič v uponáhľanom svete nechýbalo. A tak aj bolo, nechýbalo im naozaj nič. Ani škrabance na mobile, ktoré im spôsobili tie nepodarené kľúče. Tie kľúče, ktoré tak radi mojkali mobily. Ako tak išiel čas, prišli ďalšie kľúče, ďalšie škrabance až kým si kľúče jedného krásneho dňa nepovedali: "Aký je ten chudák mobil poničený, to isto vďaka našim ostrým hranám... radšej sa oblečme, aby sme mu viac neublížili." A tak vznikol kľúčový produkt (doslova - ha čum na ten dvojzmysel! )

 

 

Obal je vyrobený z nefarbenej prírodnej hovädzej hladenice, teda jeho vzhľad sa časom mení. Naberá na seba patinu, ošetrený bol len včelím voskom a následne ručne leštený. Použitá koža je v hrúbke 0.9 - 1.1mm, čo postačuje na ochranu, ale zároveň aj poskytuje dostatočnú odolnosť pred poškodením z používania.

Kľúče pripevníte o dodaný krúžok a po potiahnutí koženého povrázku sa stane kúzlo. Obal zväzok pohltí a zabráni tak možnému poškodeniu, ktoré by mohli napáchať. Nezošitá časť disponuje dostatočnou pružnosťou pre produkt tak, aby kľúče pri skrývaní neboli obmedzené na pohyb. Naopak, pri ich vyberaní dokážu skĺznuť samovoľne, pričom ich zastaví uzlík nachádzajúci sa na druhej strane povrázku.

 

 

 

Odvtedy, ako si kľúče zadovážili "kabát" už nikdy sa nemuseli pozerať na škody, ktoré napáchali a tiež tak predišli ďalším, ktoré by narobili. Radoste sa mohli s mobilom i peňaženkou mojkať pokojne celý deň. Veď v útrobách tašiek, kabeliek či iných čiernych dier ich nik nevidí. 

Obal dokáže spapať cca 10 kľúčov na zväzku, čo by malo bohate postačovať, avšak časom pridám aj väčšie varianty. Každý výrobok, ako aj tento, je možné personalizovať, a to vyrazením iniciálov. Tu ich razím v dolnej časti zarovnané na stred a to podľa priania, aj z oboch strán. Neváhajte a objednajte u mňa v obchodíku. Je to taká príjemná maličkosť, čo robí náš bežný deň aspoň trošku menej komplikovanejším a radostnejším. A čo viac, už nikdy nikomu nedoškriabete stôl. 

 

Komentáre

Sandante veľmi pekný "kľúčový produkt"! tento typ kľúčeniek je mojím najobľúbenejším :)

2022-05-23 13:06:071x

filipovadielna @Sandante Ďakujem to sa veľmi teším! :)

2022-05-23 13:36:51

PohladnicePreRadost ... no ale akýže krásny život teraz majú aj kľúče, aj mobily ... :)

2022-05-23 17:04:53

filipovadielna @PohladnicePreRadost veruže hej! Sveta im je žiť :)

2022-05-23 18:43:19

woodenly Jednoduché, pekné, užitočné - paráda.

2022-05-23 21:06:32

filipovadielna @woodenly ďakujem krásne :)

2022-05-23 21:49:26
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Kožený obal na kľúče - 14581153_Kožený obal na kľúče by filipovadielna
 Páči sa 23 ľudom
12,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »