Domov » Žurnál+ » Autor: Peter Filip

Žurnál+

Dámske peňaženky doskladnené!

Peter F. » Nové výrobky / 2024-03-24 10:47:25 /  1 komentár / 4 lajky

Neni týždňa čo by som niečo nevyrobil, ale bolo týždňa, čo som sem niečo nepridal. Preto sa môžeme spoločne pozrieť na novinky a to doskladnené dámske peňaženky v rôznych variantách a farbách, či kombináciách. Ako vždy - aj všetky tieto kúsky sú šité poctivo a hlavne ručne.

Varianta pod neoficiálnym názvom "jahodová pena" sa skladá z talianskej svetlo červenej hovädzej kože, ktorá je pokrytá bielym voskom. Má lesklý povrch, ktorý pomerne dobre odoláva používaniu a jej najkrajšou vlastnosťou je, že časom a používaním sa tento vosk bude strácať, odierať a vynikne tak viac a viac červenej kože. Doplnená je o bordové doplnky, zips s bielym podkladom a zapínaním vo farbe čierny nikel, ktorý ladí so zipsom. 

Zase jedna špeciálna verzia avšak tentokrát v hnedej. Opäť talianska koža pokrytá bielym voskom, ktorý sa používaním pomaly vytratí z povrchu kože a vynikne tak hnedá. Táto koža - rovnako aj červená vyššie - je tuhšia, takže peňaženky pekne držia tvar. Kombinovaná je s lesklou tmavohnedou a prichádza v dvoch variantoch, jeden má staromosadzné gombíky a tmavý zips na bielom podklade, ten druhý má mosadzné gombíky aj zips na hnedom podklade. 

Nie-tak-výrazná červená talianska hovädzia farbená hladenica kombinovaná s prírodnou hladenicou. Biele prešívanie, mosadzné zapínanie, zips a podklad zipsu v červenej. Vystužená aj predná strana pre zvýšenie tuhosti peňaženky.

Tmavohnedá - lesklá v kombinácii s bordovou, bordový podklad pod zipsom v mosadzi a mosadzné aj zapínanie. Pekná, tuhá, elegantná, odolná. Všetko, čo by ste od koženej peňaženky chceli. Zadné vrecko opäť v bordovej.

Ak si myslíte, že ste našli svoju budúcu peňaženku, máte pravdu. Tak neváhajte a šup šup nazrieť do obchodíku, kde nájdete ešte zopár ďalších kúskov, ktoré si môžete obzrieť v galérii pod článkom :) 

Do šitia, priatelia. 

Filip.

Komentáre

PohladnicePreRadost sú prekrásne :)

2024-03-24 16:22:37

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
filipovadielna
filipovadielna
78 predaných ks, 61 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Výrobky, ktoré robím pre radosť. Všetko poctivo ručne šijem a to až do zodratia ;)

Takmer každý výrobok je možné personalizovať. Pre dodanie iniciálov, či konzultáciu o umiestnení vyrazenia odporúčam kontaktovať ma správou kde rád a ochotne poradím.

Filip.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »