Domov » Žurnál+ » Autor: Marta Michalčíková

Žurnál+

Oslava lásky a obety: Deň matiek

Marta M. » Osobné Blogy / 2024-05-12 17:58:05 /  Pridaj komentár / 11 lajkov

Deň matiek je sviatok, ktorý oslavuje matky a materskú lásku. Je to deň, keď vzdávame hold najdôležitejšej žene v našom živote - našej matke.

Matka je prvou osobou, ktorú poznáme. Je to ona, kto nás učí, ako milovať, ako sa smiať, ako byť silnými. Je to ona, kto nás drží, keď sme smutní, a teší sa s nami, keď sme šťastní. Je to ona, kto nás učí hodnotám a pomáha nám rásť ako ľudia.

Deň matiek je príležitosťou, aby sme jej ukázali, aké veľmi ju milujeme a ceníme. Je to deň, keď jej môžeme povedať, ako veľmi nám záleží na tom, čo pre nás robí. Je to deň, keď môžeme ukázať svoju vďaku za všetko, čo pre nás urobila.

Ale Deň matiek by nemal byť len o darčekoch a kvetinách. Mal by to byť deň, keď si uvedomíme, aké ťažké to je byť matkou. Mal by to byť deň, keď si uvedomíme, aké obete naše matky prinášajú pre nás každý deň.

Takže tento Deň matiek, poďme vzdávať hold našim matkám. Poďme im ukázať, ako veľmi ich milujeme a ceníme. Poďme im povedať, ako veľmi nám na nich záleží. A poďme im ukázať, že ich obety nie sú prehliadané.

Pretože na konci dňa, každý deň by mal byť Dňom matiek.
 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
felixanima
felixanima
Reaguje do 1 hodiny

Dobrý deň, milý priateľ, milá priateľka.
Zalej si kávičku, alebo čaj, prines si k tomu aj zopár keksíkov...bude to na dlhšie. Nech sa Ti príjemne prezerá.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »