Výška poštovného:
UPOZORNENIE! Nórske vypletané vzory do Vianoc už nestíham!
Hodnotenia predajcu fanco od kupujúcich:
Super ponožky, unikátne vzhľadom a veľmi príjemné na nôžky.
Moc děkuji, šál je úžasný!
Háčkovaná dospelácka čelenka, ktorá je vpredu na čele zúžená, ak nemáte radi čelenku v očiach. Napriek zúženiu zakryje celé čelo a uši. Nepotrebujete čiapku a bude vám teplo.
Je vyrobená z mäkučkej priadze v zložení 93% jemná merino vlna a 7% polyamid, ktorá krásne hreje, ale nebudete sa v nej potiť.
Čelenky vyrábam v rôznych farebných odtieňoch, ktoré si môžete vybrať medzi variantami. Štandardne mám na sklade všetky farby a výroba trvá približne týždeň, ale ak by náhodou tá vami vybratá bola práve vypredaná, budem vás hneď kontaktovať.
Medzi fotografiami je vložené aj video, na ktorom si môžete pozrieť, z akej úžasnej priadze čelenky vyrábam. :-)
S každým výrobkom posielam aj návod na údržbu. Je potrebné počítať s tým, že je to prírodný materiál a tak sa k nemu treba aj správať - šetrne a s láskou. :-)
Veľkosť: Uni dospelácka. Voľne položená má rozmery 48 cm obvod a 10 cm šírku. Na fotografii je na hlave s obvodom 57 cm.
Materiál: merino vlna, nylonová priadza
Spôsob výroby: háčkovanie
Vložené: 2020-09-15T19:31:30
Vec patrí do mojej kategórie: Čelenky hrejivé (7)
Volám sa Mária a ak hľadáte niečo VYTVORENÉ Z PRÍRODNÝCH MATERIÁLOV, ste u mňa správne.
Vecičky, ktoré u mňa kúpite, vás budú hriať naozaj, nielen tak naoko. :-)
Vlna, merino, kašmír, hodváb, alpaka, mohér, bavlna, konope alebo odolný ľan.
Do Vianoc už nie je možné objednať vypletané nórske vzory. Ak chcete vypletané ponožky, svetre, čiapky alebo rukavičky, už vám ich viem urobiť a dodať až v januári.
Do Vianoc ešte beriem objednávky na jednofarebné vecičky alebo na všetko, čo je skladom.