Domov » Žurnál+ » Autor: Eva Totevová

Žurnál+

Toto foto...

Eva T. » Nové výrobky / 2020-02-11 17:06:11 /  3 komentáre / 15 lajkov

... Toto mám zo Sashe. 

Tento žurnál je taká malá rekapitulácia jednoročného pôsobenia tohto môjho obchodíka na Sashe. Otvorila som ho so zámerom ukázať v nom háčkované a šité tašky, ktoré vychádzajú z pod mojich rúk. Ale postupne som zaradila aj trochu inú kategóriu vecičiek týkajúcich sa zerowaste spôsobu žitia a nazvala som ju Zerowaste v nakupovaní.

https://www.sashe.sk/etedebags/moje/zero-waste

Sú tam kapsičky s vreckami, ktoré nahrádzajú jednorazové mikroténové sáčky. Ja som osobne z toho množstva mikroténových sáčkov  už začala byť nervózna a keď sa minulý rok na Sashe téme zerowaste venovalo viac priestoru, zapôsobilo to aj na mňa a ušila som si takúto malú kapsičku s vreckami a neskôr som to dala aj do galérie pod názvom Eko set.

Asi týždeň po výročí 1. narodenín môjho obchodíka prišla objednávka na jeden z týchto setíkov: https://www.sashe.sk/etedebags/detail/eko-set-presna-trefa .Je ušitý z látky, na ktorej je veľa pestrých terčíkov a nazvala som ho "Presná trefa". Pani Zuzka, ktorá si tento setík zakúpila v hodnotení rozšírila tento názov a vznikol ceľkom trefný reklamný slogan : "Presná trefa do každej kabelky." Zuzka sa venuje amatérsky fotografovaniu a vyfotila tento setík tak, ako ho používa. Jej fotografiu nájdete v sekcii Toto mám zo sashe. Som jej za to veľmi vďačná. Je to prvá fotografia mojej vecičky z tohoto obchodíka.

https://www.sashe.sk/etedebags/totomaju/48073

V tomto valentínskom týždni, žartujem, aj "Presná trefa" pre niekoho môže byť vhodná téma, ale medzi mojimi eko setmi som našla jeden pod názvom "Srdcová záležitosť", ktorý sa práve teraz hodí:

Na záver: 

Každá cesta, aj tá najdlhšia alebo najťažšia, sa začína prvým krokom... Bez_odpadový či bez_obalový prístup nemusí byť len póza, treba ho aj reálne skúsiť...

Tieto slová uviedla pani Zuzka a nájdete ich pod jej fotografiou v Toto mám zo Sashe.

Komentáre

Vyshija Vydarená "Srdcová záležitosť" Evička:)

2020-02-11 17:44:121x

Daniela-krizovky Evi, ja tiež reálne používam Tvoju ekotaštičku, ktorú som u Teba vyhrala a určite ju zahrniem do niektorého z mojich budúcich žurnálov - už mám v hlave všelijaké témy :)

2020-02-11 18:02:461x

etedebags Ďakujem Vám dievčence za pristavenie a Danka nepochybujem o Tebe. Potešila si ma, že ekotaštičku naozaj používaš a teším sa na ďalšie Tvoje nápady.

2020-02-11 18:38:20

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

etedebags
etedebags
83 predaných ks, 35 hodnotení

Elánu a sily plná -
To je naša Evička!
Energiu pozitívnu
Dá každá jej
Ekotaštička.
Báječné nápady
A zlaté ručičky...
Gurmánky taškové
Sú jej zákazníčky!

Tento vtipný text s písmenami ETEDEBADS o mne napísala Danka alias Daniela-krízovky.

Z dôvodu odcestovania do zahraničia, zákazky budú vybavované do 31.mája. Potom bude obchodík dočasne zatvorený do 30. septembra.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Eko set " Presná trefa". - 11548686_Eko set " Presná trefa". by etedebags
 2 komentárov
 Páči sa 56 ľudom
9,90 €
 - Eko set "Srdcová záležitosť" - 11575435_Eko set "Srdcová záležitosť" by etedebags
 Páči sa 39 ľudom
9,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »