Domov » Žurnál+ » Autor: Eva Totevová

Žurnál+

Mini sieťovka.

Eva T. » Nové výrobky / 2019-11-11 16:09:15 /  6 komentárov / 9 lajkov

Sieťovka ako nákupná taška alebo  ako dizajnová kabelka zaznamenala pred pár rokmi svoj návrat medzi doplnkami a stala sa veľmi obľúbená. Sieťovky nájdete aj v mojom obchodíku ako Sieťovku malú https://www.sashe.sk/etedebags/detail/sietovka-plus-mala alebo Sieťovku veľkú https://www.sashe.sk/etedebags/detail/sietovka-plus-velka.

Najnovším prírastkom  v mojom obchodíku je "mini sieťovka". Takto pre seba som si nazvala sieťku či sieťované vrecko na mydlo.

Nápad vyrobiť takúto sieťku prišiel, keď som začala používať ručne vyrobené prírodné mydlo. Výrobca na obale mydla uviedol túto, pre mňa, dôležitú informáciu: Mydlo je bez akýchkoľvek dodatočných farbív a vône.

Dlhšiu dobu som mala problémy s citlivou pokožkou. Spontánne, ako väčšina z nás, som začala používať sprchové gély. Ponuka v obchodoch bola lákavá, reklamy v masmédiách tiež. Až do okamihu, keď moja pokožka na akýkoľvek gél reagovala inak ako doteraz. Napadlo ma vyskúšať prírodné mydlo od jedného z výrobcov registrovaného aj na sashe. A môj problém s citlivou pokožkou akoby šibnutím prútika zmizol.  Jediné, čo mi trochu vadilo bolo to, že prírodné mydlá a najmä šampúchy sú po navlhčení klzkejšie ako bežné. Stalo sa mi, že šampúch mi aj pár krát spadol a hľadať ho, keď steká pena do očí nie je veľmi príjemné. Tu vlastne prišiel ten nápad uháčkovať "mini sieťovku". Spomenutú nepríjemnosť sieťka odstránila a okrem toho  som zabezpečila   mydielku a šampúchu, aby neboli dlho vo vode, zavesené ich mám vždy po ruke a vo vhodnej farbe je sieťka aj pekným doplnkom v mojej kúpelni.

Nezostalo len pri jednej sieťke pre mňa, ale napadlo ma urobiť celú kolekciu sieťok, vlastne dve: pastelovú sériu - biela, béžová, ružová a svetlomodrá, neprehliadnuteľnú sériu - oranžová, cyklámenová, modrá. A takto táto sieťka na mydlo je aj prvou lastovičkou v mojej novej kategórii Ekológia v kúpelni.

Na prvý pohľad jednoduché háčkované vrecko, myslela som si, to bude hneď hotové. Ale... Vyskúšala som niekoľko priadzí, rôzne techniky háčkovania.

Nakoniec som sa rozhodla pre Organic baby bavlnu. Dôležité pre mňa bolo, že certifikovaný výrobca uvádza informáciu, že priadza neobsahuje žiadne škodlivé prímesy. Vyrába sa v rozmanitej farebnej palete, hrúbka priadze vyhovuje, aby z nej mohla byť takáto "mini sieťovka". Použitý vzor je pružný, sieťka sa dobre prispôsobuje akémukoľvek tvaru mydla. Dôležité bolo tiež trafiť rozmer, aby sa sieťka dala použiť na viacero produktov a aby nebola zbytočne veľká, pretože používaním a navlhčená sa naťahuje.

Keď som začala písať tento žurnál, nenapadla ma  asociácia s meštekom. Toto uviedla Anikó alias PohladnicePreRadost, keď lajkovala moju novú "sieťovku" v mojom obchodíku. Som jej za to veľmi vďačná, lebo v momente ako som to prečítala ma napadlo, že sieťka spolu s vhodným prírodným mydlom alebo šampúchom bude pekným darčekom. A ak sa vám podarí vyriešiť niekomu problém, podobný ako môj, ani nebudete tušiť aký vzácny "meštek" ste mu venovali.

Pomaly sa moje mydielko míňa, určite budem potrebovať ďalšie. Môj výber je jednoznačný. Ponuka na sashe je mimochodom pomerne bohatá. Uvádzam niekoľko predajcov: Ponio ,Navialubava ,yemnaMUSKsoaphoriaMylotwocosmeticsSaipo,

 prirodnemydlaMydlarnaERDEBon-Savoneneakozmetikadielna-MotylMydlaren.Ak som niekoho sem nenapísala, kľudne sa zapojte do komentárov pod tento žurnál.

Dnes 11.11. do polnoci vďaka Sashe všetky objednávky nad 10 EUR sú bez poštovného. A ja k tomu dopĺňam vianočnú  akciu v mojich dvoch obchodíkoch etede a etedebags - Do konca roka ku každej objednávke nad 20 EUR získate sieťku na mydlo ako darček vo farbe, ktorú si sami vyberiete.

Komentáre

Leni.Art Krásne sú všetky do jedného ;-)

2019-11-11 16:44:381x

etedebags Ďakujem pekne za názor.

2019-11-11 16:49:10

pucko9 Pekné a praktické. Tiež som si takú vyrobila :-)

2019-11-11 17:27:051x

etedebags Ďakujem pekne. Sympatický názov obchodíka -pucko9. Praktické a zároveň pekné, jedna zo zásad, ktorej musia vecičky v mojej novej kategórii "Ekológia v kúpelni zodpovedať"

2019-11-11 17:45:07

SYNAE Tie vrecúška /sieťovky/ sú krásne, farebné a dokonalé. Ako zo stroja...asi by som mala problém vybrať si jednu z farieb - také sú veselé.

2019-11-14 23:07:081x

etedebags Vďaka za úprimné slovká. Čoskoro bude aj zvýhodnená ponuka na kúpu dvoch sieťoviek a tam budú ukážky možných kombinácií a bude sa dať lepšie vybrať.

2019-11-15 08:34:19

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

etedebags
etedebags
83 predaných ks, 35 hodnotení

Elánu a sily plná -
To je naša Evička!
Energiu pozitívnu
Dá každá jej
Ekotaštička.
Báječné nápady
A zlaté ručičky...
Gurmánky taškové
Sú jej zákazníčky!

Tento vtipný text s písmenami ETEDEBADS o mne napísala Danka alias Daniela-krízovky.

Z dôvodu odcestovania do zahraničia, zákazky budú vybavované do 31.mája. Potom bude obchodík dočasne zatvorený do 30. septembra.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Sieťka, vrecko na mydlo z Organic baby bavlny. - 11274024_Sieťka, vrecko na mydlo z Organic baby bavlny. by etedebags
 2 komentárov
 Páči sa 36 ľudom
3,80 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »