Domov » Žurnál+ » Autor: Eva Totevová

Žurnál+

Januárové novinky.

Eva T. » Nové výrobky / 2022-01-23 17:14:59 /  Pridaj komentár / 13 lajkov

Januárové novinky  u etede sú ako počasie v mesiaci januári.

Každý rok, keď začiatkom januára príde nový rok, si poviem "už nerob žiadne čiapky, ani nákrčníky ani rukavice, začni robiť niečo jarné alebo letné..." 

 Ale ja patrím k ľuďom meteosenzitívnym a počasie na mňa vplýva tak veľmi, že nikdy doteraz to nebolo inak a v januári som uplietla alebo uháčkovala vždy aspoň jednu čiapku. Tentokrát som stihla urobiť dokonca celý set a ešte jednu čiapku.

Keď som sa v sobotu zobudila, privítalo ma také krásne zasnežené ráno, že som hneď vyšla von do záhrady a práve dokončený béžový setík čiapky, nákrčníka a bezprstových rukavíc -moje januárové novinky,  som musela ihneď nafotiť. Lepšie povedané fotil môj manžel, ktorý mi tento nápad najprv "patrične" okomentoval. Manželovi som to "brblanie" odpustila. On musel ráno najprv odhrnúť sneh okolo domu, mrzli mu prsty pri fotení a mne bolo v háčkovanom setíku príjemne teplúčko. A ešte som si pri tom užila aj svoj ranný hrnček kávy.

Dámsky béžový setík.

Ak sa vám zdá béžová príliš nudná, tak následuje úplný opak.  Pletená chunky čiapka "Pestroška" mala svoju foto premiéru počas poobedňajšej vychádzky.

"Pestroška" zaujmä nielen pestrofarebnosťou, ale aj kvalita priadze  stojí za povšimnutie. Je 100 % prírodná. Jednofarebná je ovčia vlna v kvalite merino, ktorá mi zostala z iných projektov a pestrofarebná je prírodný hodváb. Je to ručne spradená priadza zo zvyškov, ktoré zoatali pri výrobe indických sárí.

Január pomaly končí, prehupneme sa do ďalšieho mesiaca, ktorý tiež býva podobný, ale ja sľubujem, že ďalšie novinky už nebudú čapice a iné zimné doplnky.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

etede
etede
92 predaných ks, 93 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Vitajte v mojom tvorivom svete hand made zimných a letných doplnkov.
Zavítajte aj do druhej mojej galérie etedebags-tašky háčkované, šité a veľa iných pozitívnych vecičiek.


Pôvodné meno e.t.d.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Pletená chunky čiapka "Pestroška". - 14210342_Pletená chunky čiapka "Pestroška". by etede
 Páči sa 38 ľudom
16,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »