Domov » Žurnál+ » Autor: Libuša Ondríková

Žurnál+

ŠTEDRÉ VIANOCE

Libuša O. » Zľavy a súťaže / 2020-10-12 11:43:44 /  2 komentáre / 8 lajkov

Veľa zdravia a pohody, milí priatelia želám! ♥♥♥

Verím, že toto obdobie prekonáme spoločne s láskou a pokorou. Hoci teraz pre nás nie je vhodné sa príliš stretávať, verím tomu, že situácia sa čoskoro zmení a my si užijeme krásne Vianoce, ktoré si budeme vážiť oveľa viac ako doteraz.

Ešte ste nezačali rozmýšľať o vianočných darčekoch? Verte mi, je najvyšší čas ;-) Preto som pre Vás opäť pripravila nakupovanie so zľavou až 10%!!!

Pozývam Vás nazrieť do mojej galérie, vybrať si z ponuky (prípadne vyrobím aj podľa Vašich predstáv) a v predstihu si darčeky objednať ;-) Podmienkou je nákup najmenej za 20€ - pri objednávaní vložíte kód darčekovej poukážky: RV-2020 do príslušného políčka a zľava Vám bude automaticky odrátaná ;-)

Ak nepoznáte moju galériu, pripájam zopár inšpirácií na darčeky pre ženy, mužov, deti, ale aj celú rodinu ;-) Väčšina mojich vecičiek je navzájom kombinovateľná alebo dotvorím na požiadanie podľa Vašich predstáv. Nájdete tu nielen rodinné sety, drevené motýliky, náušnice, prívesky, prstienky, ale aj rôzne dekoračné predmety ako drevené vianočné ozdôbky, gravírované srdiečka, personalizované darčeky, či svadobné vecičky.

Ďakujem za Vašu neustálu podporu a želám Vám príjemné nakupovanie :-) Ak máte vlastný zaujímavý nápad na darček, neváhajte ma kontaktovať a spolu niečo vymyslíme.
Vaša Libuška / elgrav ♥♥♥

Komentáre

elgrav Zľava -10% na nákup je až do konca novembra!!!

2020-10-12 12:10:40

jankavalekova Krásne výrobky ;-)

2020-10-15 12:36:12

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
elgrav
elgrav
1124 predaných ks, 455 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

♥♥♥ Srdečne Vás vítam v mojej galérii ♥♥♥

Tvorím s radosťou a potešením, snažím sa používať vlastné originálne vzory, nápady a návrhy, ktoré aj sama graficky spracovávam.

Ak ste nenašli čo hľadáte, viem vyrobiť aj podľa Vášho vlastného návrhu.

Pred odoslaním objednávky sa prosím informujte o dostupnosti a čase dodania. Ďakujem

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Rodinný set "Junák"  (2x motýlik + gombíky + náušnice) - 10680564_Rodinný set "Junák" (2x motýlik + gombíky + náušnice) by elgrav
 2 komentárov
 Páči sa 87 ľudom
49 €
 - Rodinný set "Láska" - prírodný (set + vreckovka do saka) - 12220897_Rodinný set "Láska" - prírodný (set + vreckovka do saka) by elgrav
 13 komentárov
 Páči sa 127 ľudom
54 €
 - Rodinný set - "Láska" - svadobný (biela + hnedá) - 12326594_Rodinný set - "Láska" - svadobný (biela + hnedá) by elgrav
 7 komentárov
 Páči sa 98 ľudom
53 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »