Domov » Žurnál+ » Autor: Martina Hromcová

Žurnál+

Výnimočný set pre výnimočných ľudí...

Martina H. » Tvorba / 2019-09-26 21:42:24 /  7 komentárov / 18 lajkov

Život eko.brnky na Sashe sa prehupol do druhej polovice jej prvého roka, tak sme si povedali, že je načase posunúť sa ďalej.

Chvíľku o nás možno nebolo počuť, nepribúdali nové výrobky. Nezaspali sme, len sme sa dôkladne pripravovali na krok, ktorý sme už dlhšiu dobu nosili v hlave a hlavne v našich srdciach. Tak, aby bolo všetko takmer dokonalé - všetko pripravené pre príchod našej novinky.

Tak veľmi sem túžili, aby aj náš malilinký obchodík patril medzi donorov Dobrého obchodu. A tak sme začali hľadať, ktorý náš výrobok by sme mohli ponúknuť. Chceli sme vybrať niečo praktické, milé, užitočné. Niečo, čo "ide na odbyt", dobre sa predáva a má pozitívne ohlasy zo strany našich milých zákazníkov.

Tak sme si sadli a vymysleli - poskladáme výnimočné sety - tri odličovacie vankúšiky-pampúšiky doplníme jedným rozmaz(n)ávacím uteráčikom. Super! Aké jednoduché!

Nasledoval starostlivý výber farieb, máme ich v ponuke cez desať rôznych, ale toto musí mať svoju symboliku. O čom majú naše vecičky vypovedať? Komu majú slúžiť?

Och, nie je to len tak, musíme si najskôr vybrať, komu bude naša pomoc smerovať... možností neúrekom, kde začať? Deti, budú to určite deti, také maličké, možno aj väčšie!Také bezbranné a zraniteľné - detičky s ťažkým zdravotným znevýhodnením. Nebolo to ťažké rozhodnutie, ani netrvalo dlho, tak akosi podvedome sme vedeli, že naše mäkučké hebučké uteráčiky šijeme s láskou práve pre jemnú pokožku, na prekrvenie i na nežnú masáž ... a razom nám bolo jasné, aké farby máme vybrať - neutrálnu smotanovú, a jemnučkú bledoružovú a bledomodrú :)

A tak bolo rozhodnuté - v každom sete budú tri vankúšiky-pampúšiky (po jednom z ružovej, modrej a smotanovej farby) a niektorý z mäkučkých obojstranných uteráčikov - päť setov doplníme bledoružovým, päť bledomodrým a päť smotanovým :)

Naše uteráčiky a odličovacie vankúšiky šijeme z dvoch rôznych materiálov: zo 100% - nej bavlny vaflovej štruktúry a mäkučkého wellsoft fleecu bielej farby. Spojením dvoch odlišných vrstiev sme dosiahli možnosť využiť rozdielne povrchy podľa potreby:

  • drsnejšia vaflová strana poslúži vtedy, keď potrebujete prekrviť pokožku, naniesť píling, odstrániť odumreté bunky, vydrhnúť tvár...
  • mäkučká strana zasa bude Vašu tvár rozmaznávať, použite ju vtedy, ak sa potrebujete odlíčiť, umyť, opláchnuť, zotrieť zvyšky líčidiel či len tak jemne pohladiť...

Vankúšiky a uteráčiky môžete použiť aj pri malých deťoch ako rýchlu záchranu, keď treba utrieť zababranú pusinku :)

Už s istotou vieme, že výťažok poputuje na účet  projektu Nezábudka - to je dôležité. Dom Nezábudka v Senci je zariadenie, ktoré pomáha rodinám s ťažko postihnutými deťmi, pomocou terapií so špecialistami, masážami a rehabilitáciami dokážu deti napredovať.

Premkla nás však trochu obava, či presvedčíme našich milých zákazníkov o tom, že sety budú ozaj výnimočné. Na Sashe je, našťastie, ľahké nájsť šikovných ľudí, ktorí vedia poradiť. My sme našli ochotnú Martušku z Arachnea, ktorá nám na tento účel presne navrhla a vyrobila krabičky z recyklovaného kartónu. Trochu sme ich prizdobili paličkovanou čipkou, pridali visačku, špagát, vyrobili poďakovanie, nech naše výnimočné sety pôsobia trochu luxusne :)

 

A prečo ten názov?

Výnimočný set môžete darovať výnimočným deťom,  niečo im možno chýba, ale lásky a úsmevu majú na rozdávanie...

Výnimočný set môžete darovať výnimočným rodičom, ktorí sa s láskou starajú o svoje výnimočné deti...

Výnimočný set môžete darovať výnimočným priateľom, ktorí pomáhajú výnimočným rodinám...

Výnimočný set si môžete kúpiť pre seba, pre nás ste výnimočným človekom, lebo ste sa rozhodli prispieť na dobrú vec...

Ďakujeme,

Vaše obyčajné baby z eko.brnky

 

PS: naše setíky sa ku Vám dostanú prostredníctvom nákupu v Dobrom obchode :)

Komentáre

etedebags Pekné a praktické kúsky, pekný názov, dobre premyslené, "odsúdené" na úspech!

2019-09-27 11:08:041x

Domkasviecky Arachnea a jej krabicky su super tiez odoberam od nej uteraciky vyzeraju super :-)

2019-09-27 14:01:581x

PohladnicePreRadost ... krásny nápad Martinka, je vidieť, že pramení z úprimného srdiečka ... držím palčeky, nech sa tento projekt osvedčí a prináša radosť do Nezábudky ... uteráčiky i pampúšiky sú prekrásne :)

2019-09-27 15:21:571x

eko.brnka Ďakujeme veľmi pekne, dlho sme ten nápad nosili v hlave, teraz len netrpezlivo čakáme na budúcich nových majiteľov našich setov. Kto sa hlási ako prvý? Bude si môcť vybrať farbu uteráčika :)

2019-09-27 15:25:45

Arachnea Krásna myšlienka, krásne a nežné uteráčiky..... skromne sa priznávam ku krabičkám :-)

Dievčence, nech sa vám darí!

2019-09-27 16:20:241x

adkasl Krásnee! Veľa úspechov.

2019-09-30 20:53:30

eko.brnka Vďaka za milé slová, a máme skvelú správu - prvý balíček je na ceste k našej skvelej zákazníčke Danke :)

2019-09-30 21:03:141x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

eko.brnka
eko.brnka
120 predaných ks, 51 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vstúpte, pokochajte sa a vyberte si niečo, čo poteší oko, pohladí dušu a navyše prinesie aj úžitok. Nám, vám ale hlavne našej MATKE PRÍRODE :)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Nezábudka: Výnimočný set - 11113359_Nezábudka: Výnimočný set by dobryobchod
 Páči sa 54 ľudom
8,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »