Domov » Žurnál+ » Autor: Martina Hromcová

Žurnál+

Rozprávkové vianočné sety

Martina H. » Tvorba / 2019-11-25 21:36:52 /  1 komentár / 9 lajkov

S blížiacimi sa Vianocami Vám, milí naši zákazníci, prinášame Vianočné sety - darčekové balenie obsahuje naše najpredávanejšie eko-vecičky - 1 uteráčik a 3 odličovacie vankúšiky-pampúšiky. Farebne si zloženie môžete naskladať podľa vlastnej potreby. O dostupnosti jednotlivých farieb sa stačí informovať vopred.

Pre uľahčenie výberu ponúkame niekoľko z možností, inšpirovali sme sa pri nich vznešenými rozprávkovými postavami, nech sa páči, vyberajte:

  • Vianočný set pre Snehovú kráľovnú

Pre nežnú bytosť, ktorá má rada čisté línie, jednoduchosť, striedmosť. Je priama a svedomitá, má nadhľad, vie, čo je dôležité a podstatné. Okolie ju rešpektuje a váži si jej obetavosť. Jej najobľúbenejšou farbou je rozhodne biela.

  • Vianočný set pre Lesnú vílu

Má rada prechádzky v prírode, zvŕta sa vo svojej záhradke, starostlivo opatruje kaktusy, muškáty a fialky na balkóne či na parapetnej doske. Jej obľúbeným športom je turistika, pozná každé pleso, vodopád a údolie. Má dobré srdce, správa sa zodpovedne a starostlivo k prírode. Má rada všetky odtiene zelenej.

  • Vianočný set pre Šípovú Ruženku

Je nežná a romantická. Verí v dobro v každom človeku. Rada sa obklopuje kvetmi, utešenými maličkosťami, je nežná, milá, priateľská a dobrosrdečná. Jej obľúbené farby - ružová, bordová, cyklámenová, fialová...

  • Vianočný set pre Kráľovnú noci

Je ctižiadostivá a sebavedomá, ide jasne za svojím cieľom. Tajomná a záhadná žena, ktorá uznáva jasné pravidlá. Je priama a zásadová. Obľubuj neutrálne farby, dobre sa cíti v elegantnej čiernej.

  • Vianočný set pre Popolušku

Je skromná a dobrosrdečná. Má rada jednoduché riešenia, striedmosť. Je zodpovedná a citlivá. Obľubuje neutrálne farby a strohé línie, bez zbytočných príkras.

  • Vianočný set pre Zlatovlásku

Je veselá a vždy dobre naladená, bezstarostná a optimisticky zmýšľajúca. Má rada slnečné dni, leto, more, pláž a pohodu. Jej obľúbenými farbami sú teplé tóny žltej, oranžovej a tehlovočervenej.

Tak vybrali ste si? Alebo ešte stále váhate? 

Želáme VÁM pokojný predsviatočný čas. Aby ste si našli priestor na stretnutie s najbližšími...

Vaše baby z eko.brnky

Komentáre

SalixAlba Krásne napísané, krásne zladené:)

2019-11-25 22:33:41

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

eko.brnka
eko.brnka
120 predaných ks, 51 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vstúpte, pokochajte sa a vyberte si niečo, čo poteší oko, pohladí dušu a navyše prinesie aj úžitok. Nám, vám ale hlavne našej MATKE PRÍRODE :)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Vianočný set - 11283704_Vianočný set by eko.brnka
 Páči sa 34 ľudom
8,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »