Domov » Žurnál+ » Autor: Martina Hromcová

Žurnál+

Náš spoločný úspech - ĎAKUJEME VÁM

Martina H. » Tvorba / 2019-10-22 20:14:29 /  2 komentáre / 16 lajkov

Chceme sa s vami podeliť o skvelú správu a zároveň sa vám - našim milým zákazníkom - poďakovať.

Náš maličký obchodík si zaumienil dostať sa medzi donorov Dobrého obchodu. Stanovili sme si métu - nájsť nový domov pre našich pätnásť "výnimočných setov pre výnimočných ľudí" a výťažkom z predaja podporiť zariadenie Nezábudka v Senci, ktoré pomáha rodinám s ťažko zdravotne postihnutým dieťaťom.

Po troch týždňoch sa sety neuveriteľne rozchytali, naozaj sme tomu nechceli veriť! Správy z Dobrého obchodu prinášali svedectvo o tom, že dobrých ľudí je medzi vami naozaj neúrekom: Danka zo Zlatých Moraviec, Mirka z Bytče,  Katka z Fačkova, Anka z Popradu či Katka z Papradna celkom objednali 13 setov!

To nás povzbudilo v našom úsilí a vyrobili sme ďalších päť výnimočných setov, rozdávať radosť a pomáhať je naozaj chytľavé :)

Hľadáte užitočný darček? Navštívte Dobrý obchod - čaká na vás ešte 7 výnimočných setov (pre 7 statočných?). Obdarujete svojho blízkeho a zároveň urobíte radosť deťom v zariadení Nezábudka. Ďakujeme v mene detí za vašu štedrosť...

Komentáre

dobryobchod Ďakujeme dievčatá, ste perfektné! Veľká vďaka aj všetkým skvelým zákazníčkam za podporu. Máte pravdu, darovanie je naozaj nákazlivé :)

2019-10-23 12:01:591x

ildik V mene klientov domova sociálnych služieb pre ťažko zdravotne znevýhodnené deti a dospelých Domu Nezábudka Senec Vám zo srdca ďakujeme!

2019-11-11 11:38:161x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

eko.brnka
eko.brnka
140 predaných ks, 55 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vstúpte, pokochajte sa a vyberte si niečo, čo poteší oko, pohladí dušu a navyše prinesie aj úžitok. Nám, vám ale hlavne našej MATKE PRÍRODE :)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Nezábudka: Výnimočný set - 11113359_Nezábudka: Výnimočný set by dobryobchod
 Páči sa 54 ľudom
8,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »