Domov » Žurnál+ » Autor: Martina Hromcová

Žurnál+

Deň darovania, dobrých skutkov a štedrosti

Martina H. » Tvorba / 2019-12-03 18:40:52 /  5 komentárov / 8 lajkov

Drahí naši štedrí zákazníci!

Ako sme sľúbili, dávame dnes na známosť, že prvé uteráčiky sú pripravené na cestu do zariadenia Nezábudka. Konkrétne si svojich darcov našli dve dievčatká - Natálka a Reginka, teší nás to preveľmi...

Uteráčik pre Reginku:

Uteráčik pre Natálku:

Stále máte možnosť stať sa dobrodincom pre zvyšných 16 detí, viac sa o našom miniprojekte dozviete z nášho predchádzajúceho článku:

Giving tuesday

U nás v obchodíku sme sa rozhodli dať VÁM túto šancu až do posledného dňa tohto roka. My, samozrejme, nebudeme stáť bokom, ale pridáme sa. Za každý VAMI darovaný uteráčik pridáme aj my jeden pre ďalšie dieťatko z Nezábudky v Senci.

Darovanie uteráčika nie je podmienené nákupom iného tovaru v našom obchodíku, tak neváhaje a staňte sa ešte dnes DOBRODINCOM.

Je to jednoduché - vyberiete si farbu uteráčika a hneď sa dozviete, pre ktoré dieťa je pripravený na darovanie. Okrem mena sa dozviete, čo dieťatko rado robí, ako najradšej trávi čas v Nezábudke. My sa postaráme o ostatné.

VOPRED VÁM Z CELÉHO SRDCA ĎAKUJEME V MENE DETÍ...

Komentáre

eko.brnka Ešte nestihol náš žurnál ani poriadne "vychladnúť" a my VÁM prinášame skvelé správy!

Svojho dobrodinca už našli ďalšie z detí - Adamko, Erinko, Maximko, Gregorko, Samko a Dominik :)

Ďakujeme za nich!!!

2019-12-03 19:38:27

eko.brnka Tak a hotovo!

Uteráčiky rozchytané - Vanesska, Jurko aj Miško nebudú sklamaní, uteráčiky sú pripravené na cestu za nimi. VEĽMI ĎAKUJEME :)

2019-12-03 20:09:24

ildik Dakujeme milým srdečným darcom za krásne gesto prajeme krasne sviatky s hrejivym pocitom, že Ste potešili tých bezbranných. Váš Dom Nezábudka.

2019-12-04 09:54:36

eko.brnka A sme tu zas!

S pani riaditeľkou Ildikó sme sa rozhodli pre malý experiment - počítajte s nami: prvých 12 ks sa rozchytalo okamžite, k tom u prirátajte 12 ks, ktoré odošleme my z eko.brnky. V zariadení zostáva obdarovať zvyšných 32 malých klientov. AK BUDETE ŠTEDRÍ A POTEŠÍTE 16 z nich, 16 opäť pridáme my a v DOME NEZÁBUDKA bude mať všetci darček a všetci radosť!!! Ideme na to, pani riaditeľka?

2019-12-04 18:25:101x

ildik samozrejme!

2019-12-05 11:45:371x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

eko.brnka
eko.brnka
120 predaných ks, 51 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vstúpte, pokochajte sa a vyberte si niečo, čo poteší oko, pohladí dušu a navyše prinesie aj úžitok. Nám, vám ale hlavne našej MATKE PRÍRODE :)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »