Domov » Žurnál+ » Autor: Dominika Slámková

Žurnál+

Svadobné prípravy...

Dominika S. » Nové výrobky / 2019-05-24 17:07:23 /  Pridaj komentár / 3 lajky

Tento článok nebude o mojich svadobných prípravách. Tie ešte majú svoj čas... Vlastne ešte ani prsteň nemám, no polovičku naštastie áno a aj vďaka nemu mohol vzniknúť tento článok. Podporuje ma v mojej tvorbe, pomáha mi v technickej stránke tvorby a spolu so mnou vymýšla, za čo mu veľmi pekne ďakujem. <3 On je môj poklad a aj vďaka nemu mám rada svadobnú tému a tvorenie v nej. :) Rada tvorím pre iných na ich veľký deň tie najmenšie veci. Také tie malé detaily, ktoré dotvoria atmosféru a zanechajú dojem. :)

Presne takým detailom je najnovšia vec v mojom obchodíku - tieto Svadobné pierka. Rozmýšľala som, aký symbol môže manželov spojiť na svadobných pierkach a mojim najlepším nápadom boli hrdličky. Hrdličky sú symbolom lásky, vernosti a oddanosti a preto som usúdila, že na pierkach budú dokonalé. Graficky som ich navrhla a potom sme ich spolu s priateľom preniesli na drevo. Venujem sa pyrografií, no na túto malú drevenú plôšku by som vypálila hrdličky veľmi ťažko a tak prišiel na rad Náš nový laser do dreva, ktorý to zvládol veľmi dobre, veď posúďte sami. :)

Hrdličky som dozdobila romantickou čipkou, prírodnou jutovinou a bielou bavlnkou, ktorá dotvára romantickú atmosféru pierka. Biela bola mojim favoritom od začiatku rozmýšľania nad svadobnými pierkami. Biela je bez pochýb najideálnejšia svadobná farba, no som presvedčená, že pierka by vyzerali výborne aj trochu farebnejšie. Možno mi ich niektorá budúca nevesta v požiadavkách sfarební. :)

Ďalším svadobným detailom v mojom obchodíku sú tieto Drevené magnetky pre svadobčanov , ktoré sú vypaľované pyrografiou jedna po druhej, pekne pomaličky. Nikdy neopakujem na magnetkách rovnaký vzor, chcem aby boli každé jedinečné. Jednými z mojej tvorby boli aj tieto, ktoré sa mi stále rovnako páčia.

Posledným svadobným detailom v mojej ponuke sú brošne pre družičky. Rozmýšľala som, čím iným ako náramkom spojiť družičky a využiť pri tom moju obľúbenú pyrografiu. Vznikli tak tieto Brošne pre družičky , na ktoré som symbolicky namaľovala ruže a vypálila som do nich slovo, ktoré najviac vystihuje svadbu - Láska. Brošne sú také 2v1, poslúžia na svadbe a po svadbe zostanú družičkám ako darček, s ktorým môžu lásku oslavovať každý deň. 

A čo si myslíte o svadobných detailoch Vy? Sú pre Vás rovnako dôležité ako pre mňa? :) Budem rada, keď mi tento článok okomentujete a poprechádzate sa myškou po mojom obchodíku. <3 

Prajem Vám všetkým krásny deň! S láskou Dominika.
 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
dominnhandmade
dominnhandmade
338 predaných ks, 167 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Vítam Vás v mojom handmade obchodíku.
Rada pálim do dreva a pletiem Macrame z recyklovanej bavlny. Som tvorivé stvorenie a teší ma, keď moje výrobky tešia iných. Za každú objednávku som vďačná, pretože tak podporujete môj sen. :) Majte krásny deň!

Milí moji zákazníci, ďakujem za každú Vašu objednávku! Faktúru ku každej objednávke nájdete v podrobnostiach objednávky na Sashe. Netlačím ich - radšej šetrím prírodu. Vecičky je možné objednať s doručením cez poštu pre SR a ČR. Ak by ste chceli niečo, z môjho obchodíku, objednať do inej krajiny, stačí mi napísať správu. Taktiež na akékoľvek otázky Vám rada odpoviem v správe.

Objednávky odosielam raz, výnimočne, dva razy do týždňa prostredníctvom pošty.

Všetky farby, ktoré mám v ponuke a viem vám z nich čokoľvek vyrobiť, mám uvedené vo vzorkovníku. Pokojne si vyberte farbu/farby a napíšte mi správu, pretože nie zo všetkých farieb mám niečo aj v ponuke. Ak teda hľadáte náušnice alebo dekoráciu vo farbe, ktorá nie je v ponuke, pozrite môj vzorkovník farieb, možno ju tam nájdete. :)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Svadobné magnetky - 10407136_Svadobné magnetky by dominnhandmade
 Páči sa 14 ľudom
1,30 €
 - Brošne pre družičky - 10550295_Brošne pre družičky by dominnhandmade
 Páči sa 19 ľudom
15,- €
 - Svadobné pierka Láska Hrdličiek - 10759566_Svadobné pierka Láska Hrdličiek by dominnhandmade
 Páči sa 14 ľudom
0,65 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »