Domov » Žurnál+ » Autor: Dominika Slámková

Žurnál+

Obľúbence mesiaca Február

Dominika S. » Tvorba / 2021-03-10 21:54:17 /  2 komentáre / 4 lajky

Tento žurnál nie je aktívny, vidia ho len návštevníci ktorí majú na neho link!

Želám krásny deň každému, kto teraz číta tento žurnál. :)

Volám sa Dominika a rozhodla som sa, že vám chcem pravidelne písať o mojich obľúbencoch za predošlý mesiac. Začínam teraz mesiacom Február 2021. Budem rada, ak vás nejak  inšpirujem, ak vám to niečo dá...

Zhrniem vám v týchto člínkoch moje a vaše obľúbence z mojej tvorby, niečo moje obľúbené z handmade sveta od iných tvorcov, niečo čo mi pomáha pri tvorbe a šikovných tvorcov, ktorých prácu som si v danom mesiaci najviac obľúbila. Tak poďme na to. :)

Február bol síce krátky, no bez pochýb, zaujímavý mesiac. Čo sa týka mojej práce, v tomto mesiaci som vám predstavila novú kolekciu makramé náušníc. Sú vo viacerých fárbách a v troch druhoch - trojuholník, kvapka a ruža

Moja najobľúbenejšia objednávka v tomto mesiaci bola objednávka na makramé držiak na 3 kvety. Dohodli sme sa na farbe držiaka a dostala som voľnú ruku. Mám veľmi rada, keď vám tvorím niečo na mieru, pri čom do mňa vložíte svoju dôveru a veríte, že budete s výsledkom spokojní. Takto, naštastie, dopadol aj tento držiak.

Ďalšou kategóriou sú šikovní ľudia zo Sashe, ktorých prácu som najviac vnímala v mesiaci Február. Ukážem vám dve šikovné ženy, ktorých prácu obdivujem v každej fotografii. Prvou je @victoriamerlot , ktorej jarné printy a pohľadnice ma úplne dostali. :)

Druhá šikovná žena je @needle_tosay , ktorá s ihlou a niťou priam čaruje. :) Vyšívané obrázky, či prívesky má v obchode naozaj nádherné.

S chválou šikovných rúk ešte nekončíme. Chcem vám ukázať môj obľúbený handmade kúsok, ktorý som vo Februári využivala každý deň...teda hlavne každú noc. :) Sú to tieto ľanové obliečky na vankúše, ktoré mi na mieru vyrobila @Jednoduse.len. Sú krásne, jemné a veľmi príjemné pod hlavou. Pohľad na ich drobné drevené gombíky ma teší každý deň.

Poslednou vecou, ktorú som si v mesiaci Február obľúbila je tento ručne pletený drevený košík. Ten nemám zo Sashe, no vyrobili ho šikovné ruky vo Švédsku. Je to dobrý pomocník na prenášanie mojich klbiek a takisto je to dobrý pomocník na fotenie. Spĺňa 2v1 - slúži a dobre vyzerá. :)

Šikovných rúk je, našťastie, veľa a ja ich chcem takto podporovať každý mesiac. Pravidelne vám napíšem aký bol môj mesiac z pohľadu mojej tvorby a aj tvorby iných. Verím, že vám tento článok niečo dal. Možno ste v ňom našli milý kúsok, ktorý vám bude robiť radosť a možno som vás povzbudila k podporovaniu iných tvorcov. Nech už je to akokoľvek, verím, že ste si článok užili a budem rada, ak mi do komentára napíšete, čo si o tomto mojom formáte článku myslíte.

Ďakujem za prečítanie. Majte sa dobre a buďte zdraví.

S láskou Dominika z @dominnhandmade

Komentáre

imageB Veľmi sa mi táto myšlienka mesačníka zapáčila. Nie je veľa ľudí, čo si dajú tú námahu, že spropagujú a pochvália aj niekoho iného, nie len seba. Klobúk dolu ♥. Už sa teším na marec :)

2021-03-12 00:05:02

dominnhandmade Jej, ďakujem za komentár. :) Máte pravdu, no je potrebné podporovať sa navzájom. Rada napíšem marcové obľúbence. :)

2021-03-12 07:41:32

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
dominnhandmade
dominnhandmade
312 predaných ks, 149 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Vítam Vás v mojom handmade obchodíku.
Rada pálim do dreva a pletiem Macrame z recyklovanej bavlny. Som tvorivé stvorenie a teší ma, keď moje výrobky tešia iných. Za každú objednávku som vďačná, pretože tak podporujete môj sen. :) Majte krásny deň!

Milí moji zákazníci, ďakujem za každú Vašu objednávku! Faktúru ku každej objednávke nájdete v podrobnostiach objednávky na Sashe. Netlačím ich - radšej šetrím prírodu. Vecičky je možné objednať s doručením cez poštu pre SR a ČR. Ak by ste chceli niečo, z môjho obchodíku, objednať do inej krajiny, stačí mi napísať správu. Taktiež na akékoľvek otázky Vám rada odpoviem v správe.

Objednávky odosielam raz, výnimočne, dva razy do týždňa prostredníctvom pošty.

Všetky farby, ktoré mám v ponuke a viem vám z nich čokoľvek vyrobiť, mám uvedené vo vzorkovníku. Pokojne si vyberte farbu/farby a napíšte mi správu, pretože nie zo všetkých farieb mám niečo aj v ponuke. Ak teda hľadáte náušnice alebo dekoráciu vo farbe, ktorá nie je v ponuke, pozrite môj vzorkovník farieb, možno ju tam nájdete. :)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Macramé náušnice Ruža - 12951380_Macramé náušnice Ruža by dominnhandmade
 Páči sa 23 ľudom
12,- €
 - Macramé náušnice Kvapka - 12985557_Macramé náušnice Kvapka by dominnhandmade
 Páči sa 26 ľudom
12,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »