Žurnál+

Kvalitný kuchynský lopár ako svadobný dar

P
dominnhandmade336 predaných ks, 165 hodnotení

Dominika S. » Tvorba / 2021-07-17 13:00:01 /  2 komentáre / 6 lajkov

Konečne tu  máme čas, kedy sa môže oslavovať láska naplno. :) Myslím tým svadby a svadobné hostiny. Viem, že množstvo svadieb je ohlásených narýchlo, iné sú niekoľko krát preložené a konečne zorganizované. Ak vás pozvali na svadbu takto narýchlo, mám pre vás tip na darček.

Do mojej ponuky som pridala môj staronový produkt - drevené kuchynské lopáre s ručným pálením. Tri roky dozadu som sa páleniu do dreva venovala, avšak dosky do ktorých som pálila neboli dostatočne kvalitné a nedávalo mi to zmysel. Pyrografia (ručné pálenie) však zostala mojou vášňou a tak prišiel čas opäť oprášiť túto techniku. 

Našla som si šikovného drevorezbára, ktorý podľa môjho návrhu vyrobil bukové lopáre a lipové podšálky. Do týchto drevených kúskov som vypálila kvety a rastlinky z našich slovenských lúk a záhrad. Nájdete rastlinky ako sú: žihľava, ďatelina, sirôtka, echinacea a iné. 

 

 

 

 

 

Týchto kuchynských pomocníkov vám rada prispôsobím tak, aby z nich bol personalizovaný svadobný dar. Rada vám do nich dopálim iniciálky svadobného páru, dátum svadby, či nejaké motto, ktoré si prečítajú a pripomenú pri každom použití dreveného lopárika. :) Rada vám lopár vyrobím aj celý podľa vášho želania, treba ma však kontaktovať v predstihu pretože rezbár, s ktorým spolupracujem, nie je z môjho mesta.

Pár svadobných lopárov som už vytvorila, pridávam sem pár starých fotiek pre predstavu ako by mohol už personalizovaný lopár vyzerať.

 

 

 

 

Myslím, že pekný a praktický dar poteší mnoho párov. Dosky sú vytvorené s dôrazom na kvalitu,  lokálnosť, ručnú prácu a slovenské motívy. Drevené lopáre pomôžu pri každom víkendovom obede, podšálky spríjemnia každú spoločnú kávu, či večer so sviečkou a filmom. Všetky kúsky budú zaručne slúžiť veľa rokov. :) 

 

 

 

 

 

 

Verím, že som vám dala dobrý tip ako dať novomanželom pekný svadobný dar, ktorý budem mať hodnotu veľa rokov. Najradšej budem, keď sa tieto lopáriky v budúcnosti dostanú aj k novým generáciám a nadobudnú aj morálnu hodnotu. Držím im palce a vám ďakujem za prečítanie tohto článku. Všetky produkty nájdete v mojom obchode, rada vás tam uvidím. :)

S láskou Dominika

Komentáre

Sisushka Dominika, krása je to! hlavne tie malé okrúhle sú rozkošné :)

2021-07-15 13:52:38

dominnhandmade @Sisushka ďakujem Silvi :) tie malé okrúhle som chcela od začiatku. Je to niečo, čo na trhu nie je dobre dostupné a pri tom je to také malé milé. Časom možno pribudnú aj malé hranaté. :)

2021-07-15 15:31:142x
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Podšálky - lipové (2 podšálky) - 13498820_Podšálky - lipové (2 podšálky) by dominnhandmade
 Páči sa 21 ľudom
20,- €
 - Podšálky - lipové (1 podšálka) - 13498806_Podšálky - lipové (1 podšálka) by dominnhandmade
 Páči sa 21 ľudom
10,50 €
 - Doska na krájanie - hranatá - 13498864_Doska na krájanie - hranatá by dominnhandmade
 Páči sa 23 ľudom
35,- €
 - Doska na krájanie - okrúhla - 13498944_Doska na krájanie - okrúhla by dominnhandmade
 Páči sa 26 ľudom
35,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »