Žurnál+

Kolekcia makramé listov

P
dominnhandmade361 predaných ks, 175 hodnotení

Dominika S. » Tvorba / 2021-05-13 17:00:03 /  Pridaj komentár / 13 lajkov

Dnes máme krásny slnečný májový deň. Za oknom mi vo vetre tancuje ružová Magnólia, ktorá mi robí veľkú radosť a tak mi napadlo, že vás pozdravím a prinesiem vám týmto článkom radosť a pestrosť vo fotkách. 

Článok nebude a aj tak trochu bude o prírode. O prírode, ktorú si radi nosíme domov v podobe dekorácií. :) V mojej makramé tvorbe sú veľmi obľúbené makramé lístky v rôznych prevedeniach. Rozhodla som sa vyrobiť lístky v ucelenej kolekcii. Vzniklo 6 farebných variant, ktoré vám rada ukážem.

Základom kolekcie sú lístky MINIMALIZMUS. Sú v prírodnej bielej farbe a s ľahkosťou doplnia vaše bývanie. Dobre vyniknú aj na bielej stene, nakoľko ich biela farba má maslový podtón.

 

 

 

 

Ďalšie lístky v tejto kolekcii sú tiež jemné v neutrálnych tónoch. Ich názov je PERLA V PIESKU a sú zložené z farieb perlová, béžová a prírodná biela. Hodia sa do interiéru, v ktorom je viacero drevených prvkov.

 

 

 

Pri nasledujúcich lístkoch v tejto kolekcii som spojila kombináciu, ktorá ma fascinuje. Je ňou miešanie teplej hnedej a studenej šedej. Vznikli lístky MATKA ZEM, ktoré farbami zobrazujú rôzne druhy pôdy a tak dostali aj názov.

 

 

Chcela som vytvoriť lístky aj pre bohémske duše a tak vznikli lístky BOHO, ktoré naozaj žiaria. Sú zložené z horčicovej žltej, terakotovej a tlmenej červenej farby.

 

 

 

Jednotlivé lístky môžete medzi sebou prehadzovať podľa nálady. Na nasledujúcej fotke sú lístky v inom poradí pre inšpiráciu.

 

 

Ďalšie lístky sú inšpirované nocou. Sú vhodné do moderného interiéru plného betónových doplnkov a výrazných tmavých kúskov. Volajú sa NOČNÁ OBLOHA a obsahujú čiernu, oceľovú a jemnú šedú farbu.

 

 

Kolekciu uzatvára farba, ktorá k lístkom patrí. Zelená. Lístky BOTANIKA sú kombináciou zelenej a bielej. Táto kombinácia je najžiadanejšia od mojich zákazníkov a ja tomu rozumiem. Dostali aj mňa a so sušeným eukalyptom vo váze, u vás doma, budú robiť veľa radosti. :)

 

 

 

 

Tak čo na ne poviete? Našli ste farebnú kombináciu, ktorá sa hodí do vášho domu? Aké farby v interiéri sú vaše obľúbené? Budem rada, ak mi pod žurnál napíšete komentár.

Ďakujem za prečítanie tohto článku. Želám vám krásne dni a budem rada, ak si pozriete aj môj obchodík.

S láskou Dominika

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Makramé listy (Minimalizmus) - 13304034_Makramé listy (Minimalizmus) by dominnhandmade
 Páči sa 34 ľudom
45,- €
 - Makramé listy (Matka Zem) - 13304023_Makramé listy (Matka Zem) by dominnhandmade
 Páči sa 34 ľudom
45,- €
 - Makramé listy (Perla v piesku) - 13304011_Makramé listy (Perla v piesku) by dominnhandmade
 Páči sa 34 ľudom
45,- €
 - Makramé listy (Boho) - 13304029_Makramé listy (Boho) by dominnhandmade
 Páči sa 34 ľudom
45,- €
 - Makramé listy (Botanika) - 13304004_Makramé listy (Botanika) by dominnhandmade
 Páči sa 34 ľudom
45,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »