Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Sedláčková

Žurnál+

Získajte obraz a podporíte dobrú vec!

Veronika S. » Osobné Blogy / 2019-12-12 16:45:45 /  Pridaj komentár / 4 lajky

Už len do zajtra dražíme za dobrú vec. Vyvolávacia cena za obraz na podporu Centra DORKA je len 40 EUR! Hodnota obrazu je pritom 150 EUR. Pridáte sa a podporíte dobrú vec svojou ponukou?

Žienky a mamky v núdzi, ktoré pre vás vyrábajú obľúbené DORKA bags, majú pre vás skvelú novinku a ponuku. Slovenská maliarka Martina Šedlbauer podporila tieto žienky z centra DORKA venovaním obrazu do dobročinnej dražby. A nie je to len taký obyčajný obraz, Martina totiž maľuje anjelov strážnych. Získate aj vy toho svojho a stanete sa symbolicky anjelom strážnym mamičiek v núdzi, ktoré to potrebujú?

 

Zapojte sa do aukcie ešte dnes!

Aukcia beží len do PIATKU 13.12. do POLNOCI. 

Hodnota obrazu je 1️⃣5️⃣0️⃣ EUR. Momentálna vyvolávacia cena je len 4️⃣0️⃣ EUR. Aukcia prebieha tu, vašu ponuku píšte do komentárov. Podporíte Centrum DORKA aj vašou ponukou? Najvyššia ponuka získa obraz a podporí žienky v núdzi. Ďakujeme za vašu podporu 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
dobryobchod
dobryobchod
1923 predaných ks, 689 hodnotení

Dobrý obchod je priestor pre slovenské neziskovky, kde môžu ponúknuť výrobky na predaj a získať tak finančné príspevky na svoje projekty, uverejnené na Dobrej krajine. Neziskovky môžu ponúknuť výrobky zo svojej dielne alebo od SAShE donorov.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »