Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Sedláčková

Žurnál+

Výrobky výnimočných detí

Veronika S. » Tvorba / 2018-11-07 07:00:01 /  4 komentáre / 48 lajkov / 629x zobrazený

Evka, Katka, Ivetka, Dávid, Peťko a iní sú „výnimočné deti“, ktoré žijú svoj výnimočný život. Život so svojimi obmedzeniami, ale aj radosťami a zážitkami.

Chcú byť užitoční, sú radi v spoločnosti a radi pracujú aj napriek tomu, že ich zatiaľ nikto nezamestnal. Navštevujú tvorivé dielne Usmej sa na mňa, kde vyrábajú krásne a užitočné vecičky.

Katka je šikovná a pracovitá mladá dáma so zmyslom pre módu a poriadok. Veľmi rada šije na šijacom stroji. Keď raz začne, nedá sa zastaviť :) Preto sú jej doménou vrecúška na potraviny. Katka je aj vyučená aranžérka, vyrába aj rôzne ikebany a iné krásno-praktické veci :) Nerobí jej problém ani šport, lebo navštevuje kurzy taekwonda.

Veselá Ivetka je naša milá popleta, rada sa učí nové veci a veľmi sa teší, keď jej to ide :) Navlieka šnúrky do vrecúšok, točí sviečky, vyrába anjelikov. Tam, kde je Ivetka, tam je vždy dobrá nálada. A chlapci, majte sa na pozore pred jej pohľadom :)

Dávid je chlap, ako sa patrí, ale pritom sa chce naučiť aj nežnejšie práce. Maľuje obrazy, vystrihuje, má veľkú fantáziu a preto robí rôzne grafiky. Veľmi rád vysáva, ale zvláda aj jednoduché šitie na stroji: pozrite si, ako mu to šitie ide. Navyše je to aj veľmi úspešný športovec.


Evka je veľká bojovníčka, ktorá ma telesné obmedzenia. Ale nevzdáva sa a chce všetko vyskúšať. Veď posúďte sami, ako sa popasovala so šijacím strojom. Jej doménou je ale práca na počítači a preto vyrába grafiku pre materiály nášho občianskeho združenia.

Peťko je naše slniečko, ktoré robí všetko s úsmevom. Potom sú aj jeho výrobky „usmievavé“.

Všetky výrobky OZ Usmej sa na mňa vytvorili deti alebo mladí ľudia s rôznymi obmedzeniami, ale s chuťou žiť a tvoriť. Do svojich výrobkov dávajú kus svojho srdca. Preto v každom našom výrobku nájdete tajnú ingredienciu - lásku 

Deti a mladých z Usmej sa na mňa môžete podporiť kúpou ich výrobkov alebo priamo cez projekt na portáli Dobrá krajinahttps://www.dobrakrajina.sk/sk/projekt/usmej-sa-na-mna

Komentáre

Naturalia Úžasné....zo srdca prajem nech sa vám daríííí

2018-11-07 08:25:482x

Dajana To je krása, sú to veľmi šikovné deti. Určite im robí veľkú radosť, ten ich umelecký výsledok. Prajem im veľa úspechov :).

2018-11-07 09:12:562x

ema-homolova Vyrobené s láskou u nich nie je reklamný slogan.

2018-11-08 10:12:021x

MirianaOli Krásne vecičky, ktoré robia radosť výrobcom i novým majiteľom:)

2018-11-08 11:44:201x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
dobryobchod
dobryobchod
1923 predaných ks, 689 hodnotení

Dobrý obchod je priestor pre slovenské neziskovky, kde môžu ponúknuť výrobky na predaj a získať tak finančné príspevky na svoje projekty, uverejnené na Dobrej krajine. Neziskovky môžu ponúknuť výrobky zo svojej dielne alebo od SAShE donorov.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Usmej sa na mňa: Keramické figúrky (Muzikanti) - 10049838_Usmej sa na mňa: Keramické figúrky (Muzikanti) by dobryobchod
 1 komentárov
 Páči sa 48 ľudom
4 €
 - Usmej sa na mňa: Tienidlá na výnimočné svietniky - 10050013_Usmej sa na mňa: Tienidlá na výnimočné svietniky by dobryobchod
 2 komentárov
 Páči sa 27 ľudom
5 €
 - Usmej sa na mňa: Trendový batoh - 10061326_Usmej sa na mňa: Trendový batoh by dobryobchod
 Páči sa 54 ľudom
15 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »