Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Sedláčková

Žurnál+

Valentín s Dobrým obchodom

Veronika S. » Nové výrobky / 2019-01-18 20:11:04 /  Pridaj komentár / 6 lajkov

Milí priatelia Dobrého obchodu!

Ako trávite Valentína? Oslavujete tento sviatok, alebo je to pre vás ako každý iný večer? Ak mám hovoriť za seba, ja Valentína odjakživa trávim doma. Pamätám si, keď som bola menšia (dobre, trvalo to aj počas môjho pubertálneho obdobia), mamka nachystala večeru, slávnostne prestrela stôl a mne nebolo vôbec ľúto, že "sviatok zamilovaných" trávim s rodičmi a nie s nejakým pseudofrajerom.

Aj teraz, keď už svojho pseudofrajera mám, radi trávime Valentína doma. A myslím, že to je aj realita u väčšiny Slovákov. Nie sme fanúšikovia prehnaných gest, dvojmetrových plyšových mackov či stoviek balónov v tvare srdiečok. Dôležité je, že sa máme radi. Ponímame to štýlovo minimalisticky, a tak sa nám to v Dobrom obchode páči :)

Je však pekné stráviť jeden večer vyjadrením lásky k svojim najbližším. Jeden večer, kedy venujeme extra dávku lásky svojej polovičke, svojim priateľom, rodičom alebo deťom či sami sebe. Veď každý z nás si zaslúži dopriať si trochu rozmaznania a pozornosti.

Preto sme pre vás pripravili odporúčania na zopár drobností, ktorými môžete tento špeciálny večer spríjemniť sebe aj blízkym. Navyše spravíte dobrý skutok a potešíte aj slovenské neziskové organizácie, ktorým peniažky za darček poputujú.

Vo dvojici i osamote

Sviečky z včelieho vosku vyrábajú šikovní včelári  z Gemera. Sviečky nádherne voňajú a zaručene vás dostanú do pohody. Navyše ich kúpou prispejete k budovaniu prvej vzdelávacej včelnice

Tak už len zhasnúť lampy, zapáliť sviečky a príjemný večer vo dvojici i osamote môže začať.

Sviečky v oriešku

Štýlová sviečka z včelieho vosku 5 €

 

Drobnosť pre radosť

Milovanú osobu potešíte náramkom s hematitovým srdiečkom (2,90 €). Kúpte jeden pre seba a jeden podarujte tomu druhému. Bude vás navždy spájať a vždy keď sa na naň pozriete, spomeniete si na toho druhého. Má to svoje čaro, budete ako stratený Kevin McAllister a strašidelná pani s holubmi v New Yorku, ktorí si vymenili hrdličky.

Červený náramok: 5 €

Limitovaná valentínska edícia

Ste nenapraviteľný romantik a hrozí, že svojimi nádhernými gestami kde-koho rozplačete? Pre tieto (a ďalšie) prípady je tu tento praktický vreckovník (2 €). Vreckovky s ním budú vždy po ruke a nebudete sa musieť pasovať s otváraním plastového obalu, čo je často hotové utrpenie - najmä, keď sa človek ponáhľa utrieť slzičky alebo niečo iné. :D

Exkluzívnu edíciu srdiečkových vreckovníkov do Dobrého obchodu venovala láskavá Zuzka z obchodu Konko. Ako a prečo vznikli sa dozviete v jej žurnále.

Polepšite sa na Valentína

Tabuľka s nápisom (5,50 €)obsahuje krásny odkaz, ktorý by si mohol osvojiť snáď každý z nás. Použiť ju môžete ako dekoráciu alebo moralizujúci darček pre niekoho, kto by si mal zlepšiť svoje spôsoby. ;)

Upokojujúca vôňa levandule

Vôňa levandule má upokojujúce účinky a uvoľňuje napätie. Napomáha vytvoriť duševnú rovnováhu a pomáha pri nespavosti. Dokonca odstraňuje podráždenosť navodzuje pocit kľudu a vyrovnanosti. Vytvorte si dokonalý večer s vôňou levandule z čerstvých vrecúšok z Nezábudky (5 €).

Či už tento večer strávite so svojou polovičkou, s priateľmi alebo s dobrou knihou, spríjemnite si ho drobnosťou z Dobrého obchodu. Venujete tak trochu lásky a podpory ľuďom, ktorí sa svojimi dobročinnými projektami denno-denne snažia spraviť zo Slovenska Dobrú krajinu.

Ďakujeme za podporu a prajeme krásny sviatok lásky podľa vašich predstáv 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
dobryobchod
dobryobchod
1629 predaných ks, 606 hodnotení

Dobrý obchod je priestor pre slovenské neziskovky, kde môžu ponúknuť výrobky na predaj a získať tak finančné príspevky na svoje projekty, uverejnené na Dobrej krajine. Neziskovky môžu ponúknuť výrobky zo svojej dielne alebo od SAShE donorov.

Predaj je oslobodený od provízneho systému SAShE.sk

Verejná zbierka Nadácie Pontis s názvom Dobrá krajina 2018 je registrovaná na Ministerstve vnútra pod číslom 000-2018-030894 s číslom spisu SVS-OVS2-2018/030894. Všetky príspevky budú vložené na zbierkový účet SK27 0200 0000 0035 7513 1953. Zbierka začína 7.11.2018 a končí 30.09.2019. Príspevok do verejnej zbierky z ceny produktu tvorí 100%.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Andreas: Magnetka Srdiečko  - 5907496_Andreas: Magnetka Srdiečko by dobryobchod
 Páči sa 43 ľudom
1,- €
 - Plamienok: Náramok srdce - 7958273_Plamienok: Náramok srdce by dobryobchod
 Páči sa 27 ľudom
5,- €
 - Včelí kRAJ: Sviečka z včelieho vosku - 7958091_Včelí kRAJ: Sviečka z včelieho vosku by dobryobchod
 1 komentárov
 Páči sa 36 ľudom
5,- €
 - Plamienok: Vreckovník - 10320830_Plamienok: Vreckovník by dobryobchod
 Páči sa 28 ľudom
2,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »