Žurnál+

Srdcom Dobrodruh - Odhalenie kúzla táborového ohňa

dobrodruhsk

Izabela N. » Tvorba / 2023-09-11 13:00:01 /  3 komentáre / 8 lajkov

Zdravíme vás, milí čitatelia! Pozývame vás, aby ste sa k nám pridali na výnimočnej ceste – takej, ktorá spája našu neutíchajúcu túžbu po objavovaní s vášňou pre udržateľnosť. Vitajte v projekte „Srdcom Dobrodruh“, v projekte, ktorý sľubuje zapálenie vášho zmyslu pre dobrodružstvo a zahriatie vášho srdca kúzlom prenosných ohnísk.

 

Ako vášniví cestovatelia a milovníci hôr bolo volanie prírody vždy melódiou, ktorá v nás hlboko rezonovala. Putovali sme kade-tade Slovenskými lesmi, zdolávali naše majestátne hory a žasli nad krásou nedotknutej krajiny. Svet so svojimi nekonečnými zázrakmi bol naším útočiskom a najväčším zdrojom inšpirácie.

 

 

Ako sa zrodil Dobrodruh

 

Naša cesta k založeniu "Dobrodruha" sa začala ako sen, vízia spojenia našej lásky k objavovaniu s naším záväzkom chrániť planétu, ktorá je nám drahá. Uvedomili sme si, že aj keď nás naše dobrodružstvá zaviedli do najkrajších končín zemegule, zároveň nás zoznámili s krutou realitou zhoršovania životného prostredia.

 

 

Tradičné ohniská, hoci sú očarujúce samy o sebe, zanechali svoju stopu na nedotknutých miestach, ktoré sme zbožňovali. Zhorené jazvy na zemi, ktoré za sebou nechávajú tradičné ohniská, zmenšujúce sa lesy a emisie uhlíka zaťažili naše srdcia.  Toto uvedomenie nás priviedlo práve na túto cestu, kde sme sa snažili vytvoriť riešenie, ktoré by nám umožnilo užiť si tradíciu stretávania sa pri táboráku a zároveň rešpektovať životné prostredie.

 

Prenosné táboráčiky sa tak stali našimi prvými handmade produktmi tohto vzrušujúceho projektu. Vyrobené s láskou, poháňané vášňou a navrhnuté pre dobrodruhov, ako ste vy, sú prenosné táboráky stelesnením nášho záväzku k eko vedomejšej a udržateľnejšej budúcnosti.

 

 

 

Objavujme svet spoločne


S prenosnými táborákmi po našom boku sa vydávame preskúmať ešte viac divov sveta. Od vzdialených hôr až po rušné mestské parky, naším poslaním je ukázať vám, že eco-friendly dobrodružstvo nepozná hraníc. Či už ste vášnivý batôžkár, víkendový cestovateľ alebo jednoducho niekto, kto túži po kúzle táborového ohňa pod hviezdami so svojimi najbližšími, máme pre vás ekologické riešenie.

 

 

Prostredníctvom našich sociálnych médií budeme zdieľať naše dobrodružstvá, príbehy a tipy na ekologické skúmanie. Spoločne sa budeme túlať rozmanitou krajinou, stretávať výnimočných ľudí a vytvárať nezabudnuteľné spomienky – a to všetko bez toho, aby sme na našej ceste nezanechali žiadnu stopu.

 

Pridajte sa k nám

 

Pozývame vás, aby ste sa s nami vydali na túto vzrušujúcu cestu, aby ste zapálili svoj vlastný zmysel pre dobrodružstvo a zapálili plamene ekologického vedomia. „Srdcom Dobrodruh“ je viac než len projekt; je to životný štýl. Je to pozvanie objavovať, spájať sa a chrániť svet, ktorý nazývame domovom.

 

Sledujte našu cestu, spojte sa s nami na sociálnych sieťach a sledujte novinky a našich nadchádzajúcich dobrodružstvách. Spoločne budeme skúmať, objavovať a meniť spôsob, akým zažívame svet.

Komentáre

preTvor jeej to je veľmi zaujímavý a krásny nápad! držím palce nech sa vám darí ♥

2023-09-18 12:40:231x

Sandante vskutku zaujímavé a inšpiratívne! nech sa darí :)

2023-09-18 13:33:151x

dobrodruhsk Ďakujeme veľmi pekne, aj vám nech sa darí ♥

2023-09-19 13:18:23
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Prenosná vatra L - Hory ma volajú - 15875438_Prenosná vatra L - Hory ma volajú by dobrodruhsk
 1 komentárov
 Páči sa 5 ľudom
20 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte