Domov » Žurnál+ » Autor: Ing. Zuzana Humeňajová

Žurnál+

Ako sme do vlaskov nemali co dat ;-)

Ing. Zuzana H. » Fotopostupy a Návody / 2013-09-20 15:20:55 /  4 komentáre / 14 lajkov

Je piatok poobede a zajtra nás čaká svadba...hm...mám doma dve princezničky (4r a 1r) a myslím, že som celkom ako-tak kreatívna ;-) chi ;-) Dúfam, že tu nesmrdí samochvála...a ak trošku..hm...prepáčte..ale kto vás pochváli, ak nie vy samé? ;-)

Ale viete ako to je...veta Obuvníkove deti chodia bosé, je veru u nás mamičiek, ktoré majú stále niečo v rukách a stále niečo niekomu vytvárajú iste na mieste ;-)

A tak stojím nad škatuľkou s rôznymi ozdôbkami do vláskov svojich dvoch dcér a rozmýšľam čo im vlastne do tých ich vláskov dám...jedno dolámané, druhé roztrhané a ďalšie zamazané..od čoho? Netuším..ale deti si vždy niečo nájdu čím sa veci dajú zamazať, že? ;-)

A tak otváram svoje zázračné krabičky s čačkami-mačkami (rozumej, nemám doma vypchaté mačky v krabičkách ;) to je len slovná hračka ;) ) a zisťujem čo vlastne máme...chytím do rúk nitku, ihlu, nejaké koráliky a gombíček a zapnem do elektriky moju vernú kamošku tavnú pištoľ ;-) A ide sa na to!!!

Odstrihnem si pár centimetrov zo stužiek a len jednoduchým stehom ich popreštopkávam a šup stiahnuť, zapošiť, aby sa to nerozpáralo a potom pekne poukladať na sponku či pukačku a prilepiť korálik a gombíček.

A je to ;-)

Za cca 5 minút máme doladené sponky ku šatočkám a môžem zaľahnúť do postele s čistým svedomím, že som si tie moje princezničky trošku ozdobila a aj keď pre mňa budú princezničkami aj keby boli s mastnými rozpustenými vlasmi a oblečené vo vreci ;-) predsa len na svadbu to takto nebudeme riskovať ;-) a urobíme aspoň na pár hodín zo seba krásne čistučné princezničky s krásne ozdobenými vláskami ;-)

Ako dlho nám tieto dve nezbednice ostanú čistučké už radšej nerozmýšľam, zasmejem sa nad menšou ako zaspinkala v objatí s mačičkou a idem spať ...dobrú noc ;-)

A takato bola kocka staršia dcérka ;-)

Komentáre

jarkamade riešim podobný problém,ale s jednou dcérkou :-D ďakujem za tip ;-)

2013-09-20 17:06:482x

dievcatko84 Nemáte za čo ;-) Rada som poradila a hodila pár nápadov ;-)

2013-09-20 17:36:281x

monikineprace Sikulka ;-)

2013-09-20 17:41:442x

LetiTiba No veru, princezničky musia byť na svadbu patrične vyparádené! :)

2013-10-19 22:19:37

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »