Domov » Žurnál+ » Autor: Miroslava Brežná

Žurnál+

Svieže jarné začiatky s novým diárom

Miroslava B. » Zľavy a súťaže / 2022-03-12 17:57:48 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

Nový diár v marci? A prečo nie? Vždy je čas na nové začiatky, veď sa aj hovorí, že začať sa dá každé ráno odznova. Možno už tu nemáme ten čarovný dátum "prvého prvý", ale pomaličky nám začína jar a vo vzduchu už cítiť ďalšie svieže začiatky. A pre vás oneskorencov sme si preto pripravili jarnú akciu na diár Créme od Days&Joys.

PRE VÁŠ OSOBNÝ A PRACOVNÝ ŽIVOT. V HARMÓNII.

Diár bol starostlivo navrhnutý pre efektívne organizovanie vášho času a poskytuje dostatok priestoru pre plánovanie. Je priam stvorený na to, aby vám pomohol priblížiť sa k životnej harmónii.

Ako vyzerá týždeň?

Systém plánovania je týždenný, takže pre každý týždeň je vyhradená jedna 2-stránka. Nájdete tu priestor pre denné záznamy a to-do listy, efektívny zoznam úloh na celý týždeň, určenie si priorít.Špeciálny bodkovaný priestor na štýl "bullet journal" vám umožňuje rozvrhnúť si poznámky podľa vlastných predstáv, či už využijete klasické riadky alebo si nakreslíte vlastné tabuľky (napr. fitness tabuľka, jedálniček, habit tracker, vyjadrenie vďačnosti, školský projekt...) Ak ste kreatívni, môžte si ozdobiť tento priestor aj vlastnou kresbou.

Mesačné plánovanie

Pred každým mesiacom vás čaká motivačný citát, mesačný prehľad, plánovanie v osobnej a pracovnej oblasti.

A mnoho iného...

V úvode diára sú aj organizačné stránky pre celý rok: ročný prehľad, ciele pre rok 2021, plánovač osobných financií, cestovanie, zoznam prečítaných kníh, alebo zhrnutie celého roka.

S láskou,

Days & Joys

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte