Žurnál+

Predstavujeme diáre na nový rok

P
daysandjoys142 predaných ks, 56 hodnotení

Miroslava B. » Tvorba / 2021-10-28 13:00:01 /  2 komentáre / 11 lajkov

Už sa pomaly blíži koniec roka, ale nechcem strašiť, určite sa dá toho ešte aj veľa stihnúť. No okrem užívania si krás jesene, je pre mnohých obľúbená činnosť práve výber nového diára. 

Aj tento rok sa nám podarilo vydať plánovací diár, zas o niečo prehľadnejší a s dostatkom priestoru pre váš osobný aj pracovný život.

"Je priam stvorený na to, aby vám pomohol priblížiť sa k životnej harmónii."

 

Diár má klasický formát A5 ,s praktickou špirálou, papier má hrubšiu gramáž, takže nebude presvitať. Na výber sú 2 druhy obálok - jemný Crème a elegantný Noir pre dámy aj pre pánov. 

Ako vyzerá týždeň?

Každý týždeň je rozvrhnutý na dvojstránke tak, aby poskytoval dostatok priestoru pre úlohy na celý týždeň s 3 prioritami, čo zaručene pomáha posunúť sa bližšie k svojim cieľom. 

Špeciálny priestor na štýl bullet journalu vám dáva voľnú ruku, či už využijete klasické riadky alebo si nakreslíte vlastné tabuľky, napr. pre plánovanie jedál, habit tracker, cvičebný plán, vyjadrenie vďačnosti, či školské projekty? Pre kreatívnych aj miesto na kreslenie.

 

 

Mesačný prehľad

Každý mesiac vás privíta stránkou s motivačným citátom, ktorú si môžete prípadne dozdobiť. Oddelenie mesiacov nám dáva svieži pocit nového začiatku.

 

 

Nechýba ani priestor pre vaše plány - ujasniť si svoje myšlienky pred každým mesiacom vám pomôže vytrhnúť sa z celoročného chaosu povinností. Zvlášť, keď si rozdelíme osobný a pracovný život, čo nám pomáha žiť vyrovnanejšie.

Mesiac na jednej dvojstránke vám zas poskytne dokonalý nadhľad pre rozvrhnutie povinností na celý mesiac, alebo poslúži ako pekná zbierka spomienok?

 

Ročné prehľady

Na začiatku diára nájdete hneď niekoľko ročných prehľadov, priestor pre ročné ciele, prečítané knihy, tabuľka osobných financií, cestovanie a tiež zhodnotenie roka.

 

 

Prajem vám krásnu jeseň :)

S láskou,

Days & Joys

Komentáre

Krstiny Prehľadný

2021-10-26 20:02:15

alicaspisiak Pekný a čistý dizajn :)

2021-11-02 09:34:00
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Plánovací diár 2022 - Noir - 13855851_Plánovací diár 2022 - Noir by daysandjoys
 Páči sa 10 ľudom
15 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte