Žurnál+

Predstavujem vám diáre na nový rok 2023

P
daysandjoys141 predaných ks, 56 hodnotení

Miroslava B. » Tvorba / 2022-11-10 13:00:02 /  Pridaj komentár / 13 lajkov

A už je tu znova ten čas. Čas, kedy sa nám rok chýli ku koncu a kdesi v diaľke už sa nám črtajú nové začiatky. Môžeme toho ešte veľa stihnúť, užiť si krásy jesene, nádherný vianočný december, no zároveň sa už tešíme na nový rok a s ním nové nádeje, začiatky. 

Aj tento rok sme pracovali na novom diári, ktorý by vám robil spoločnosť po celý ďalší rok 2023 a konečne vám ho môžeme predstaviť.

 

 

Na výber sú opäť 2 druhy obálok s autorským dizajnom. Vznikli mojou vlastnou maľbou, intuitívne namiešanými farbami a ťahmi štetcom. Je v nich kus duše a samé pozitívne pocity. Keď som ich dokončila, okamžite mi prišli na um aj ich názvy - "SILA" a "SVETLO" - a takto ich odovzdávam aj vám. Aby vám dodali silu a posvietili na cestu ďalším úžasným rokom.

 

Ako vyzerá týždeň?

Každý týždeň je rozvrhnutý na dvojstránke tak, aby poskytoval dostatok priestoru pre úlohy na celý týždeň s 3 prioritami, čo zaručene pomáha posunúť sa bližšie k svojim cieľom.

Špeciálny priestor na štýl bullet journalu vám dáva voľnú ruku, či už využijete klasické riadky alebo si nakreslíte vlastné tabuľky, napr. pre plánovanie jedál, habit tracker, cvičebný plán, vyjadrenie vďačnosti či školské projekty? Pre kreatívnych aj miesto na kreslenie.

 

 

Mesačný prehľad

Každý mesiac vás privíta stránkou s motivačným citátom. Oddelenie mesiacov nám dáva svieži pocit nového začiatku.

 

 

Nechýba ani priestor pre vaše plány - ujasniť si svoje myšlienky pred každým mesiacom vám pomôže vytrhnúť sa z celoročného chaosu povinností. Zvlášť, keď si rozdelíme osobný a pracovný život, čo nám pomáha žiť vyrovnanejšie.

Mesiac na jednej dvojstránke vám zas poskytne dokonalý nadhľad pre rozvrhnutie povinností na celý mesiac, alebo poslúži ako pekná zbierka spomienok?

 

Ročné prehľady

Na začiatku diára nájdete hneď niekoľko ročných prehľadov, priestor pre ročné ciele, prečítané knihy, tabuľka osobných financií, cestovanie a tiež zhodnotenie roka.

 

 

Tak... Sila alebo Svetlo? Vedeli by ste si vybrať?

Prajem vám krásnu jeseň :)

S láskou,

Days & Joys

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte