Predávajte cez vlastnú webstránku

SAShE je skvelým miestom na rozbehnutie podnikania a prezentáciu vašich výrobkov. Zároveň však rozumieme všetkým predajcom, ktorí túžia po vlastnom e-shope, na vlastnej doméne, ako ďalšom kroku v napredovaní značky. Vlastný e-shop v kombinácii so SAShE však prináša prácu navyše, zdĺhavé zdvojené nahadzovanie nových výrobkov, a celkovo starosť o dva systémy skladu a zákaziek. Preto sme vymysleli SAShE webstránky.

Profesionálny eshop na vlastnej doméne

Jednotná administrácia

  • ► Produkty vkladáte a upravujete len raz, zobrazujú sa aj na SAShE.sk aj na vašej webstránke
  • ► Centrálny sklad (keď sa vec predá napr. na webe, zmizne aj zo SAShE)
  • ► Všetky zákazky na jednom mieste
Ceny

Základný balík

Maximálne 100 produktov
1 emailová schránka
Platba kartou
Blog

5% provízia

10,- Eur/mesiac

Štandardný balík

Maximálne 1000 produktov
3 emailové schránky
Platba kartou
Blog

2% provízia

25,- Eur/mesiac

Profi balík

Neobmedzene produktov
Neobmedzený počet schránok
Platba kartou
Blog

Bez provízie

45,- Eur/mesiac

Doména nie je súčasťou balíku,cena je napr 17,88 EUR/rok za .sk doménu alebo 16,68 EUR/rok za .com doménu

Často kladené otázky

Mám už vlastnú webstránku.
Dá sa nejako napojiť na SAShE?

Existujúca webstránka sa prepojiť nedá. Na systém SAShE webstránok však môžete napojiť doménu, na ktorej máte webstránku. Znamená to, že existujúca webstránka sa akoby zahodí a na jej mieste bude vytvorená nová webstránka.

Môžem na SAShE webstránke predávať aj nehandmade výrobky?

Áno, na webstránke môžete ľubovoľne kombinovať ručne robené výrobky s výrobkami, ktoré ste nevyrobili. Pri nehandmade výrobkoch však nezabudnite zaškrtnúť, že sa majú zobraziť iba na webstránke a nie na SAShE. Môžete si dokonca vytvoriť aj SAShE webstránku, ktorá bude obsahovať len nakupované nehandmade výrobky. Je to jednoducho štandardná platforma na prevádzkovanie e-shopu.

Musí sa názov domény zhodovať s názvom môjho obchodu na SAShE?

Nie, môžete zvoliť ľubovoľný názov domény. Množstvo domén je už obsadených. Názov by mal byť trefný a pre návštevníkov ľahko zapamätateľný. Voľbu názvu domény treba preto dôkladne zvážiť. Zmena domény je oveľa zložitejšia, ako zmena SAShE mena. Neodporúčame v názve používať pomlčky, alebo voliť neštandardné prípony domény.

Vlastním už doménu, na ktorej by som chcel-a SAShE webstránku, ako tieto dve veci prepojím?

Po úspešnom vyskúšaní a doladení detailov testovacej verzie stránky na adrese mojemeno.sashe.sk si objednáte balík služieb. Následne vám prídu inštrukcie na zmenu DNS. Tieto prepošlete vášmu technikovi, prípadne sa prihlásite do administračného rozhrania firmy, od ktorej ste doménu kupovali a tam zmenu vykonáte. Viac info »

Aká je viazanosť služby, môžem ju kedykoľvek zrušiť?

Službu si objednávate na mesiac a má automatické predlžovanie. Ak teda službu v priebehu prvého mesiaca nezrušíte, predĺži sa vám aj o ďalší mesiac, a tak ďalej. Ak službu zrušíte, môžete ju využívať ešte do konca zaplateného mesiaca, až potom bude automaticky zrušená. Za doménu zaplatíte na rok dopredu, tá ale patrí vám. Môžete si na ňu kedykoľvek ľubovoľne umiestniť napríklad webstránku od niekoho iného.

V čom je SAShE webstránka iná, ako môj profil na SAShE?

Aj napriek tomu, že SAShE je ideálnym miestom na rozbehnutie podnikania a prezentáciu vašich výrobkov, vlastná webstránka je určitým druhom osamostatnenia a ďalším krokom v napredovaní značky. Adresu webstránky môžete používať na propagáciu vašej značky, uvádzať ju napríklad na vizitkách, na letákoch, billboardoch a pod. Ak potenciálni zákazníci navštívia vašu webstránku, nenájdu tam výrobky od žiadnych iných predajcov, len tie vaše.

Môžem ponúkať rozdielne výrobky v SAShE obchode a na webstránke?

Áno, na webstránke môžete mať rozdielne výrobky, prípadne rovnaké výrobky za rozdielne ceny. Všetko si nastavujete štandardne v sekcii Moje výrobky.

Bude SAShE propagovať webstránky jednotlivých predajcov?

Nie. SAShE webstránka sa správa ako web od akéhokoľvek iného poskytovateľa. SAShE naň nebude smerovať žiadnu návštevnosť, ani ho nebude nijako propagovať. Rovnako platí zákaz jeho uvádzania v galérii na SAShE, v žurnáloch alebo v SAShE pošte.

Budem platiť z predaja províziu? V akej výške?

Záleží od zvoleného balíka služieb. Najlacnejší fixný mesačný poplatok počíta s províziou. Je vhodný pre značky s nízkym predajom. Balík Profi je zase výhodný pre veľké značky a je úplne bez provízie.

Aký je rozdiel medzi doménou kúpenou cez SAShE a doménou ktorú si kúpim sám?

Fakticky žiadny. My doménu kúpime od spoločnosti Websupport s.r.o. a v tej istej sume ju vyfakturujeme vám. Na požiadanie vieme vygenerovať prístup do WebAdminu domény, kde si viete sami spravovať DNS, ale vieme DNS nastaviť aj za vás, čiže nemusíte nič riešiť.

Ako a kedy sa platí za webstránku?

Platba sa môže skladať zo 4 častí. Prvá časť je poplatok za doménu, tá sa kupuje na celý rok alebo dva dopredu. Tento poplatok platíte buď spoločnosti, ktorá vám doménu zaregistrovala, alebo nám, ešte predtým, ako doména začne fungovať. Druhá časť je mesačný fixný poplatok. Ten bude súčasťou vašej každomesačnej faktúry zo SAShE, ktorú dostávate vždy desiateho v mesiaci. Bude zahŕňať obdobie od objednania, na mesiac dopredu. Súčasťou tejto faktúry môže byť aj provízia, ak ste si zvolili balík s províziou a ak ste v uplynulom období niečo predali. Poslednou časťou je poplatok za využívanie emailových adries patriacich k doméne, napr. kontakt@vasadomena.sk, alebo meno.priezvisko@vasadomena.sk. Táto časť sa podobne ako doména buď platí priamo poskytovateľovi e-mailov alebo nám.

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku?
Kompletné info o službe nájdete v Nápovede »

Galéria webstránok vytvorených systémom SAShE

webpages webpages