Domov » Žurnál+ » Autor: Viera Maceková

Žurnál+

Chabuko má 1 rok, oslavujeme!

Viera M. » Zľavy a súťaže / 2019-03-06 20:41:37 /  1 komentár / 13 lajkov

Dobrý deň, ahojte

Volám sa Vierka a chcela by som niečo napísať o našej rodinnej značke Chabuko. Tak som si povedala, že za jeden rok fungovania je už načase predstaviť sa.

Odmalička sa kamarátim so šitím, no pred rokom to nejak vygradovalo a môj koníček zrazu dostal meno. Vybrala som Chabuko, čo značí fonetické znenie slova jabuco zo španielčiny. Je to jeden z mnohých výrazov pre slovo taška alebo kabela (nie som španielčinárka, náhoda pri hľadaní v slovníku zaúradovala :) Celé to začalo práve nákupnými taškami a postupovalo smerom k batohom. Najskôr šnúrové, prednedávnom pribudli robustnejšie rolltopy, na ktoré som veľmi hrdá. V ponuke je, samozrejme, aj zopár kúskov pre deti.

Krásne pestré farby a dizajnové látky sa mi stali vášňou a Chabuko je jej zhmotnenie. Nech sa páči, nazrite do galérie a dajte mi vedieť, či sa Vám naše veci páčia. Budem veľmi rada.

Tašky a batohy sú hlavnou náplňou našej značky. Denne prichádzajú nové inšpirácie a naše ruky nestíhajú. Ale tak je to v poriadku. Chabuko je malý domáci projekt a my sme s ním spokojní. Koľko nám deti, zdravie a záhrada dovolí, toľko bude ušité.

A na záver to najlepšie :) Za ten rok sme urobili veľký pokrok a tešíme sa z nášho dielka. Preto by sme sa s Vami radi podelili o našu radosť. Do 17.marca 2019 je poštovné zadarmo na všetok tovar skladom.

Vierka a Pavol, tím Chabuko

Komentáre

chabuko ďakujem pekne :) veľa úspechov aj Vám

2019-05-17 14:33:37

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
chabuko
chabuko
2098 predaných ks, 710 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vitajte v galérii Chabuko plnej farieb a vzorov. Ak hľadáte štýlovú tašku, batoh, či niečo na hlavu pre veľkých aj maličkých, ste na správnom mieste :) ďakujem za každú reakciu. Vierka

Informácie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »