Domov » Žurnál+ » Autor: Jana Tkáčová

Žurnál+

Babičke a deduškovi ...

Jana T. » Nové výrobky / 2023-11-15 19:52:01 /  Pridaj komentár / 3 lajky

 

 

Vianoce, najkrajší čas stretnutia s rodinou, keď každého hneď napadne vôňa škorice, perníčkov, dobrej kapustnice, vôňa ihličia, snehové vločky, krásne zážitky s rodinou spolu pri štedrovečernom stole... veď čo by si človek mohol viac priať na Vianoce, ako zdravie a lásku v kruhu rodiny....

Pre mňa budú tieto Vianoce iné, smutnejšie, keď už pri stole ani pri stromčeku nebudú všetci blízki, ktorých by som si tam priala mať, objať ich  a dať bozk... 

Tak ako sa hovorí, čas zahojí, tak mám pre Vás len jeden odkaz, ak máte svojich blízkych pri sebe, máte všetko a už naozaj nič nepotrebujete !

 ..... ale ak by ste aj napriek tomu, že nadovšetko je láska a blízkosť milovaných, chceli svojim babičke a deduškovi spraviť radosť pod stromčekom, tak mojich by určite potešili napríklad takéto drobnosti:

Babičku milá dekorácia na stromček, ANJELIKY, ktoré nemusí mať len na stromčeku a na Vianoce, ale hocikedy a hocikde ako pripomienka, od koho darček dostala  :-)

 

A deduška by určite potešil LUSKÁČIK, ktorý spríjemní prácu pri lúskaní orechov babke na koláč. Veď ako niekedy sedeli deduškovia pri piecke a prikladali drevo a popritom niečo vyrezávali, alebo lúskali úrodu zo záhradky. 

Tak Vám prajem krásne sviatky v kruhu najbližších a veľa lásky

Janka

ČaroKovu

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

carokovu
carokovu
9 predaných ks, 1 hodnotenie

Vitajte pri prezentácii našej tvorby. Pekne sa usaďte a vychutnajte si s nami Čaro kovu.

Milí kupujúci,
predbežný termín dodania Vám bude upresnený v súkromnej správe, po potvrdení objednávky.
Prosíme, ak danú vec potrebujete k sviatku, jubileu, k určitému dátumu, dajte nám prosím vedieť, prispôsobíme sa Vašim požiadavkám.
Zároveň Vás prosíme o trpezlivosť, nakoľko nie všetko vyrábame sami, povrchovú úpravu práškové lakovanie máme v spolupráci, takže občas to nedokážeme posúriť.
Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám čarovné nakupovanie

Tím ČaroKovu

Moje kategórie

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Vianočné ozdoby - anjel - 16098331_Vianočné ozdoby - anjel by carokovu
 Páči sa 4 ľudom
8,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »