Domov » Žurnál+ » Autor: Marianna Brázdilová

Žurnál+

ZĽAVA na bylinkové čajové zmesi!

Marianna B. » Zľavy a súťaže / 2021-10-22 17:28:39 /  Pridaj komentár / 7 lajkov

Bylinky vydržia v usušenom stave pri dobrom skladovaní 2-3 roky. Ja však mám vo zvyku už po roku meniť zásobu za novú. Niektorým bylinkám už odbil alebo odbíja rôčik skladovania odvtedy, čo som s láskou a nadšením ručne a vyberavo nazbierala dostatočné zásoby vo vlastnej eko/bio záhrade a na čistých lúkach v objatí lesov, usušila, pomrvila/podrvila, originálne zabalila alebo uviazala bylinkové kytičky.

Aby sa všetko spotrebovalo, ponúkam 50% zľavu na bylinky označené v mojej galérii slovom ZĽAVA, s už upravenou cenou.

Aby sme v tom všetci mali jasno, začala som písať v popise každej bylinky a zmesi byliniek okrem dátumu zberu aj- najlepšie spotrebovať do: a maximálna spotrebo do:

To prvé znamená do 1 roka, kedy sú bylinky plné sily, účinkov, vône a chuti.

To druhé znamená, že bylinky sú stále súce, ale musíme priznať, že sila a hlavne intenzita farby sa pomaly stráca a že bylinky do roka nie je to isté ako po roku, dvoch. Preto je aj cena polovičná.

ZO SEZÓNY 2020 OSTALI EŠTE TIETO ČAJOVÉ ZMESI:

bylinný mix

Je to zmes 15-tich sušených bylín, ktoré ostali zo sezóny 2020. Zaujímavosťou je, že obsahuje až 4 druhy mäty. Má výbornú chuť do svieža a širokospektrálny záber zdraviu prospešných bylín. V ponuke mám ešte 7 balení.

lahôdkový čaj jarný

Veľmi voňavý a lahodne chutný domáci čaj z troch druhov podlesných lístkov. Obsahuje mladé lístky jahody obyčajnej, mladé lístky brusnice čučoriedkovej a mladé lístky ostružiny černicovej. Ostalo posledné 1 balenie.

lahôdkový čaj jesenný

Má rovnaký základ ako lahôdkový čaj jarný, tento je však obohatený o drvené šípky- plody ruže šípovej. Tiež ostalo 1 balenie.

trnky- plody slivky trnkovej

Ručne zbierané, vyberané, sušené prirodzeným spôsobom a triedené. Obsahujú triesloviny, ktoré majú zvieravý účinok. Ešte mám 2 balenia.

šípky- plody ruže šípovej

Ručne zbierané a vyberané, sušené prirodzeným spôsobom a triedené. Dôležité je, že obsahujú vysoký podiel vitamínov C, A, vitamínov skupiny B, minerály stopových prvkov a enzýmov a preto pitie čaju v zimnom období je veľmi prospešné pre udržanie si zdravia a posilnenia organizmu najmä v chrípkovom období, okrem toho sa uplatňujú pri parodontóze aj obnovujú črevnú flóru po užívaní antibiotík. Správnou prípravou dosiahneme plnú chuť so zachovaním si všetkých vitamínov. Ako na to, sa dočítate na informačnom vrecúšku, v ktorom sú zabalené. V ponuke sú ešte 3 balenia.

čaj Šípková Ruženka

Zmes tvorená zo sušených šupiek z eko/bio domácich sladkých aromatických jabĺk z našej záhrady a ručne drvených plodov ruže šípovej. Čaj je plný vitamínov pre zdravé červené líčka sťa jabĺčka. Prebudí v zimnom období každú spiacu princeznú ba aj princa:) Mám ešte 2 balenia.

vitamínový čaj

Čaj plný vitamínov, najmä C, A, vitamíny skupiny B, a možno v menšom množstve vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C, E, K, kyselinu pantoténovú, niacín, biotín, kyselinu listovú a cholín. Najlepšie chutí osladený medom a dochutený citrónom. Tvoria ho sušené a drvené domáce eko/bio jablká z našej záhrady, sušené a drvené plody ruže šípovej- šípky a sušené plody slivky trnkovej- trnky. Posledné balenie.

vrecúško zdravia- čaj z 11-tich bylín

Tento domáci lahodný, chutný, osviežujúci, zdraviu prospešný čaj z 11-tich bylín, je navyše zabalený v milom 100% ľanovom vrecúšku, ktoré som sama ušila. Vhodný aj ako darček. Ešte mám 5 balení.

pozitívny zimný čaj

Moja prvá čajová zmes, ktorú som sama navrhla a na ktorú mám pozitívne ohlasy (pozitívne znie v tejto dobe negatívne, ale vtedy ešte korona nebola). Keď ho vypijete, budete dobre naladení vďakaka vitamínom, ktoré nám v zime zvyknú chýbať a tým strácame náladu. Tento teplý bylinkový čajík nás nielen zohreje, ale aj vitamíny dodá, zvýši odolnosť, ukľudní, prevonia dom, navodí príjemnú atmosféru do depresívnych dní bez dostatku slnka. Čakajú na Vás ešte 3 balenia.

čaj rovnováha

Upokojujúci čaj, priaznivo pôsobiaci na psychiku zo štyroch bylín. Posledné balenie.

čaj bojovník proti kašľu

Tento liečivý čaj je vytvorený zo 6-tich bylín, ktoré majú jedno spoločné- sú proti kašľu a blahodárne vplývajú na dýchacie cesty.  Môžete využiť na tento účel ešte 2 balenia.

od bylinky:)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

bylinky
bylinky
372 predaných ks, 102 hodnotení

Vítam Vás v mojej domácej bylinkovej čajovni na diaľku plnej vôní, chutí a zdravia ukrytých vo vzácnych bylinkách ručne starostlivo a s láskou zbieraných, prirodzene sušených, originálne balených.

ZĽAVA na BYLINKY označené slovom ZĽAVA s už upravenou cenou - 50%

S RADOSŤOU VÁS SRDEČNE POZÝVAM AJ DO MOJEJ DRUHEJ GALÉRIE www.sashe.sk/romanti, KDE VÁS PRIVÍTA VôŇA PÍRODNÉHO VČELIEHO VOSKU:)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - priaznivý zimný čaj- vylepšený pozitívny zimný čaj - 8757731_priaznivý zimný čaj- vylepšený pozitívny zimný čaj by bylinky
 4 komentárov
 Páči sa 54 ľudom
1,35 €
 - vrecúško zdravia- čaj z 11-tich bylín- ZĽAVA - 9816240_vrecúško zdravia- čaj z 11-tich bylín- ZĽAVA by bylinky
 3 komentárov
 Páči sa 58 ľudom
2,18 €
 - čaj Šípková Ruženka- vylepšený - 11295578_čaj Šípková Ruženka- vylepšený by bylinky
 Páči sa 42 ľudom
1,35 €
 - lahôdkový čaj jarný 2020- ZĽAVA - 13482548_lahôdkový čaj jarný 2020- ZĽAVA by bylinky
 Páči sa 26 ľudom
0,68 €
 - bylinný mix 2020 v ZĽAVE - 13488287_bylinný mix 2020 v ZĽAVE by bylinky
 Páči sa 27 ľudom
0,68 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »