Domov » Žurnál+ » Autor: Marianna Brázdilová

Žurnál+

V zdraví i v čase chorôb.

Marianna B. » Nové výrobky / 2019-12-06 17:00:57 /  Pridaj komentár / 6 lajkov

Neviem ako vo vašich zemepisných šírkach, ale v našich sa od polovice septembra doslova hrnú a útočia samé choroby a navzdory vytrvalému odolávaniu prenikli aj do našej rodiny. Veď kde nechodí slnko, tam chodí lekár a slnka bolo veru málo (podľa mňa).

Našťastie máme zásoby byliniek, namiešané rôzne zmesi na rôzne ,,príležitosti" nasiaknuté slnečnými lúčmi, ktoré idú v tomto zdraviu neprajnom období na dračku. Hlavne preventívne pôsobiace ako: čaj prevencia, čaj záhrada večného leta, čaj Šípková Ruženka, jablkový pečený čaj, ktoré nás zachraňovali potrebnými vitamínmi a látkami na podporu obranyschopnosti. 

čaj prevencia - domáci čaj zo šiestich všestranne preventívne pôsobiacich bylín ručne zbieraných, sušených, mrvených, miešaných a balených do ručne šitých 100% ľanových vrecúšok.
čaj záhrada večného leta-  celosezónne zbierané bylinky hlavne z mojej eko/bio záhrady a doplnkové bylinky z lúk, ktoré postupne plnili večnú plechovicu. Pridávaním rôznych byliniek v rôznych množstvách čaj prekvapí zakaždým iným chuťovým zážitkom. Čaj je svieži, voňavý a pôsobí preventívne, keďže bylinky nachádzajúce sa v ňom sú nositeľkami širokospektrálnych zdraviuprospešných vlastností. V zimnom období už plechovicu neplním, už sa znej len míňa až do času, kedy vykuknú prvé jarné bylinky. Vtedy začnem plechovicu plniť úplne odznova.

čaj Šípková Ruženka- čajová zmes z eko/bio domácich sladkých aromatických jabĺk a plodov ruže šípovej nazbierané v lone tichej čistej prírody. Čaj plný čerstvých vitamínov pre zdravé červené líčka sťa jabĺčka, prebudí v zimnom období každú spiacu princeznú ba aj princa:)

jablkový pečený čaj- z domácich eko/bio čerstvých voňavých aromatických jabĺk. Najlepšie chutí, keď si pridáte lyžičku, dve, tri...už do hotového čaju, napr. zeleného, bylinkového... je to výborná pochúťka zvlášť v zimnom období. 

Absolvovali sme už aj liečenie kašľa, kedy zabojoval môj ďalší nový čaj:

čaj bojovník proti kašľu- domáci liečivý čaj proti kašľu zo štyroch bylín ručne zbieraných, sušených, mrvených, miešaných a balených do ručne šitých 100% ľanových vrecúšok.

A nakoniec čajová zmes: 

čaj vetropud- domáci čaj zo štyroch bylín uvoľňujúci vetry balený do praktickej taštičky uháčkovanej mojimi rukami zo 100% ľanovej priadze. Taštičku si ľahko nabalíte aj do kabelky napríklad na cesty, kde vám tento čaj môže pomôcť od nepríjemného pocitu nafúknutého bruška:) Možno netradičný názov, ale výstižný. Čaj napodiv chutí výborne, aj keby to človek na prvé čítanie zloženia nečakal.

Teda ochraňujme naše zdravie v zdraví a v čase chorôb ho zachraňujme. Tieto bylinkové zmesi, v podstate novinky tohto roka, nech sú nám na pomoci. 

od bylinky:)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

bylinky
bylinky
359 predaných ks, 101 hodnotení

Zdravím, som obdivovateľka prírody od samého detstva. Prechádzka v prírode mi obnovuje pozitívnu energiu a čistí myseľ ako aj pobyt vo vlastnej záhrade medzi zeleninou, či v tieni jabloní.

ZĽAVA na BYLINKY označené slovom ZĽAVA s už upravenou cenou - 50%

S RADOSŤOU VÁS SRDEČNE POZÝVAM AJ DO MOJEJ DRUHEJ GALÉRIE www.sashe.sk/romanti, KDE VÁS PRIVÍTA VôŇA PÍRODNÉHO VČELIEHO VOSKU:)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - čaj bojovník proti kašľu - 13701296_čaj bojovník proti kašľu by bylinky
 Páči sa 44 ľudom
1,60 €
 - čaj prevencia- ZĽAVA - 11111480_čaj prevencia- ZĽAVA by bylinky
 Páči sa 57 ľudom
6,50 €
 - čaj vetropud v háčkovanej taštičke - 11194098_čaj vetropud v háčkovanej taštičke by bylinky
 Páči sa 33 ľudom
10,- €
 - čaj Šípková Ruženka- ZĽAVA - 11295578_čaj Šípková Ruženka- ZĽAVA by bylinky
 Páči sa 41 ľudom
1,25 €
 - domáci pečený čaj jablkový 150g - 11295683_domáci pečený čaj jablkový 150g by bylinky
 Páči sa 52 ľudom
3,50 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »