Domov » Žurnál+ » Autor: Marianna Brázdilová

Žurnál+

Domáce semienka- chutná sebestačnosť.

Marianna B. » Tvorba / 2021-02-10 14:22:15 /  Pridaj komentár / 9 lajkov

Milovníci rajčín určite dobre vedia, že najchutnejšie rajčiny sú tie domáce a ešte lepšie doma vypestované a z domácich semienok.

Také chutia o lásku viac. Veď starať sa, chodiť okolo, povzbudzovať, polievať, chrániť, dopriať slnka...nie je maličkosť. Je to láska ku každému semienku, ku každej rastlinke, ku každému plodu. Je to ručná práca. A kde sa robí rukami, tam je všetko pod dohľadom, tam sa preberá, tam sa čaká... Tam sa ovoniava, teší, usmieva...tam veľmi dobre chutí.

Ak som vám narobila chute a nestihli ste si odložiť semienka z vlastnej úrody, alebo sa touto činnosťou jednoducho nezaoberáte, ale radi by ste takéto domáce plné lásky, u mňa také nájdete.

A nielen semienka rajčín. Novinkou poslednej sezóny sú domáce semienka chilli papričiek. Pestujeme 2 druhy: habanero a citrónové chilli. Kto vydrží, môže jesť čerstvé, sušené majú štipľavosť mierne tlmenú. 

Píšem o týchto semienkach teraz práve preto, že v týchto dňoch nadchádza čas zasiať ich. Kto to urobí, má šancu byť rajčinovo či čilipapričkovo sebestačný:)

od bylinky:)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

bylinky
bylinky
361 predaných ks, 102 hodnotení

Zdravím, som obdivovateľka prírody od samého detstva. Prechádzka v prírode mi obnovuje pozitívnu energiu a čistí myseľ ako aj pobyt vo vlastnej záhrade medzi zeleninou, či v tieni jabloní.

ZĽAVA na BYLINKY označené slovom ZĽAVA s už upravenou cenou - 50%

S RADOSŤOU VÁS SRDEČNE POZÝVAM AJ DO MOJEJ DRUHEJ GALÉRIE www.sashe.sk/romanti, KDE VÁS PRIVÍTA VôŇA PÍRODNÉHO VČELIEHO VOSKU:)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - domáce semienka rajčín- červené hruštičky 2018- 2 X ZĽAVA - 9927109_domáce semienka rajčín- červené hruštičky 2018- 2 X ZĽAVA by bylinky
 2 komentárov
 Páči sa 23 ľudom
0,34 €
 - domáce semienka klasických rajčín 2020 - 12397607_domáce semienka klasických rajčín 2020 by bylinky
 Páči sa 31 ľudom
1,35 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »