SAShE - slovenský handmade design.
Domov » byPetraL » Kolekcie
Kolekcie sú malé výbery, ktoré umožňujú zviditeľniť pekné Vecičky a zladiť ich tak, aby si medzi nimi našiel presne to, čo hľadáš. Outfity ti poradia čo s čím skombinovať, Série ti odporučia najlepšie kúsky z jednej Kategórie, Témy odporučia peknosti s podobnou tématikou a Solitéry jednoducho vytiahnu na svetlo 6 samostatných skvostov!

Kolekcie

16

Život nie je ružový

... ale ani sivý, čierny alebo biely.... Má mnoho odtieňov a farieb, rôznych chvíľ, no môže byť krásny a stáť za to. Krásny vďaka všetkému čo nás obklopuje, vďaka ľuďom, ktorí nám skrížia cestu alebo mi im. ♡ Vďaka vzťahom, ktoré si s ľuďmi vytvárame. Ďakujem Bohu, že mi dáva takéto poznanie.  Pridaj komentár »
* * *
13

Nájdi svoju farbu dňa

... nevedno z akého dôvodu, prišla na mňa nostalgia. A tak som si zvolila terapiu farbou :-) Vyber si aj Ty farbu pre dnešný deň. Prajem pekný pokojný deň plný radosti a lásky v srdci. Petra 1komentár »
* * *
18

Maky zase kvitnúúúú

... maky sú plné energie, ako i nostalgie. Maky kvitnú (v okolí BA a v Bratislave) v máji. Pripomínajú mi aj smutné obdobie, keď moja mamka ležala v Košickej nemocnici a v júni odišla navždy. Kvitnúce maky sú tu krátko, ako my na tomto svete. Ale predsa len máme viac príležitostí meniť veci k dobru a láske. Maky sú ako láska - nemôžem si ich len tak odthnúť, len tak egoisticky pre seba. Lebo rýchlo zvädnú. Ale môžem potešiť oko a dopriať všetkým sa tešiť z tej červenej krásy. To sú maky :-) 6komentárov »
* * *
Stránka: 1 2 3 4 (celkovo 23)


P
byPetraL
19 predaných ks, 21 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Vítam ťa v mojej malej galérii Sveta kvetov hôr a teším sa, že si natrafil/a na môj výtvor :-)

Volám sa Petra a pokúsim sa predstaviť aspoň trošku moje malé výmysly.

-------------------------
Tvoriť - to je to, čo potrebujem, ustavične niečo

Namaľujem Ti rada aj na tričko, ktoré mi pošleš - po dohode, či je vhodné na maľovanie. :-)


Pôvodné meno ciz-mi-cka