Domov » Žurnál+ » Autor: Silvia Kováčiková

Žurnál+

zlý deň..veľmi zlý! Až dokým..

Silvia K. » 2011-05-07 23:06:10 /  6 komentárov / 12 lajkov

Dnes som mala prijímačky na VŠ..na jednu som sa vykašľala po 2 rokoch a dnes som šla na skúšky na Masarykovu univerzitu do Brna(deň po prehre s Českom). Písala som "Testy všeobecných predpokladov". Keďže nemám moc hlavu na matematicko-logické úlohy, môžte 3x hádať ako to dopadlo..naprd. Skúšky sú z roka na rok ťažšie...a teraz prehra s Fínskom (a mali sme to nadosah!)...grrrrrrr...no proste zlý deň- najmä to vedomie, že som nedala prijímačky..

..ale chcem sa poďakovať môjmu Miškovi,ktorého veľmi ľúbim, že je to úžasný chlapec, ktorý ma rozosmieva, keď je najhoršie,ktorý mi beží kúpiť nealkoholického slivkového Bernarda, ktorého milujem (ale až po Miškovi:) )Uvedomujem si, že mám doma neskutočne milého a dobrého chlapa a prajem aj vám, aby ste pri sebe mali človeka, čo bude pri vás stáť v dobrom aj zlom:)

A ak takého máte, utekajte mu to hneď povedať! Aj toto sú veci, ktoré vzťah robia viac intímnejší, krajší, ľudskejší...:)

Ľúbim ťa,Miško, a teším sa, keď ti to pošepkám do ucha pri zaspávaní..<3

Komentáre

drobatko Aj ja mám Miška a hneď som mu bola povedať, že ho ľúbim :o) Všetky trápenia, boliestky aj zlé dni sa dajú prekonať ľahšie po boku milovanej osoby, najmä keď človek prežíva tie najťažšie chvíle v živote.. Sú veci, ktoré v živote zamrzia - ako tie prehraté zápasy alebo nevydarené prijímačky..no potom príde Tvoj princ, usmeje sa, objíme, pobozká a Ty si uvedomíš, že to najcennejšie stojí pri Tebe a čo viac si môže človek želať? ;o)

Veľmi pekný žurnálik.

2011-05-07 23:22:37

lubacreate na psychu? Brno je ťažké, skús na na tie testy pripraviť ... nabudúce to vyjde :)

2011-05-08 00:13:33

miramar Takého "Miška" mám už pár rokov po svojom boku. :-)) Samozrejme s iným menom. :-))

2011-05-08 12:57:15

bublinArt vyborne, zeny:) tesim sa, ze existuju este taki "Misovia":) drzim palce a tesim sa s vami, lebo viem, ake je to super:) a nie, nebola to psycha, bola to geografia:)

2011-05-09 06:56:48

LEVICA Nech si šťastná a nech ste šťastní obaja...neboj škola počká... asi to tak malo byť.Možno to bol jeden z najlepších dní,čo ťa posunie oveľa Ďalej ako si čakala alebo si si myslela:))

2011-05-09 22:56:26

bublinArt Juj, Vierka, ja viem, dolezitejsie su ine veci, ako skola:))) hehe, a dufam, ze ty si uz toho svojho nasla:) *

2011-05-09 23:17:44

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

bublinArt
bublinArt
7 predaných ks, 3 hodnotenia

Milí priatelia, dozrel čas na novú etapu a preto sa bublinArt presúva postupne pod novú značku KoZa LíZa. Mééééé!
http://www.sashe.sk/koza.liza

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »