Domov » Žurnál+ » Autor: Matej Andraško

Žurnál+

Často kladené otázky.

Matej A. » Tvorba / 2019-06-28 12:05:06 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

Často kladené otázky o obrúčkach: 

1: Sú obrúčky odolné, nemôžu prasknúť ? 

- Keď zvážim fakt, že obrúčky sú vyrobené z dreva, tak sú veľmi odolné. Hlavne moje nové modely obrúčok . Sú vyrábané z ohýbaného dreva, ktoré je na sebe natočené a lepené v niekoľkých vrstvách. Testoval som odolnosť tým, že som ich celou silou skúšal stlačiť prstami a s obrúčkami sa nič nestalo . Ďalej som testoval obrúčky úderom kladiva. Ľahší úder s obrúčkou nič nespravil. Samozrejme, keď som po obrúčke udrel najvačšou silou to už nevydržala ( to by nevydržala ani zlatá obrúčka)... ale pochybujem, že by niekto z vás udieral do svojich obrúčok kladivom :D Takže sú maximálne vhodné na bežné nosenie a nemusíte sa báť ich mať na ruke každý deň. Časom sa môže opotrebovať lak. V tomto prípade mi stačí zaslať obrúčky na moju adresu a ja vám zadarmo spravím nový lak a vyleštím tak, že budú vyzerať ako nové. 

2: Sú obrúčky vodeodolné ? 

- Áno, obrúčky sú vďaka povrchovej úprave celé pokryté odolným lakom, ktorý zabraňuje vlhkosti poškodzujúcej drevo.

3: Čo keď si objednám zlú veľkosť ? 

 - Meranie veľkosti je veľmi dôležité. Obrúčku viem zmenšiť/ zväčšiť maximálne o pol čísla. Ak je rozdiel väčší ako pol čísla, musím vyrobiť novú obrúčku. Tú viem vyrobiť za 50% ceny danej obrúčky.  Preto, prosím, klaďte veľký dôraz na meranie veľkosti. Odporúčam zmerať si ju v zlatníctve na obrúčkach s šírkou 6 a viac mm.

4: Za ako dlho mi prídu obrúčky domov ? 

- Záleží na množstve objednávok, ktoré mám. Uprednostňujem objednávky, ktoré mi prídu skôr. Ale v zásade platí, že obrúčky vyrobím a pošlem maximálne do mesiaca od objednávky. 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
blackwood-rings
blackwood-rings
182 predaných ks, 95 hodnotení

Vitajte v mojej dielni :) Baví ma meniť obyčajný kus dreva na niečo výnimočné. Moje drevené obrúčky v sebe spájajú netradičnosť, eleganciu a trvácnosť.

Aj napriek dnešnej situácií obrúčky stále vyrábame a posielame. :)

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »