Domov » Žurnál+ » Autor: Matej Andraško

Žurnál+

Akú majú obrúčky životnosť ?

Matej A. » Rady a info / 2019-08-25 22:44:11 /  Pridaj komentár / 10 lajkov

Akú majú drevené obrúčky životnosť ? 

Tak toto je otázka ktorú dostávam veľmi často. Veľmi zálaží natom, ako sa k obrúčke chováte. Ak si na ne dávate pozor, a nevystavujete ich situáciam ako je napr. každodenná práca s ostrými predmetmi alebo iná manuálna práca, ktorá je náročná, tak vám môžu vydržať veľmi dlho. 

Obrúčky ošetrujem povrchovou úpravou, ktorá robí obrúčku vodeodolnou, takže si snimi môžete umývať ruky, sprchovať sa atď. Časom sa ale lak môže opotrebovať a zodrieť. Pre tento prípad ponúkam zdarma prebrúsenie a nalakovanie obrúčky. Takže vždy keď sa vám lak poškodí, stačí ma kontaktovať a vašu drevenú obrúčku zaslať nazad ku mne, ja vám spravím nový lak a vaša obrúčka bude vyzerať ako v deň keď ste ju dostali. Bude vás to stáť len cenu poštovného. Táto služba je časovo neobmedzená a môžete ju opätovne kedykoľvek využiť. 

Keď sa lak poškodí, prosím nevystavujte obrúčku nadmernej vlhkosti a čo najrýchlejšie mi ju pošlite.

Čo sa týka prasknutia obrúčky, je to prakticky nemožné, pokiaľ sa o to vyslovene nesnažíte. V tomto prípade niesom povinný vyrobiť novú obrúčku. Ak sa tak ale predsa len nejakou náhodou stane, určite mi napíšte a dohodneme sa.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
blackwood-rings
blackwood-rings
182 predaných ks, 95 hodnotení

Vitajte v mojej dielni :) Baví ma meniť obyčajný kus dreva na niečo výnimočné. Moje drevené obrúčky v sebe spájajú netradičnosť, eleganciu a trvácnosť.

Aj napriek dnešnej situácií obrúčky stále vyrábame a posielame. :)

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »