Domov » Žurnál+ » Autor: Kristína Benkovičová

Žurnál+

SÚŤAŽ: Macík za vysvečko

Kristína B. » Zľavy a súťaže / 2022-06-20 10:30:06 /  13 komentárov / 14 lajkov

Posledné dni v školských laviciach, posledné rozhovory so spolužiakmi, posledná desiata, posledný krát ruky zababrané od kriedy a hor sa na prázdniny. Presne to sa mi spája s blížiacim sa vysvedčením...

Desať mesiacov snahy, učenia, radosti i sĺz, nových vedomostí, zručností. Ten malý človiečik, ktorý sa ešte donedávna spoliehal iba na nás - rodičov - odrazu vstúpil do sveta, kde je všetko nové, nepoznané, zaujímavé. 

Nepochybne si zaslúži ODMENU: tou najcennejšou sú láskavé slová rodičov a blízkych, pohladenie, uznanie a čas, ktorý s ním strávime v radosti a veselosti, nech už na tom bielom papieri svieti akékoľvek číslo...

Ani mňa neobíde táto magická chvíľka, hoci ešte nemám doma školáčku, ale iba malú, zato hubatú škôlkárku. Aj ona sa brodila tým novým svetom sama a zvládla to parádne:-)

Rada by som i ja prispela k drobnej radosti Vašich ratolestí. Poďme si zasúťažiť.-)

 

CENY sú tieto:

1 x háčkovaný macík Gusto

3 x sada háčkovaných levanduľových vankúšikov (podľa vlastného výberu)

 

 

 

Podmienky: 

Napíšte mi v komentároch, ako si spomínate na svoje posledné dni v škole a čo ste zvykli robievať?

Víťazov vyžrebujem 23. júna 2022 o 12:00 hod. 

Do losovania budú zaradené všetky mená, ktoré tento príspevok komentujú:-)

Lajk poteší, ale dôležitý je koment:-)

Ja na základnej škole som napríklad posledný týždeň s najlepšou kamoškou sedela v zadnej lavici, hojdali sme sa na stoličkách a pritom vyšívali:-) Boli sme síce za divné, ale nás to nesmierne bavilo:-)

 

VYHODNOTENIE:

Znejú bubny, napätie možno krájať, oči sa upierajú na misku s lístočkami....

A znejú fanfáry!

Macík Gusto poteší tvorivú žienku @misha_cards

GRATULUJEM!:-)

Losujeme ďalej...

Voňavé levanduľové vankúšiky budú rozvoniavať u týchto ľudkovcov:

@woodenly

@JanaYarn

@TRIHRASKY

GRATULUJEM!:-)

A ešte tu mám jednu mini pidi cenu útechy:-), ktorú získava:

@majig

GRATULUJEM!:-)

Všetkým víťazom srdečne blahoželám. Verím, že ceny potešia a všetkým, čo sa s nami podelili o krásne zážitky z posledných školských dní, patrí veľké ĎAKUJEM:-)

Želám príjemné letné dni

Besná mať

Komentáre

Trihrasky Komentujem, lebo tie vankúšiky zakaždým obzerám :))) ozaj sa mi páčia

2022-06-20 11:46:141x

majig Hmmmm, no neviem či sa mám priznať, ale tak ja som sa posledné dni v škole nudila a len netrpezlivo čakala na prázdniny :) teraz sa o to viac teším, že moje deti majú každý deň iný zaujímavý program.

2022-06-20 12:03:211x

Sandante ó aký fajný žurnál, vďaka zaň, nie len kvôli lákavej cene :))), ale ako spomienka na školské dni pre prázdninami ... tak som sa teda zamyslela i spomenula som si, že ako menšie deti sme hrávali "meno, mesto, zviera, vec" a potom, keď sme boli starší tak veľmi vzrušujúce bolo hrať karty v škole ... za socíku prííísne zakázané ... , takže sme boli za veľkých rebelov :))) no a na gympli to boli nekonečné debaty v triede, veľké i malé prázdninové plány ... boli sme dobrá partia, bolo s kým aj o čom kecať :)))

2022-06-20 13:20:001x

misha_cards ...okrem šmirgľovania lavíc sme dookola hrávali kenta s chlapcami :)

2022-06-20 14:06:542x

JanaYarn Posledné dni v škole bola nuda. Knihy vygumované, lavice vybrúsené, nových učebníc plná taška, ale komu by sa chcelo do nich nazerať.

Čakala ma miestna priehrada, kamaráti s malou plachetnicou, ktorú ma učili ovládať a aj tak som vždy nejakou tyčou, čo držala plachtu, dostala po hlave, lebo som sa zavčasu neuhla.

Záhrady plné ovocia, ale susedove čerešne boli o triedu lepšie, ako naše, tak sme na ne potajomky chodili. Dnes viem, že o tom všetci aj tak vedeli, len boli takí milí, že nám nechceli kaziť radosť.

Oveľa viac sa teším na prázdniny vnúčat a na to, čo budeme spolu podnikať.

2022-06-20 15:54:441x

mortimer ...no, mne sa koniec školského roka spája s gumovaním učebníc, šmirgľovaním lavíc, drátkovaním parkiet...ale aj so zberom lipového kvetu na školskom dvore s družinárkou, hoci sme už do družiny nechodili, ale radi sme s ňou debatovali, s oberaním prezretých čerešní cestou domov zo školy...až sme boli celí čierni, kým sme prišli domov...no a potom tie farebné plastové obaly na vysvedčko :)...ja som mala žltý... :)

2022-06-20 17:03:021x

korben Pekný obchodík, plný rozkošných háčkovaných vecí! Spomínam si na krásne triedne výlety. :)

2022-06-21 14:46:051x

AdharaDecor Keď som bola mladšia, hrávala som so spolužiakmi karty. Ale s postupujúcim vekom oni prestali chcieť hrať karty a ja som sa nudila, až kým som si nenašla novú zábavu. V posledných ročníkoch základnej školy som si vo voľných dňoch na konci školského roka vyrábala záložky do kníh. Bývala som vtedy veľmi vášnivou čitateľkou a záložky sa zišli. Maľovala som ich fixkami na kriedový papier, ale tónovala som ich, vyhrala som sa s nimi. Potom som ich “zalaminovala” obojstranným oblepením lepiacou páskou. Boli všelijaké, obdĺžnikové aj iného tvaru, vzorované, abstraktné i konkrétne. Ak konkrétne, najčastejšie s motívom hviezdnej oblohy alebo morských živočíchov. Oceán a vesmír, to bolo vtedy moje. :-)

2022-06-21 16:28:361x

woodenly Naša škola pred prázdninami veľmi opeknela - zrazu to nebolo miesto učenia a stresu zo skúšania, ale priestor na hranie , snívanie a spriadanie plánov na prázdniny. Učitelia, neskôr profesori boli tiež akýsi milší, čas utekal rýchlejšie a bolo horúco. Znie mi to už len ako ozvena:-)

2022-06-23 07:28:042x

besna_mat Súťaž ukončená:-)

2022-06-23 12:11:431x

misha_cards ...ďakujem krásne a veeeľmi sa teším na Gusta a chcem poďakovať za milú súťaž, ktorá ma vrátila do školských lavíc ;) a srdečne gratulujem aj ostatným šťastlivcom :)

2022-06-23 12:45:271x

mortimer Gratulujem...:)

2022-06-23 17:19:561x

Sandante gratulujeeem! víťazkám tejto milej prázdninovo-spomienkovej letnej súťaže :))

2022-06-24 08:58:171x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »