Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Barčáková

Žurnál+

VALENTÍNA 2022 - nová svadobná kolekcia

Zuzana B. » Tvorba / 2022-03-29 13:00:01 /  2 komentáre / 13 lajkov

Svadba je veľmi osobná udalosť a neexistuje štandard, ktorý by sa univerzálne prispôsobil rôznym povahám či vkusu snúbencov. Napriek tomu sa každá svadobná sezóna nesie v duchu určitých trendov, ktorými sa môžeme inšpirovať.

Jedným z hlavných trendov sezóny 2022 je jednoduchosť a monochromatické ladenie farieb. Príroda a jemné tóny budú hlavnými hrdinami tohtoročných svadieb. Pri výbere sa necháme inšpirovať okolitým prostredím i ročným obdobím. Kým na jar a v zime budú hrať prím jemné farby, jesenná a letná svadba poskytne priestor extravagantnejším  odtieňom, isnšpirovaným farbami kvetín, či lístia padajúceho zo stromov. Všetko však stále ostáva ladené rafinovane, tón v tóne. 

Svoje nezastupiteľné miesto vo svete svadobných doplnkov majú už od nepamäti perly. V prvom rade môžeme hovoriť o perlových náušničkách, ktoré sú nenápadné a vkusné zároveň.

Perly však môžete začleniť aj do svojho svadobného účesu. Či už si zvolíte perlovú čelenku, alebo tradičnejší doplnok vo forme hrebienka, nešliapnete vedľa.

Ak uvažujete nad výraznejším kúskom, náhrdelník môže byť pre vás tým pravým orechovým. 

Nielen pri výmene obrúčok, ale počas celej svadby sú chvíle, kedy budú zraky všetkých prítomných upreté na vaše ruky. Náramkom podčiarknete jemnosť zápästia a na fotografiách bude pekným detailom. Pripravili sme pre vás dve verzie. Jemný perlový a výrazný statement kúsok. 

Tak ako aj doteraz, každý šperk je možné farbe upraviť od snehobielej, cez ivory až po béžovú (prípadne inú farbu).  Výber je len na vás. Nezabúdajte, že nech sú trendy akékoľvek, dôležité je, aby ste sa cítili dobre, výnimočne a nádherne. Budem nesmierne rada, ak k tomu prispejú aj naše šperky ♥

A ešte malá poznámka na záver. V minulých sezónach ste si opakovane pýtali náušnice na fotke vyššie s krištáľmi vo farbe White opal. Je to výnimočná farba, ktorá šperku dodáva nezameniteľný tajomný ráz. Tak sme tieto prosby vypočuli a tento rok ich zaradili do ponuky. A takýto je výsledok:

Do stredy polnoci sme si pre vás pripravili zľavový kód JAR2022, s ktorým získate zľavu 10% na celý nákup. 

Ak sa Vám tento článok páčil, budem sa veľmi tešiť, keď ho podporíte zazdieľaním, lajkom, prípadne komentom. A dajte nám do komentárov vedieť, aká bola, či bude tá vaša svadba ♥

Zuzka

Muah: Natália Bartová
Modelka: Marianna Lörinczová 

Šaty: Anemary Fashion a Mišena Juhász

 

 

 

 

Svadobné inšpirácie: pinterest

Komentáre

FMdesign Velmi úchvatné, krásné! ♥ Hned bych se šla vdávat. :-) S manželem jsme spolu téměř 23 let a naše svatba byla malá a skromná, ale o to intenzivnější na prožitky a zážitky. :-)) Přeji hodně štěstí a ať se daří ve Vaší úžasné a nadčasové tvorbě. ♥

2022-03-29 08:26:27

M.e.e Krásne šperky ;-)

2022-03-29 15:01:20

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Svadobný perlový nárdelník Valentína - 14415500_Svadobný perlový nárdelník Valentína by bazu
 Páči sa 20 ľudom
45 €
 - Svadobné perlové náušnice Valentína - 15470558_Svadobné perlové náušnice Valentína by bazu
 3 komentárov
 Páči sa 47 ľudom
30 €
 - Svadobné soutache náušnice Valentína - 14606391_Svadobné soutache náušnice Valentína by bazu
 2 komentárov
 Páči sa 51 ľudom
45 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte