Žurnál+

Svadobné trendy 2023

P
bazu1938 predaných ks, 874 hodnotení

Zuzana B. » Tvorba / 2023-06-05 07:00:01 /  Pridaj komentár / 9 lajkov / 890x zobrazený

Svadobná sezóna je už v plnom prúde. Ak vás tá vaša ešte len čaká, nechajte sa inšpirovať súhrnom najväčších aktuálnych trendov.

V roku 2023 sú jednoznačným trendom odvážne doplnky do vlasov. Či už ide o závoje s korálkami a krajkou, fascinátory, malé klobúčiky, perlové čelenky, mašle, hrebene do vlasov alebo vlásenky, nevesta 2023 roku by mala určite po nejakom siahnuť.

 

 

New Yorskému svadobnému týždňu módy kráľovali jednoznačne mašle. Mohli sme ich vidieť naprieč všetkými kategóriami od šiat cez šperky až po mašle do vlasov. Motív mašle dodá romantický nádych akémukoľvek z vašich svadobných outfitov. V kolekcii Olívia sme pre vás pripravili rôzne typy a farby s ručne našívanými ozdobami a tiež náušnice s motívom mašličiek.

 

 

 

Zatiaľ čo ozdoby do vlasov zažívajú svoj veľký boom, trend v svadobných šperkoch sa uberá opačným smerom. Nosia sa minimalistické, štýlové šperky, ktoré vám dodajú šmrnc bez toho, aby „prehlušili“ zvyšok outfitu. Sú perfektným doplnkom k modernej elegancii. V našej ponuke nájdete jednoduché náušnice a náramky, ktoré krásne zladíte s doplnkami do vlasov. 

 

 

 

Pearlcore

Pearlcore bol jedným z najväčších trendov roku 2022 a obľube sa teší i tento rok. Perly ako pradávny symbol dokonalosti, dlhého života a plodnosti v súčasnosti zažívajú veľký návrat. Perlové šperky sú oveľa modernejšie a štýlovejšie. Bez ohľadu na to, či si vyberiete modernejšiu alebo klasickú verziu, jedno je isté – perly vždy vyžarujú eleganciu.

 

 

Žiadnej neveste by nemal chýbať svadobný podväzok. Patrí medzi najstaršie svadobné zvyky. Pokým v minulosti plnili najmä praktickú funkciu, kedy bránili zošuchnutiu pančúch, dnes sú neodmysliteľnou súčasťou svadobnej výbavy každej nevesty. Na výber máte rôzne materiály, farby i šírky. Môžete si zvoliť modrú verziu pre šťastie alebo nadčasovú bielu klasiku. 

 

 

 

Trend udržateľnosti sa stáva čoraz populárnejším aj v svadobnom priemysle. Mnoho párov sa snaží zvoliť ekologickejšie a udržateľnejšie možnosti pri plánovaní svojho veľkého dňa. To môže zahŕňať tak výber miesta, ktoré podporuje udržateľnosť ako aj používanie recyklovateľných a biologicky odbúrateľných materiálov pri dekoráciách a oblečení.

Skvelou voľnou sú také popolnočné šaty a doplnky, ktoré vynosíte aj na ďalšie príležitosti. A vôbec nemusí ísť o decentné modely. Nevesty tento rok siahajú po odvážnejších kúskoch ako sú overaly či krátke šaty so strapcami. A práve k popolnočným šatám sú trendom naozaj výrazné náušnice. Odporúčame napríklad tieto modely vybrané z našich kolekcií. S každým z nich bezpochyby zažiarite zas a znova aj v ďalších rokoch.

 

 

Aj keď sa trendy menia rok čo rok, jeden "trend" tu ostáva vždy. Je ním láska, radosť a šťastie novomanželov a nezabudnuteľný pocit jedinečnosti každej nevesty. 

 

 

Páčia sa vám tohtoročné trendy? Dajte nám vedieť do komentárov, ktoré by ste si vedeli predstaviť na svojej svadbe.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Svadobná perlová čelenka Olívia - 15632413_Svadobná perlová čelenka Olívia by bazu
 Páči sa 14 ľudom
30 €
 - Svadobný podväzok Olívia - 15462325_Svadobný podväzok Olívia by bazu
 Páči sa 11 ľudom
25 €
 - Minimalistické náušnice Olívia (Zlatá) - 15462460_Minimalistické náušnice Olívia (Zlatá) by bazu
 Páči sa 19 ľudom
30 €
 - Svadobné perlové vlásenky Olívia (Zlaté) - 15555807_Svadobné perlové vlásenky Olívia (Zlaté) by bazu
 Páči sa 15 ľudom
25 €
 - Korálkové svadobné náušnice s perlami - 15608330_Korálkové svadobné náušnice s perlami by bazu
 Páči sa 21 ľudom
25 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte