Žurnál+

Buď Nobles!

P
bazu1431 predaných ks, 760 hodnotení

Zuzana B. » Tvorba / 2021-11-01 13:00:01 /  4 komentáre / 16 lajkov / 271x zobrazený

"Nikdy nerezignuj na to, čo chceš opravdu dělat. Člověk s velkými sny je mocejší než ten se všemi fakty." (A. Einstein)

Týmito slovami veľkého génia vás na úvodnej stránke víta online fashion&art časopis NOBLES´ Magazine. Začiatkom roka ma na instagrame úplne očarili fotografie tohto kreatívneho projektu, ktorý založili módna editorka a štylistka Natália Šťastná a fotografka Jane Sunny. Vymenili sme si pár správ a spolupráca na seba nenechala dlho čakať. 

 

 

 

 

"Bez krásy, elegance a kreativity není Nobles´. Je to základ, kolem kterého se všechno točí a odvíjí. Neustále hledáme zajímavé a kreativní lidi, kteří žijí tvorbou, vyrábí srdcem a krásu vnímají tak, jako my. Proto o designérce šperků, která věří, že krása se nenosí, ale má se stát naší součástí, Vám jednoznačně musíme říci." Napísali a ja priznávam, že som ešte i teraz veľmi dojatá a vďačná za možnosť byť súčaťou Nobles´ Magazine. Všetky foto z tohto editoriálu nájdete tu.

(Foto: Jane Sunny, Mua&styling: kosmetiks.cz, prague.style, Modelka: Kristýna, MA: Crush Models)

Optimizmus ve všem

"Zima 2021 nás naučila bleskově reagovat na takové změny a co více, dostat přitom lepší výsledek, než bylo myšleno. Jelikož optimismus je vnitřní součástí lidské přirozenosti a náš tým se skládá z lidí, kteří touto vlastností až přetékají, je jasné, že jsme dokázali nečekanou situaci přeformulovat pro dosažení nejlepšího." (Nobles´ Magazine)

 

 

Editoriál sa fotil v 800-ročnej národnej pamiatke neďaleko Benešova, ktorá v súčasnosti slúži ako zázemie pre štúdiové fotenia.

 

 

 

(Foto: Jane Sunny, Mua&styling: kosmetiks.cz, prague.style, Modelky:Elizabeth, Nnenna,
Šaty:NK. La Perle Dress, Kabát: Mi fashion label)

Kdo, když ne my?

V budove Národného divadla v Prahe vznikol nádherný projekt na podporu umenia v období, ktoré naň malo obrovský dopad. Video si môžete pozrieť sem. Ide z neho veľmi silná emócia a  zimomriavky iste neobídu ani vás.

 

 

(Foto, koláže: Michelle, Mua&styling: kosmetiks.cz, prague.style, Modelky: Terezie Vodička Kovalová, Táňa Vejvodová, Šatka: Silky Gang, Škraboška: Diana Diamond, Šaty: NK.LA Perle Dress)

V jeseni sme spoluprácu zopakovali s ďalšou sériou šperkov. Výsledkom sú opäť úchvatné neokukané fotografie s jedinečným citom pre módu.

Editoriál Šarmantní rebelka, ktorý sa fotil v Záhrade Kinských. Poznáte tento magický kúsok prírody uprostred starej Prahy? Naša rebelka vás tam prenesie.

 

 

 

 

(Foto: Exploratorius, Mua&styling: kosmetiks.cz, prague.style, Modelka: Táňa, MA Scouteen Model Management, Šaty: NK.La Perle Dress)

Něha vody

 

 

(Foto: Jana Madejová, Mua&styling: kosmetiks.cz, prague.style, Modelka: Andrea, MA: Crush.models)

Fashion odvaha

 

 

 

(Foto: Exploratorius, Mua&styling: kosmetiks.cz, prague.style, Modelka: Lucie, Šaty: NK.La Perle Dress)

Okrem toho boli naše šperky aj súčasťou módnej prehliadky zakladateľky značky N.K.La Perle Dress Niny Klymiyk, ktorá se konala v spolupráci so značkou Aglaia Design s.r.o, zakladateľkou ktorej je známa výtvarnička a umelkyňa Markéta Meduna Kočková.

 

 

 

 

 

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať Natálke aj všetkým ostatným zúčastneným za to, že vytvorili tak krásny priestor, ktorý je nielen ukážkou fashion, ale i akýmsi kultúrnym a kreatívnym prostredím, ktoré podporuje umelcov v tvorbe a pomáha im v prezantácii ♥

Komentáre

Krstiny Krásne

2021-10-26 12:47:121x

Domkasviecky Krásne fotky a výrobky.

2021-11-01 15:50:121x

imageB Tlieskam :)

2021-11-05 10:00:321x

bazu dakujeme!♥

2021-11-05 10:45:21
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Dobrava - 14015958_Dobrava by bazu
 Páči sa 23 ľudom
50,- €
 - Brošňa/Gold collection - 13821776_Brošňa/Gold collection by bazu
 Páči sa 14 ľudom
45,- €
 - Náhrdelník/Gold collection - 13673543_Náhrdelník/Gold collection by bazu
 Páči sa 20 ľudom
50,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »