Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Štefancová

Žurnál+

Súťaž o letný fotorámik

Zuzana Š. » Zľavy a súťaže / 2016-09-01 13:31:40 /  2 komentáre / 4 lajky / 43x zobrazený

Čas dovoleniek, leta a letných zážitkov sa nám skončil. Verím, že mnohí z Vás majú plné priehrštie nezabudnuteľných spomienok a krásnych zážitkov...
Boli ste na príjemnej dovolenke? Alebo iba tak na chate s rodinou? Určite ste zažili zaujímavé chvíle, na ktoré len tak skoro nezabudnete!

A práve preto som pre Vás pripravila súťaž o jeden z letných dovolenkových fotorámikov, aby Vám spomienky na krásne chvíle zostali po celý rok. Stačí do komentára pod článok napísať Váš zážitok z dovolenky.

Začnem tým našim NAJ zážitkom. Ako isto každý, aj my sme sa celý rok tešili na leto a hlavne na našu dovolenku. Že si konečne budeme môcť oddýchnuť, vypnúť z každodenného kolobehu a užiť si chvíle spolu ako rodina.  Na to ako nás naša dcérka bude ráno budiť "Mamiii, tatiiii vstávajte, ideme na výlet!" Tento rok sme sa rozhodli stráviť dovolenku v Tatrách - my traja a naši známi s dvoma dcérkami. Ani na chvíľku sme nepochybovali o tom, že to bude akčná dovolenka! Chystali sme sa preskúmať spoločne každý kamienok, kameň, jaskyňu či kopec :) Zažiť veľa dobrodružstiev a zábavy!
Príchod do Tatier bol plný očakávaní, deti nás zaplavili množstvom otázok a rozhodovali sme sa, kam sa vydáme na prvé dobrodružstvo.
No hneď v prvý deň nás privítala nečakaná návšteva - črevná viróza! Najprv zavítala k našim susedom, no a ako správna návšteva, nezbudla obísť aj nás :) Pár dní nás teda potrápila... No a aký máme najkrajší zážitok z dovolenky? Poviem Vám nič nebolo krajšie ako môcť po pár dňoch sedieť na lavičke na Štrbskom Plese, rozbaliť si Horalku a sledovať hory!!! Tá chuť bola neskutočná :) Navyše slniečko a horský vzduch priam balzam na dušu! V ten deň sme toho viacej nezvládli, iba malá prechádzka okolo Plesa. Ale bola najkrajšia!!! Boli sme spolu a nič nám nechýbalo. Aj maličkosti môžu znamenať veľa...Naša dovolenka nakoniec dopadla dobre.Na ďalší deň sme stihli ešte menšiu túru krásami Tatier. Deti boli spokojné a nám aspoň zostali ďalšie miesta, na ktoré sa môžme tešiť napríklad budúci rok :)

Podeľte sa aj vy o zážitok z leta (dovolenky) a napíšte nám ho do komentára pod článok. Je iba na Vás, aký zážitok si vyberiete... Môže to byť nejaká príjemná spomienka s chvíľami strávenými s rodinou alebo aj úsmevná príhoda :) Jedného z Vás vyžrebujem a bude si môcť vybrať fotorámik s dovolenkovou tematikou...
Žrebovať budem v pondelok 5.9.2016 večer (cca o 20.00)


Fotorámik „ morské vlny v obývačke“
, prípadne "Hory zážitkov"


Fotorámik „ farby mora v obývačke“


Fotorámik „lastovičky na drôte“
- Lastovičky na drôtoch nám síce pomaly signalizujú koniec leta, ale spomienky v rámiku nám zostanú :)

 

Fotorámik rybička Žofka - s ručne maľovaným motívom rybičiek menom „Žofka“


Fotorámik hviezdica
- s ručne maľovaným motívom morskej hviezdice


 

Fotorámik s plachetnicou

Komentáre

Asomahs To mi je ľúto. Takto začať dovolenku sa podarilo aj mne, aj keď už je to nejaký ten piatok. Detičky ešte nemám, ale mám takúto skúsenosť sama so sebou. Tiež mi to pripomenulo príbeh mojej kamarátky, ktorej detičky (dosť malé) strááááááááášne chceli vidieť sfingu (boli na dovolenke v Egypte). A tak sa vybrali na výlet za sfingou. Namiesto spleneného sna, to boli žalúdočné obtiaže, sfingu síce videli, ale nezabudli ju aj...no ogrckať :D Tak občas to skrátka nevýjde!

Premýšľam akú úsmevnú príhodu tento rok z výletu či dovolenky mám..napadá mi také fau-pax :) Bola som na takom relax-pobyte v Žiline s manželom, a rozhodli sme sa, že k realxu patrí aj kino. Nemali v tedy v ponuke nič, čo by ma zaujalo, tak vyberal manžel. Nejaký akčný film, roboty, strieľačky a tak. Doobedu sme boli na výlete a už pred vstupom do kina som cítila únavu. Predtým sme sa tiež dobre najedli a tak som sa v tom kine pohodlne usadila..skôr vyvalila..sledovala pár minút tie naháňačky strieľačky a oči mi zaklipkali..keď v tom - manžel do mňa drgne. "Ty si zaspala!" a smeje sa zo mňa. "Nieeeeeeeee, prosím ťa, prestaň, kdeže..." a sledujem teda film ďalej. Vôbec mi dej pred očami nedával zmysel a keď asi za 20 minút skončil, pochopila som, že som väčšinu prespala. V plnej kinosále, za zvukov striel, výkrikov, škrípajúcich pneumatík áut a - môjho chrápania, ako sa mi priznal manžel - to ho upozornilo na to, že spím. Nuž, ten film ma aj tak nebavil a ako dobre mi odpočato som sa potm cítila! Keby ma nepodpichoval do dnes, tak som za to vlastne vďačná :)

Prajem krásny deň, a radšej len samé úsmevné chvíle..ako tie druhé!

2016-09-03 16:03:031x

bavito Ďakujem :-) Aj takéto zážitky na dovolenke asi treba raz zažiť a ako som písala, tešíme sa tam budúci rok :-)

Tak manžel si pozrel film a vy ste si aspom oddýchla, aj to treba :-) ďakujem za milý komentár a aj vám želám všetko dobré!

2016-09-03 20:01:37

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
bavito
bavito
981 predaných ks, 413 hodnotení

Stále sme to my, no v novom šate! Mnohí nás poznajú pod názvom „Šikulkovo“
Rozhodli sme sa však dospievať s vami a vytvoriť značku, pod ktorou vám chceme prinášať tie najkvalitnejšie veci pre vašich najmenších.. Lebo nás to baví :)

OZNAM 1:
V našej rodine pribudol nový malý človiečik, naša malá dcérka :)
A preto Vás poprosíme, objednávky na mieru = ZÁSTENY, LAMPY (ktoré nebudú nahodené skladom) FOTORÁMIKY a všetko s úpravami na mieru objednávajte DO 30.11.2022
Vyhneme sa tak zbytočnému stresu a tak Vám všetky objednávky do Vianoc radi v kľude pripravíme.

Od 1.12. sa prosím o dostupnosti informujte v správe, rada Vám odpíšem na všetky VAše otázky.
Samozrejme všetko na mieru vieme vyrobiť aj po 1.12. veľmi radi, avšak doručenie do Vianoc neviem garantovať.

Ďakujem za trpezlivosť a pochopenie. Prajeme krásne nakupovanie a krásne sviatočné obdobie!!!
Zuzka a Juraj


OZNAM 2
Certifikované hračky pre Vás vyrábame s manželom a snažíme sa, aby sa deti zábavnou formou naučili nové veci a zručnosti. Spolupracujeme so špeciálnymi pedagógmi tak, aby hračky priniesli čo najviac a plnili tak funkciu edukačných pomôcok.
Všetky naše hračky majú atest na bezpečnosť udelenú príslušným orgánom a teda spĺňajú všetky potrebné normy na bezpečnosť hračiek.


Pôvodné meno sikulkovo

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Fotorámik lastovičky rodinka - 7057927_Fotorámik lastovičky rodinka by bavito
 1 komentárov
 Páči sa 47 ľudom
10 €
 - Fotorámik morský svet - 7057801_Fotorámik morský svet by bavito
 Páči sa 37 ľudom
12 €
 - Fotorámik rybička Žofka - 7057847_Fotorámik rybička Žofka by bavito
 Páči sa 9 ľudom
11 €
 - Fotorámik "letom svetom" - 7057915_Fotorámik "letom svetom" by bavito
 Páči sa 17 ľudom
12 €
 - Fotorámik „ farby mora v obývačke“ - 7057938_Fotorámik „ farby mora v obývačke“ by bavito
 Páči sa 29 ľudom
12 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte