Domov » Žurnál+ » Autor: Nikoleta Szalma

Žurnál+

Vianočné gule plné spomienok

Nikoleta S. » Nové výrobky / 2019-11-08 10:49:54 /  2 komentáre / 9 lajkov

    Ako permanentne každú sezónu, pred ôsmimi rokmi som sa vydala na vianočné nákupy do mojich obľúbených obchodov s materiálom k tvorbe. V jednom z nich som prvýkrát uvidela nápad, ktorý som hneď chcela vyskúšať. Bola to prekrásna priesvitná vianočná guľa, vo vnútri s trblietajúcou, zasneženou, zimnou krajinkou vytvorenou s 3D technikou. Zo zadu vyzerala ako snehová guľa, bola natretá špeciálnou snehovou pastou. Hneď som sa opýtala predavačky, ako postupovať pri tvorbe a nakúpila potrebný materiál. Bola som nadšená! Do mojich prvých vianočných gúľ som vtedy vkladala milé obrázky s vianočnou tematikou a začala ich predávať na sashe pod mojim prvým kontom Vidu. 

   Asi rok na to som dostala správu na sashe od zákazníčky, ktorá hľadala človeka, ktorý jej vyrobí vianočné gule s fotografiou rodiny. Objednávku som prijala s tým, že sa budem držať prvotnej koncepcie, čiže jej rodinné fotografie upravím  3 technikou.  Úlohu som úspešne zvládla, zákazníčka bola spokojná a ja som bola nadšená z toho, že som dokázala postúpiť o krok ďalej od pôvodného námetu, a tak našla nové zameranie tvorby, čo odvtedy tvorí základ mojej značky.

   Značku Baubles som založila tento rok, doteraz som vianočné gule vyrábala pod už spomínanou značkou Vidu. Tá sa, ale venuje textilnej tvorbe a tieto výtvory sa tam vôbec nehodili. Dlho som rozmýšľala či vôbec pokračovať v tvorbe vianočných gúľ. Už aj v detstve som bola taká, vždy som chcela všetko vyskúšať a trošku sa v tých nových veciach aj prehĺbiť, preto som strašne dlho hľadala svoju cestu. Všetci mi hovorili, že najlepšie by bolo venovať sa iba jednej technike, ale nikdy som nedokázala až natoľko zúžiť svoje záujmy, aby sa mi to aj podarilo. Dlho som uvažovala, ako túto situáciu vyriešiť kým som dospela k záveru, že nikto ma nemôže nútiť, aby som opustila aktivity, ktoré mám rada, pretože ich opúšťať nechcem. Problém nebol ten, že som robila veľa vecí, ale v tom, že som ich hádzala do jedného vreca. Nepomohlo ani to, že som pod svojou značkou vytvára rôzne kategórie pre rôzne výrobky. Napriek tomu to všetko spolu pôsobilo chaoticky. Takže som dospela k záveru, že si založím novú značku. A toto rozhodnutie bolo to najlepšie, čo som mohla spraviť!

    Vianočné gule vyrábam už ôsmy rok, za ten čas som vyrobila približne 400 kusov, napriek tomu každú sezónu ma napadne niečo nové, čím by som mohla obohatiť svoje výrobky. V ponuke mám aktuálne 27 farebných prevedení približne 60 rôznych motívov, ktoré kreslím kontúrovými farbami na vonkajšiu stranu gule. Bude pre mňa potešením, ak ma oslovíte a poskytnete mi možnosť pracovať s Vašimi spomienkami, fotografiami! 

Komentáre

ButterflyHandMade Krásne to veru zdobite❤️

2019-11-09 21:12:44

baubles Ďakujem!

2019-11-09 21:25:16

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

baubles
baubles
1 predaný ks

Vitajte!
Nech Vás sprevádza vôňa škorice a jablka, prelistujte si našu ponuku vianočných gúľ s fotografiou s 3D efektom. Ak sme Vás zaujali, neváhajte nás kontaktovať, podeľte sa s nami o Vašich predstavách!
Prajeme krásne sviatky!

Milí zákazníci!
Po zaslaní fotografií nasleduje cca. 2-3 týždňová čakacia doba čo sa týka doručenia balíkov. Ak potrebujete balík dostať skôr, napíšte nám. Samozrejme, každá zákazka bude doručená včas, niekoľko dní pred Vianocami. Poštovné vypočítame podľa toho, koľko vianočných gúľ ste si objednali.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - ZLATÉ vianočné gule s 3D fotkou - 11133062_ZLATÉ vianočné gule s 3D fotkou by baubles
 Páči sa 2 ľudom
8,- €
 - ROSE GOLD vianočné guľe s 3D fotkou - 11133154_ROSE GOLD vianočné guľe s 3D fotkou by baubles
 Páči sa 2 ľudom
8,- €
 - MODRÉ vianočné gule s 3D fotkou - 11133158_MODRÉ vianočné gule s 3D fotkou by baubles
 Páči sa 2 ľudom
8,- €
 - BIELO ZLATÉ vianočné gule s 3D fotkou - 11133226_BIELO ZLATÉ vianočné gule s 3D fotkou by baubles
 Páči sa 5 ľudom
8,- €
 - ZELENÉ vianočné gule s 3D fotkou - 11214751_ZELENÉ vianočné gule s 3D fotkou by baubles
 Páči sa 3 ľudom
8,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »