Domov » Žurnál+ » Autor: Nadácia Bátor Tábor

Žurnál+

Zelený festival - online kreatívny workshop pre deti 23.9.!

Nadácia B. » Akcie / 2021-09-13 13:00:02 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

V rámci bezplatných programov zážitkovej terapie pre vážne choré deti prinášame ďalší online kreatívny workshop! Vstúpte s nami na online Zelený festival plný kreatívnych hier. Pre každého účastníka máme pripravenú aj krabicu plnú prekvapení, ktorú pošleme deťom priamo domov!

V Bátor Tábore, “tábore odvahy”, meníme životy. Od roku 2001 poskytujeme v rámci našich programov terapeutické zážitky, ktoré menia život vážne chorým deťom a ich rodinám. Tentokrát sme pripravili pre deti kreatívny workshop počas ktorého budeme vyrábať zaujímavé diela z použitých materiálov. Cieľom je teda nielen sa zahrať, ale aj naučiť niečo o životnom prostredí a ako jednoducho vieme pomôcť prírode. 

Kedy a pre koho?

Vo štvrtok 23. septembra od 17:00 - 19:00, cez ZOOM. Na workshope radi privítame všetky deti s vážnymi ochoreniami ako aj ich súrodencov! Hry, ktoré sme pripravili, sú určené najmä pre deti od 7 do 16 rokov.

Čo budeme robiť?

Princípy zážitkovej terapie spojíme tentokrát s malou osvetou o životnom prostredí - naučíme sa, ako môžeme znovu použiť materiály a obaly a vytvoriť z nich niečo zaujímavé a zábavné, jednoducho a doma. 

Čo treba na workshop?

Workshop je bezplatný! Jediné, čo deťom treba, je laptop alebo tablet s pripojením na internet. Máte doma vrchnáky od plastových fliaš či obaly od vajíčok? Odložte si ich na workshop, budú sa nám hodiť! 

Prihlášku nájdete tu: https://bit.ly/3naWhlF

Tešíme sa na vás! 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
batortabor
batortabor
8 predaných ks, 4 hodnotenia

Organizujeme programy zážitkovej terapie pre vážne choré deti a ich rodiny. Od návštev v nemocniciach po bezplatné letné tábory, našim cieľom je vrátiť sebavedomie, bezstarostnosť a odvahu deťom, ktorých detstvom otriaslo dlhodobé ochorenie.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »