Domov » Žurnál+ » Autor: Nadácia Bátor Tábor

Žurnál+

Výzva pre predajcov - Staňte sa aj vy donorom nadácie Bátor Tábor a poďte s nami na trhy!

Nadácia B. » Akcie / 2023-03-20 17:00:01 /  2 komentáre / 15 lajkov

Predávate na SAShE a máte možnosť a chuť venovať vaše výrobky cez Dobrý obchod v prospech Nadácie Bátor Tábor Slovensko? Tu sú inštrukcie, ako na to. Byť donorom Dobrého obchodu je veľká a dobrá vec. Zároveň nie je úplne jednoduchá. Prečítajte si, prosím, naše požiadavky a zvážte, či je to niečo pre vás. Ak áno, budeme sa nesmierne tešiť.

Stať sa donorom Dobrého obchodu a pomôcť tak deťom s onkologickým ochorením je krásna skúsenosť, ktorá ale nie je celkom nenáročná, preto si pozorne preštudujte podmienky.

1. 15 vecičiek

Rozmyslite si, ktorú z vašich vecičiek by ste chceli venovať a vedeli vyrobiť v množstve minimálne 15 kusov. Minimálny dar od donora je 15 ks úplne rovnakých výrobkov. Všetky výrobky treba mať vyrobené na sklad pred ich zverejnením.

Minimálny počet 15ks sme zvolili z toho dôvodu, že Dobrý obchod bude promovaný cez SAShE, ktoré má veľkú fanúšikovskú základňu. Väčšiemu publiku je teda treba ponúknuť viac kusov výrobkov.

 

2. Lacnejšie, aj drahšie

Ak by ste chceli darovať viac ako 15 kusov jednej vecičky, odporúčame vám premyslieť si, či by ste vedeli darovať napríklad 15 kusov lacnejších výrobkov a potom iných 15 kusov drahších výrobkov z vašej dielne. Niektorí ľudia nebudú mať možnosť venovať 30 eur a kúpiť si váš náhrdelník, ale ak by ste venovali okrem náhrdelníkov aj lacnejšie náramky alebo prstienky, mali by tak možnosť výberu a mohli by prispieť sumou, ktorá je pre ich rozpočet prijateľná :)

 

3. Fotky

Donor Dobrého obchodu musí mať dobrú produktovú fotografiu, ktorú budeme môcť použiť ako fotku výrobku aj v našej galérii. Cena vášho produktu bude zaokrúhlená smerom hore.

 

4. Vyplňte formulár

Ak ste si tieto body premysleli a viete si predstaviť, že venujete minimálne 15ks z jedného typu výrobku z vašej dielne, vyplňte, prosím, formulár pre donorov TU.

 

5. Označenie donora

Každý náš donor získa do svojho profilu označenie "Donor Dobrého obchodu". Zároveň budete ako donor uvedený aj v detaile vami venovaného výrobku v našej galérii, s odkazom na vašu galériu na SAShE.

Takisto by sme sa potešili žurnálu z vášho pera, v ktorom napíšete, prečo ste sa rozhodli stať donorom a ktorý projekt vás oslovil. Donor získa aj publicitu pre svoj obchod, ktorú zabezpečí redakcia SAShE.sk.

Nadácia Bátor Tábor bude tiež súčasťou trhov v bratislavskej Starej tržnici - ozvite sa nám, ak by ste nám vedeli venovať veci na trhy 22.-24. marca, budeme sa veľmi tešiť!

Ďakujeme zo srdca za vaše zváženie :)

Tím Bátor Tábora

Komentáre

duvlaska Dobry den, chcem venovat vecicku v pocte 15 ks. Aky je postup ? dakujem

2023-03-29 13:20:18

batortabor juj, oneskorena reakcia, pardon, my sme uz v kontakte @duvlaska - a DAKUJEME; ak by sa este niekto rad pridal, prosime o vyplnenie formulara v bode 4 vyssie, dakujemeee :)

2023-04-09 10:50:23

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte